رفتن به مطلب

عدم تغییرات در فاکتور

پست های پیشنهاد شده

با سلام من قبلاً یکسری تغییرات روی فاکتور ایجاد کردم و حالا اومدم یک سایت جدید راه اندازی کردم و همون فایل هارو انتقال میدم بازم قالب فاکتور به همون حالت دیفالت به نمایش در میاد .

باید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا راحت باشید بخدا مدیونید اگه جواب بدید تورو خدا یک وقتی زحمت نکشید راضی نیستم جواب بدید .

خودم درستش کردم با تشکر

لینک به دیدگاه

خداروشکر که درست کردید.

خواستید بگید چیکار کردید بقیه هم استفاده کنن. ;)

موفق باشید

مشکل همینجاست ؛ بیشتر کاربران فقط استفاده کننده هستند و دنبال حل مشکل خودشون ، مشکلشون که حل میشه میرن و انجمن کیلو چنده ، بعد که باز مشکل پیدا کردن برمیگردن انجمن و انتظار دارن بقیه سریعا مشکلشون رو حل کنن . همین دوستمون اگر روش رفع مشکلشو مینوشت ، ده ها و شاید صد ها نفر دیگه که بعد ایشون همون مشکل رو داشتن و به انجمن مراجعه میکردن ، سریعا مشکلشون حل میشد . کاربرانی هم که قبلا این مشکلشو داشتن و روش حل مشکل رو میدونن ، اگر زحمت میکشدن و پاسخ ایشون رو میدادن ، باز مشکل ده ها و صد ها نفر به جز ایشون در اینده حل میشد .

انجمن محل تبادل دانسته هاست و اگه همکاری از جانب همه نباشه به یک مکان متروکه و ناکارآمد تبدیل خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان عزیز من فایل هایی که داخا پوشه pdf بود رو ویرایش کردم .

اما برای ویرایش کامل شما 2 مسیر رو باید تغییرات بدهید .

یک پوشه pdf در روت

دو پوشه pdf در پوشه تم

بهتره که کل پوشه pdf  رو دانلود و با یک نرم افزار شروع به دست کاری کنید و بعد در هر دو پوشه ذکر شده آپلود کنید .

حالا کسی از دوستان متوجه نشد احتمال داره برگرده به اینکه فایل قالب رو آماده بخواد که اون یک مسئله دیگه هست .

اگر کسی سوال خواصی داشت در همین مکان مطرح کنه تا درحد توانم جواب بدم و همه از این مطالب کمال استفاده رو ببرن .

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...