رفتن به مطلب

پرداخت آنلاین و تحویل درب منزل

پست های پیشنهاد شده

سلام

تصمیم دارم یه فروشگاه راه اندازی کنم با امکان پرداخت آنلاین و تحویل توسط پست و برآورد هزینه پست.

پرداخت در محل خیلی برام اهمیت نداره.

به عنوان شخص و نه شرکت.

آیا باید با شرکت های واسطه کار کنم کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

تا جایی که اطلاع پیدا کردم آسمان وب هم امکان پرداخت آنلاین می ده هم در محل ولی گویا ماژول شما قابلیت پرداخت آنلاین رو نداره. راحی داره پرداخت آنلاین اضافه شه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

واسطه های پستی معمولا هر دو حالت پرداخت آنلاین و در محل را پشتیبانی میکنند.

اداره پست هم هر دو امکان را دارد ولی در صورت برگشت کالا هزینه متفاوتی دریافت میکند.

با هر دو مورد میتونید کار کنید ولی بنده چون استفاده نکردم ، توصیه ای هم نمیکنم. منتظر نظر سایر دوستان باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پست براساس مناطق کار میکنه: استان های بومی، هم جوار، غیرهم جوار

بر همین اساس هم یک لیست قیمت داره

باید یک حامل تعریف کنید و قیمت رو بر اساس مناطق تعریف شده اعمال کنید. اینطوری قیمت توو سایت هم نمایش داده میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام. میتونی به جای اسیا و بقیه مناطق مثلا همجوار غیر همجوار تعریف کنید و استان هارو مارک کنید، بعد هزینه های متفاوت رو اعمال کنید، البته فقط جدول کرایه پستی نیست + هزینه خدمات هم میگیرن باید خودتون جمع بزنید با کرایه پست.

پرداخت در محل هم باید با پست صحبتکنی، فرایندش اینطوریه که پولو بعد از تحویل کارت به کارت میکنن به حسابت.  بنظر من اصلا جالب نیست پرداخت درمحل. تعداد سفارش فیک، سفارش های برگشتیو چند برابر می کنه. اگه میخای استفاده کنی بهتره قبلش با مشتری هماهنگی تلفنی داشته باشی که لااقل تعداد برگشتی ها کمتر بشه!.

لینک به دیدگاه

ممنون

برای اینکه پست بسته رو تحویل بگیره و به مشتری بده باید با پست قرارداد ببندم؟شرایطش چیه؟

خواهش میکنم.

از این مورد اطلاعی ندارم.

منتظر راهنمایی سایر دوستان باشید یا اینکه با پست تماس بگیرید. فک کنم زودتر به جواب برسید ;)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام. میتونی به جای اسیا و بقیه مناطق مثلا همجوار غیر همجوار تعریف کنید و استان هارو مارک کنید، بعد هزینه های متفاوت رو اعمال کنید، البته فقط جدول کرایه پستی نیست + هزینه خدمات هم میگیرن باید خودتون جمع بزنید با کرایه پست.

پرداخت در محل هم باید با پست صحبتکنی، فرایندش اینطوریه که پولو بعد از تحویل کارت به کارت میکنن به حسابت.  بنظر من اصلا جالب نیست پرداخت درمحل. تعداد سفارش فیک، سفارش های برگشتیو چند برابر می کنه. اگه میخای استفاده کنی بهتره قبلش با مشتری هماهنگی تلفنی داشته باشی که لااقل تعداد برگشتی ها کمتر بشه!.

ممنونم

پرداخت در محل برام مهم نیست مهم اینه که پست بیاد جلوی در تحویل بگیره و به مشتری تحویل برده برای اینکار باید با پست قرارداد ببندم؟ با شخص می بندن شرایطش چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنونم

پرداخت در محل برام مهم نیست مهم اینه که پست بیاد جلوی در تحویل بگیره و به مشتری تحویل برده برای اینکار باید با پست قرارداد ببندم؟ با شخص می بندن شرایطش چیه؟

... نمیدونم این امکانی وجود داره و شرایطش چجوریه - خب یه تماس با اداره پست بگیریدو بپرسید، میتونید جوابشم اینجا بزارید تا سایر دوستان استفاده کنن فقط میدونم برای قرار داد بستن باید سفارشاتت بیشتر باشه، مثلا روزی 3 تا حداقل

لینک به دیدگاه

ظاهرا پست فقط با شرکت های تجاری کار می کنه

حالا اگر بخوام با این شرکت های واسط کار کنم کدومشون هم برای پرداخت آنلاین و هم درب منزل ماژول پرستا شاپ داره؟ 

کدومشون قابل اطمینان تر هستند؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...