رفتن به مطلب

فراموش کردن نام کابرری و رمز فسمت مدیریت

adminsystem

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من هم نام کاربری و هم رمز عبورم رو گم کردم . چجوری میشه نام کاربری قسمت ورود به مدیریت سایت رو پیدا کرد.

میشه از هاست پیداشون کرد؟

http://s6.picofile.com/file/8257607618/Capture.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دیتابیس و جدول ps_employer

اما مطمئنا فروشگاهی که مدیریتش نمیدونه برای ورود به بخش ادمین چه چیزی به عنوان نام کاربری و رمز وارد کرده .... خدا بخیر بگذرونه :-/

لینک به دیدگاه

چرا از گزینه ی گذرواژه ام را فراموش کرده ام استفاده نمی کنید؟ گذرواژه رو می فرسته به نشانی رایانامه (ایمیل) تون

چون ایمیلشون رو هم فراموش کردن ! :D

لینک به دیدگاه

سلام 

من هم نام کاربری و هم رمز عبورم رو گم کردم . چجوری میشه نام کاربری قسمت ورود به مدیریت سایت رو پیدا کرد.

میشه از هاست پیداشون کرد؟

http://s6.picofile.com/file/8257607618/Capture.JPG

با سلام

بعد از وارد شدن به میزبانی و روت فروشگاه وارد پوشه config شو و فایل settings.inc رو به حالت ویراش باز کن

این خط رو  define('_COOKIE_KEY_', '0NZv6AVXpJhvpgt6OQYjOBLzyoxD9Oj3EkeM2Qkt2CmZrYeIP37jiTL9');

دقیقا این قسمت رو از داخل کتیشن کپی کن

0NZv6AVXpJhvpgt6OQYjOBLzyoxD9Oj3EkeM2Qkt2CmZrYeIP37jiTL9

و بعد از وارد شدن به phpmyadmin جدول ps_employee رو کلیک کن روش و وارد ویراش جدول شود.

در قسمت password فرمت مورد نظر رو روی حالت md5 قرار بده از لیست باز شونده و مقدار روبرو رو هم پاک کن و مقدار جدید که از خط بالا اشاره کردم که کپی کنی رو داخلش بزار و پسورد مورد نظر رو هم در انتهای اون بدون فاصله وارد کن و بعدش ذخیره رو بزن .(به عنوان مثال )

0NZv6AVXpJhvpgt6OQYjOBLzyoxD9Oj3EkeM2Qkt2CmZrYeIP37jiTL9NEWPASSWORD

خب تو این جدول اگر قبل از ادیت دقت کرده باشی ایمیلی هم که به عنوان مدیر دادی قبلا مشخص هست .

حالا کافی هست با اون ایمیل و رمز انتخابی خودت وارد بشی.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...