رفتن به مطلب

مشکل بعد از انتقال سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من هاست پرستام رو عوض کردم و فروشگاهمو منتقل کردم و طبق راهنمای زیر عمل کردم :

اول پرستاشاپ رو روی یه هاست نصب کنید و هر چندتا محصول که دوست داشتید واردش کنید. بعدش یه بک آپ از دیتابیسش بگیرید.
حالا نوبت میرسه به کار اصلی - کلیه پوشه ها تون رو از هاست اولی به هاست دومی کپی کنید . بعدش پوشه install رو که بعد از نصب پاک کرده بودید رو آپلود کنید تو هاست دومی - حالا برید تو پوشه config و فایل settings.inc رو پاک کنید.
حالا مثل سایت اولی عملیات نصب رو انجام بدید . توجه داشته باشید که رمز عبور و ایمیل رو در آخر عملیات نصب همونی قرار بدید که تو هاست اولی قرار داده بودید . نصب که تموم شد پوشه install رو پاک کنید و برید تو phpmyadmin و دیتابیس ایجاد شده را به کلی پاکش کنید و دوباره یه دیتابیس جدید با همون نام ایجاد کنید و فایل بک آپ دیتابیس رو که از هاست اولی گرفته بودید رو ایمپورت کنید .
به قول بعضیا به همین سادگی - به همین خوشمزگی
توجه : نام - پیشوند -موتور دیتابیس و رمز عبور رو باید هنگام نصب تو هاست دومی همونایی قرار بدید که تو هاست اولی قرار دادید. توصیه میکنم با یک نام کاربری همتا تو هر دو هاست ثبت نام کنید . اینجوری خیلی بهتره

ولی الان درسته که همه چی اوکیه و فروشگاه رو کامل نشون می ده , ولی وارد ادمین نمی شه , از خیلی از روش هایی مثل تغییر از طریق mysql به صورت کد شده و استفاده کردم و حتی درخواست فراموشی پسورد زدم و ایمیلش نیومد و مشکل همچنان پابرجاست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...