رفتن به مطلب

مشکل با ماژول زرین پال

saghi

پست های پیشنهاد شده

سلام ،من از زرین پال درگاه گرفتم و ماژول زرین پال رو از همین سایت (پشتیبانی پرستاشاپ ) دانلود کردم حالا وقتی کدی رو که از زرین پال گرفتم تو ماژول وارد میکنم این خطا رو میده:

در خط 62 در فایل /home/admin/......./modules/zarinpalwg/zarinpalwg.php

[8] Undefined index: zp_LOGO

البته کد ذخیره میشه، به درگاه هم وصل میشه ، پرداخت هم انجام میشه ولی خرید ثبت نمیشه.من دیباگ رو روشن کردم قبل از این که وارد صفحه پرداخت بشه

این پیغام ها رو میده:

Notice: Undefined variable: Email in /home/admin/....../modules/zarinpalwg/zarinpalwg.php on line 96

Notice: Undefined variable: Mobile in /home/admin/....../modules/zarinpalwg/zarinpalwg.php on line 97

Redirecting...

موقع برگشت به سایت هم این ارور رو میده:

Fatal error: Uncaught exception 'PrestaShopException' with message 'Property Order->payment is empty' in /home/admin/....../classes/ObjectModel.php:872 Stack trace: #0 /home/admin/....../classes/ObjectModel.php(278): ObjectModelCore->validateFields() #1 /home/admin/......./classes/order/Order.php(299): ObjectModelCore->getFields() #2 /home/admin/....../classes/ObjectModel.php(486): OrderCore->getFields() #3 /home/admin/....../classes/order/Order.php(304): ObjectModelCore->add(true, true) #4 /home/admin/......./classes/PaymentModule.php(335): OrderCore->add() #5 /home/admin/......./modules/zarinpalwg/zp.php(47): PaymentModuleCore->validateOrder('30', '2', '100', NULL, '\xD8\xB3\xD9\x81\xD8\xA7\xD8\xB1\xD8\xB4 \xD8\xAA\xD8\xA7...', Array, 2) #6 {main} thrown in /home/admin/......./classes/ObjectModel.php on line 872

ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور مشکل رو حل کنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...