رفتن به مطلب

راهی برای حذف کادرهای مشخصات مهمان و اشکال در ارسال ایمیل لینک کالای دانلودی

jahromy

پست های پیشنهاد شده

با سلام
بنده از نسخه 1.6 استفاده می کنم که با دو اشکال بزرگ طرف هستم
1. کالاهای بنده اکثرا مجازی و دانلودی هستند که در زمان پرداخت اگر کسی قصد ثبت نام نداشته باشد فرمی که بعنوان مهمان بایستی تکمیل کند میشه گفت هیچ فرقی با فرم ثبت نامی ندارد در صورتیکه برای پرداخت مهمان فقط سه کادر نام خانوادگی، ایمیل و موبایل واجب هست. حالا ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید که چطور فیلدهای اضافی (تاریخ تولد، آدرس، کد پستی، شهر، استان، کشور، عضویت خبرنامه، استان، کد ملی و...) را از فرم مهمان حذف کنم؟

2. از زمانیکه نسخه 1.5 استفاده می کردم و اکنون که آخرین نسخه 1.6 رو نصب دارم با محصولات دانلودی مشکل مهمی دارم
اول اینکه بعد از پرداخت و بازگشت به سایت فروشگاه کاربر انتظار دارد لینک دانلود محصولی که پرداختش تایید شد رو تو همون صفحه ببیند ولی اصلا کاربر در فروشگاه من در این مرحله نمی تواند لینکی را پیدا کند!!
دوم اینکه روال پرستا این بود که محصول دانلودی را پس از پرداخت یک لینک ازش به ایمیل خریدار ارسال کند که این ایمیل ارسال نمی شود (خودم بارها تمامی محصولاتم را پرداخت کردم ولی ایمیلی که حاوی لینک باشد دریافت نداشتم)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

1) این امکان به طور پیش فرض وجود نداره که بتونید خودتون فیلدها رو کم و زیاد کنید. فقط از منوی تنظیمات >> مشتریان می تونید اجباری بودن تلفن رو تعیین کنید.

و یا اینکه سبد خرید ویژه فروش فایل رو از لینک زیر تهیه کنید. ولی اگه محصول فیزیکی هم دارید این ماژول به دردتون نمیخوره

http://ipresta.ir/prestashop-module/263-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%A8%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-cart-prestashop-module.html

2) نظری ندارم :-/ :-/

لینک به دیدگاه

محصول فیزیکی هم دارم ولی برای مجازی ها این فرم مهمان یک چیز اضافی هست

آیا فیلدهای ثبت مهمان فقط مربوط به فایل های order-opc-new-account.tpl   و authentication.tpl و controllers/authcontroller.php می شوند بخواهم تغییراتی بدم فقط با این سه فایل طرفم؟؟

لینک به دیدگاه

من دقیق نمیدونم ولی فکر نمیکنم به این راحتی باشه و گرنه تا الان خیلی ها اینکارو کرده بودند، چون شما میخواید هسته پرستاشاپ رو تغییر بدید اگه الان به مشکل نخورید برای ارتقا حتما مشکل ساز میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...