رفتن به مطلب

بهینه سازی سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدیران و کسانی که تجربه دارند لطفا کمک و راهنماییم کنند

سرعت بارگزاری فروشگاه من بسیار پایین اومده و من همش فکر میکردم از هاسته ولی

با تغیر هاست باز این مشکل پابرجا بود

فروشگاهم رو با سایت https://gtmetrix.comآنالیز کردم و دیدم Page Load time روی 16 17 ثانیه ست

یه توضیحاتی هم برای فیکس این مشکل ارائه کرده ولی چون تجربه این کار رو ندارم نمدونم باید چی کار کنم

از مدیران و دوستان باتجربه راهنمایی میخوام

ادرس فروشگاه www.koreantv1.in

عکس رو هم پیوست کردم ولی خودتون یه آنالیز کنید ببینید و یه دنیا ممنونتون میشم راهنماییم کنید

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مدیران و کسانی که تجربه دارند لطفا کمک و راهنماییم کنند

سرعت بارگزاری فروشگاه من بسیار پایین اومده و من همش فکر میکردم از هاسته ولی

با تغیر هاست باز این مشکل پابرجا بود

فروشگاهم رو با سایت https://gtmetrix.comآنالیز کردم و دیدم Page Load time روی 16 17 ثانیه ست

یه توضیحاتی هم برای فیکس این مشکل ارائه کرده ولی چون تجربه این کار رو ندارم نمدونم باید چی کار کنم

از مدیران و دوستان باتجربه راهنمایی میخوام

ادرس فروشگاه www.koreantv1.in

عکس رو هم پیوست کردم ولی خودتون یه آنالیز کنید ببینید و یه دنیا ممنونتون میشم راهنماییم کنید

با تشکر از همه

به قسمت پارامترهای پیشرفته و قسمت کارایی برید و  حافظه ی موقت هوشمند برای CSS  و بقیه تیکشون رو روی اولی بذارید و بعد ذخیره کنید سرعت سایتتون خیلی بهتر میشه این کار رو اقای رستم پور یادمه به بنده گفتن و بسیار عالی جواب داد و نکته ی دیگه اینکه سایت شما رو نگاه کردم خیلی بنر داخلش استفاده کردین که به شدت این کار باعث تاخیر در لود میشه بهتر یه چندتا ازشون رو غیرفعال و دوباره تست کنید من خودم هم سایت فروشگاه فیلم دارم   تست کنید مطمئنا جواب میده

لینک به دیدگاه

اتفاقا این کا رو انجام داده بودم 10 ثانیه از لود سایت رو کم کرد با این همه باز الان روی 16 ثانیه ست

ولی خب بزارید بنر ها رو غیر فعال کنم مجدد تست کنم ببینم چی میشه اطلاع میدم

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

الان تست کردم کلیه بنر ها به غیر از اسلایدر رو برداشتم فقط 2 ثانیه کمتر شد

الان پیج لود تایم شده 14

به نظرت دیگه چی کار باید انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

با درود
در مورد سرعت سایت شما نه تنها باید بگم که بد نیست باید بگم فوق العاده عالی هم هست ، به نتیجه GTMetrix اصلا کمترین اهمیتی هم ندید ، چرا ؟؟؟
اولا اینکه شما از سرور ایران استفاده میکنید و این باعث میشه سایت شما تا ۵ برابر سریعتر از سرور های خارج از کشور برای کاربر ایرانی لود بشه پس جای نگرانی نیست .
مورد بعدی وب سرور شماست که از لایت اسپید استفاده میکنید که در صورت کانفیگ صحیح که حتما هم همینطور هست بهترین وب سرور جهان محسوب میشه و سرعت لود رو تا ۳ برابر و بیشتر افزایش میده .
گذشته از اون اگر در GTMertrix هم دقت کرده باشید براتون نزده سرور کند است این یعنی از نظر سرور که مهمترین و تعیین کننده ترین عامل در سرعت هست مشکلی ندارید اما درعوض به شما پیشنهاد داده که کد های CSS رو بهینه کنید که توسط پرستاشاپ در همون قسمت کارایی انجام شده و اینکه حجم تصاویر و بنر هاتون رو کم کنید . توجه کنید اسلایدر معمولا بیشترین حجم رو میگیره .
با همه اوصاف صفحه اصلی سایت شما ۱.۳۸ مگابایت حجم داره که کمتر از میانگین جهانی وبسایت هاست که خیلی خوبه .
اما در نهایت باید بگم برای من کاربر ایرانی که اولین باره سایتتون رو باز میکنم سرعت لودتون در صفحه اول فقط ۳ ثانیه و سایر صفحات کمتر از ۵ ثانیه بود که یعنی عالی عالی
پس به سرعت لود سایتتون برای GTMetrix که از سروری در کانادا برای تست سایت شما استفاده میکنه اصلا توجه نکنید
موفق باشید .

لینک به دیدگاه

با درود

در مورد سرعت سایت شما نه تنها باید بگم که بد نیست باید بگم فوق العاده عالی هم هست ، به نتیجه GTMetrix اصلا کمترین اهمیتی هم ندید ، چرا ؟؟؟

اولا اینکه شما از سرور ایران استفاده میکنید و این باعث میشه سایت شما تا ۵ برابر سریعتر از سرور های خارج از کشور برای کاربر ایرانی لود بشه پس جای نگرانی نیست .

مورد بعدی وب سرور شماست که از لایت اسپید استفاده میکنید که در صورت کانفیگ صحیح که حتما هم همینطور هست بهترین وب سرور جهان محسوب میشه و سرعت لود رو تا ۳ برابر و بیشتر افزایش میده .

گذشته از اون اگر در GTMertrix هم دقت کرده باشید براتون نزده سرور کند است این یعنی از نظر سرور که مهمترین و تعیین کننده ترین عامل در سرعت هست مشکلی ندارید اما درعوض به شما پیشنهاد داده که کد های CSS رو بهینه کنید که توسط پرستاشاپ در همون قسمت کارایی انجام شده و اینکه حجم تصاویر و بنر هاتون رو کم کنید . توجه کنید اسلایدر معمولا بیشترین حجم رو میگیره .

با همه اوصاف صفحه اصلی سایت شما ۱.۳۸ مگابایت حجم داره که کمتر از میانگین جهانی وبسایت هاست که خیلی خوبه .

اما در نهایت باید بگم برای من کاربر ایرانی که اولین باره سایتتون رو باز میکنم سرعت لودتون در صفحه اول فقط ۳ ثانیه و سایر صفحات کمتر از ۵ ثانیه بود که یعنی عالی عالی

پس به سرعت لود سایتتون برای GTMetrix که از سروری در کانادا برای تست سایت شما استفاده میکنه اصلا توجه نکنید

موفق باشید .

جدی میگید ؟؟؟

خیالم راحت شد همش احساس میکردم سرعت سایت پایینه چند بار هم که انالیز کردم مطمئن شدم مشکل از سرعت سایته.

بله هاستم دایرکت ادمینه ایرانه برای همین باید سرعت برای کاربرای ایرانی عالی باشه.

به هر حال ممنون از کمک و راهنمایی شما دوست عزیز

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...