رفتن به مطلب

تعداد کالاهای من منفی شده، با کنترل تعداد مشکل دارم

amir00

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان پرستاشاپی

من جهت تست کنترل موجودی ، تعداد موجود یک کالا را برابر 3 قرار دادم بعد از اون با دو یوزر خریدار مختلف مراحل خرید را انجام دادم، همزمان در یک یوزر 2عدد از کالا را خرید کردم و در یوزر دیگر 3 عدد، هر دو خرید را ادامه دادم تا هر دو به مرحله پرداخت رسیدند.

بعد از برگشت از خرید ، هر دو یوزر توانستند تعداد مورد نظرشان را بخرند در حالی که موجودی کالای من 3 عدد بود اما 5 عدد فروخته شد

تعداد موجودی کالا در مدیریت به -2 تغییر کرد که این ناخوشایند هست.

چطوری میشه کاری کرد که کالاهای موجود فقط به کسی اختصاص پیدا کنه که زودتر به مرحله پرداخت میره و به بانک منتقل میشه؟

یعنی اگر دو نفر تمام موجودی را همزمان به سبد خریدشون اضافه کردند ، هنگامی که نفر اول به بانک منتقل شد موجودی واقعی کم بشه و نفر دوم هنگام منتقل شدن به بانک با کم شدن موجودی مواجه بشه....

آیا این امکان هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 year later...

سلام خدمت همه .سال نوتون مبارک و پر پول باشه ایشاا... دیروز یک موردی پیش اومد واقعا نمیدونم مربوط به کدوم بخش میشه اگه کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه.وقتی همزمان دو نفر یک محصولی که یک موجودی داره رو انتخاب کنن اونی که زودتر سفارشو ثبت کنه اوکی میشه و اونی که دیر تر ثبت میکنه توی پنل وضعیت سفارشش به عدم موجودی کافی تغییر میکنه و موجودی کالا هم منفی میشه!از اونجایی که این دوستمونم قبلا متوجه این مشکل شدن و کسی پاسخی نداده گفتم دوباره تاپیکو بالا بیارم.ضمنا پیش فرض تنظیمات اتمام موجودی روی رد سفارش هست. سپاس گزارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...