رفتن به مطلب

تعریف حامل و نمایش استانهای کشور ایران

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میشه حلامل را طوری تعریف کرد که اسم Africa,ocean,...  دیده نشه و بجای ان اسم استانهای کشور ایران دیده بشود

در قسمت بومی سازی بقیه مناطق را غیر فعال کردم اما همچنان این مناطق دیه میشن

در واقع میخوام هزینه پستی مرسوله را بتونم در قسمت حامل محاسبه کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

ببخشید موضوعات مختلف برای تعریف حاملها را در انجمن خواندم اما جواب سوالم را ندیدم

post-9335-0-10687400-1466454120_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

بنده جایی برای محاسبه این موارد ندیدم ، مگر اینکه شما محدوده ها رو کلی در نظر بگیرید مثلا بر اساس وزن یا بر اساس قیمت که یه قیمت هم بر همین اساس واسه محدوده ها تعریف کنید.

واسه محاسبه دقیق هزینه پستی از سرویس های پستی مثل پرداخت و آسمان وب استفاده کنید که خود وبسرویس بر اساس انتخاب استان و شهر مورد نظر هزینه پستی رو بر اساس وزن محصول به صورت دقیق محاسبه میکنه و نیاز به هیچ کاری هم نیست.

یه مورد دیگه هم تو سبدخرید دی بی اس تمز دیده بودم (امیدوارم اسم سایتش رو درست نوشته باشم) که در قسمت پرداخت آنلاین همین کار رو کرده بود که 4 تا محدوده درون شهری درون استانی برون شهری و برون استانی تعریف میکردی و محدوده های قیمتی رو وارد میکردی که اونم محاسبه میکرد بر اساس استان وشهر انتخابی مشتری.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من جستجو کردم،اما چیزی ندیدم با چه کلماتی جستجو کنم،

اگر لینکش را لطف کنید ممنون میشم

سلام.

از قسمت بومی سازی >> منطقه ها ، مناطق جدید رو تعریف کنید.

بعد از منوی بومی سازی >> استان ها، هر استان رو به منطقه مورد نظرتون انتساب بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...