رفتن به مطلب

کد گوگل آنالایتیک

medium

پست های پیشنهاد شده

من هر کاری کردم نتونستم از گوگل آنالایتیک استفاده کنم....

ماژول نصب کردم پیکربندیش ارور میداد.

کد هم تو چند جای فوتر قرار دادم بازم نشد.

اساتید کمک کنید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه ماژول هست به اسم google analytics API  تو این کلا هر چی کد و آی دی و غیره وارد کردم ثبت نشد....

یه ماژول دیگه بود به اسم Google Analytics اینو نصب کردم آی دی هم ست شد ولی هیچ آماری تو خود آنالایتیک نشون نمیده.

کدی هم که داده بود در فایل footer.tpl دقیقا قبل از بسته شدن بادی گذاشتم بازم جواب نمیده.......

لینک به دیدگاه

ماژول google analytics API داخل خودش یه راهنمای کامل تصویری داره طبق همون پیش رفتید و نشد؟ یا اینکه بیخیال راهنما شدید و خودتون تنظیمات رو انجام دادید و نشد؟

لینک به دیدگاه

ماژول google analytics API دو قسمت داره که نوشته یکیش راحته ولی امنیتش کمتره اونیکی ثبت کردنش سخت تره و پروفایل و یوزر آی دی و غیره میخواد ولی امنیتش بیشتره

خب من اونی که ساده تره انتخاب کردم که ایمل میخواد و پسورد و آی دی گوگل آنالایتیک که تو آدرس بار بعد از حرف p  قرار داره....

همه این اطلاعات ثبت کردم ولی ست نمیشه ....

از روش دوم هم امتحان نکردم .......

اگر قرار باشه از روش اول نشه پس از روش دوم هم نمیشه مگر اینکه ماژول مشکل داشته باشه که بعید میدونم....

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز google analytics api کارش چیز دیگری هست البته با گوگل آنالیتیک در ارتباط هست ولی خیلی تخصصی تر هست و کاربرد های دیگری داره

شما باید google analytics رو فعال کنید و tracking code رو داخل وارد کنید، دلیل اینکه همون لحظه تغییراتی نشون نمیده این هست که هر 24 ساعت آپدیت میشه و شما در نهایت به اطلاع روز قبل دسترسی دارید، یعنی امروز برید اطلاعات دیروز رو نشون میده و تا امروز تموم نشه اطلاعات امروز رو نشون نمیده برای همین همون دیقه تغییری مشاهده نکردین

در ضمن اگر هم برای آمار بازدید و موارد اینطوری میخواید بررسی کنید اشتباه هست که از google analytics استفاده کنید، چون همون طور که از اسمش پیداست برای آنالیز کردن سایت هست و نه نمایش آمار بازدید، البته آمار بازدید بسیار دقیق و کامل تری نشون میده ولی برای آنالیز ازش استفاده میکنن و مشخصه که وجود این امکان هم روی سایت ضروری میباشد

برای بررسی آمار بازدید از سایت histats.com استفاده کنید و کدش رو داخل سایت قرار بدین تا آمار بازدید رو دقیق و لحظه ای به شما نمایش بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنونم از پاسخ خوبتون

بله درست شد اما 4 روز طول کشید..

اون روزی که ماژول google analytics فعال کردم خود مدیریت پرستا پیامی نداد و داشبورد آنالایتیک هم چیزی نشون نمیداد ولی بهش دست نزدنم....

بعد از 4 روز وارد قسمت مدیریت که شدم دیدم پیامی نشون میده مبنی بر فعال شدن ماژول که وقتی به پنل مراجعه کردم دیدم بله فعال شده...

حالا که بحثش پیش اومده میخوام بدونم اولا کار اون ماژول  google analytics api چیه؟

دوما histat ه تفاوتی با آنالایتیک داره؟

سوما خود آمارگیر مدیریت کفایت میکنه یا از histat استفاده کنم.؟؟

لینک به دیدگاه

histat آمارگیر ساده ای امکانات گوگل رو نداره اما اگر صرفا برای فهمیدن اینکه چند نفر اومدن و رفتن و چطوری اومدن و چطوری رفتن کفایت میکنه . من نیازی به استفاده ازش تو پرستاشاپ نمیبینم . امکانات خود پرستاشاپ کفایت میکنه برای آمار سطحی. خواستین فروشگاهتون رو تجزیه تحلیل کنید از گوگل استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

ممنونم از پاسخ خوبتون

بله درست شد اما 4 روز طول کشید..

اون روزی که ماژول google analytics فعال کردم خود مدیریت پرستا پیامی نداد و داشبورد آنالایتیک هم چیزی نشون نمیداد ولی بهش دست نزدنم....

بعد از 4 روز وارد قسمت مدیریت که شدم دیدم پیامی نشون میده مبنی بر فعال شدن ماژول که وقتی به پنل مراجعه کردم دیدم بله فعال شده...

حالا که بحثش پیش اومده میخوام بدونم اولا کار اون ماژول  google analytics api چیه؟

دوما histat ه تفاوتی با آنالایتیک داره؟

سوما خود آمارگیر مدیریت کفایت میکنه یا از histat استفاده کنم.؟؟

سلام

دوست عزیز منم مشکل فعال سازی رو دارم

اون شناسه ... که می گه دقیق نمی دونم کدوم قسمت هاست که باید از گوگل بردارمو جایگزین کنم میشه یه راهنمایی بکنید؟

لینک به دیدگاه

histat آمارگیر ساده ای امکانات گوگل رو نداره اما اگر صرفا برای فهمیدن اینکه چند نفر اومدن و رفتن و چطوری اومدن و چطوری رفتن کفایت میکنه . من نیازی به استفاده ازش تو پرستاشاپ نمیبینم . امکانات خود پرستاشاپ کفایت میکنه برای آمار سطحی. خواستین فروشگاهتون رو تجزیه تحلیل کنید از گوگل استفاده کنید .

امکانات خود پرستا که امار غلط میده :(

های استیت کچا بزاریم؟من هرجا گذاشتم نشون نداد

لینک به دیدگاه

مشخصه میگه نام کاربری و رمز عبوری که وارد میکنید اشتباهه

اخه اشتباه نیست

ایمیل و پسوردو درست زدم

ای دی هم از یو ار ال کپی زدم

با p و بدونه p هم تست کردم

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

من برای نصب گوگل آنالیتیک اقدام کردم همه کاراشو انجام دادم

تو تگ کانتینر  یه کد داده بزارم تو سای بلد نیستم امکان راهنمایی هست ؟

<!-- Google Tag Manager -->
<script>(function(w,d,s,l,i){w=w||;w.push({'gtm.start':
new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s),
j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src=
'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);
})(window,document,'script','dataLayer','GTM-PBWQ26N');</script>
<!-- End Google Tag Manager -->

Additionally, paste this code immediately after the opening <body> tag:

<!-- Google Tag Manager (noscript) -->
<noscript><iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-PBWQ26N"
height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe></noscript>
<!-- End Google Tag Manager (noscript) -->

ممنون می شم

بسیار سپاس گذار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...