رفتن به مطلب

کدام فایل Html در برنامه Inspect element تغییر می یابد

jahromy

پست های پیشنهاد شده

با سلام
برای ویرایش کد html , css دارم از Inspect element خود مرورگر استفاده می کنم
سوالی که دارم چطور بفهم کد html ای که دارم تغییر می دم مربوط به چه فایلی و کدام خط آن هست؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نمیتونید بفهمید که کدام فایل html رو دارید تغییر میدین در نهایت میتونید بفهمید کدوم فایل و خط css رو باید تغییر بدین

اگر آدرس فایل های css به فایل اصلی اشاره نمیکنه و به فایل cache اشاره میکنه باید کش پرستاشاپ رو خاموش کنید تا آدرس اصلی رو به شما نشون بده

از قسمت پارامترهای پیشرفته -> کارایی ها در قسمت CCC گزینه کوچک سازی css رو خاموش کنید تا آدرس دقیق به شما نمایش داده بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کجای css به Html اشاره می کنه میشه دقیق تر بفرمایید؟

از این سیستم فقط در تغییرات پرستاشاپ استفاده نمی کنم بلکه دیگر سیستم ها هستند با این حال دنبال راهی هستم تا با ویرایش زنده کدهای Html بتوانم همون تغییرات را در فایل های مربوطه هم اعمال کنم!

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

همان طور که در تاپیک قبل گفتند فقط از طریق تجربه و بررسی هر سیستم مدیریت میتونید متوجه بشید که کدام المان در کدام فایل های html هست

برای پرستاشاپ هم میتونید به داکیومنت سایت اصلی مراجعه کنید و مطالعه کنید تا در حدودی ساختار دست تون بیاد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...