رفتن به مطلب

نمایش فارسی قیمت ها در سایت انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی

من سایتم چندزبانه است، در تنظیم زبان ها و قیمت ها مشکلی ندارم. تومان و دلار را فعال کرده ام. ریال نیز غیر فعال می باشد. اما نمایش اعداد در زبان انگلیسی سایت، به صورت فارسی است.

لطفا تصویر پیوست را ملاحظه فرمایید.

post-10686-0-38341300-1467903363_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمایش فارسی قیمت ها مربوط به مشکل فونت هاست . فونتی که بطور پیشفرض در پرستا استفاده شده ، یکان وب اصلاح نشده با اعداد غیر استاندارد هست . مشکل شما خیلی خیلی راحت با تعویض فونت حل میشه فقط باید فونت یکان با اعداد استاندارد رو دانلود کنید که خرجش یه سرچ ساده در گوگله ;)

*توضیح : فونت های فارسی نسخه وب برای CMS ها عموما به دو صورت استفاده میشند ، با اعداد انگلیسی و فارسی استاندارد و فقط اعداد فارسی . دسته دوم برای CMS ها بسیار مناسبند چرا که در CMS ها اعدادی مثل قیمت ، شماره تلفن ها و .... همه بصورت انگلیسی هستند و وقتی در یک سایت فارسی استفاده میشند دچار مشکل میکنن . مثل قیمت های سایت دیجی کالا ! برای همین از فونت هایی به اصطلاح غیر استاندارد که اعداد انگلیسی رو هم فارسی نشون میدن استفاده میکنن . در پرستا هم از این دسته فونت استفاده شده .

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

لینک به دیدگاه

نمایش فارسی قیمت ها مربوط به مشکل فونت هاست . فونتی که بطور پیشفرض در پرستا استفاده شده ، یکان وب اصلاح نشده با اعداد غیر استاندارد هست . مشکل شما خیلی خیلی راحت با تعویض فونت حل میشه فقط باید فونت یکان با اعداد استاندارد رو دانلود کنید که خرجش یه سرچ ساده در گوگله ;)

*توضیح : فونت های فارسی نسخه وب برای CMS ها عموما به دو صورت استفاده میشند ، با اعداد انگلیسی و فارسی استاندارد و فقط اعداد فارسی . دسته دوم برای CMS ها بسیار مناسبند چرا که در CMS ها اعدادی مثل قیمت ، شماره تلفن ها و .... همه بصورت انگلیسی هستند و وقتی در یک سایت فارسی استفاده میشند دچار مشکل میکنن . مثل قیمت های سایت دیجی کالا ! برای همین از فونت هایی به اصطلاح غیر استاندارد که اعداد انگلیسی رو هم فارسی نشون میدن استفاده میکنن . در پرستا هم از این دسته فونت استفاده شده .

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

از بذل توجه شما سپاسگزارم...

تصویر پیوست، صفحه فونت های من و کدهای فونت global.css  می باشد، لطفا ملاحظه فرمایید.

چند فونت استاندارد را جستجوکردم، جایگزین هم کردم، ولی بازهم اعداد درست نشد. دقت بفرمایید، سایت من سه زبانه است.

اگه لطف کنید و این تایپک رو نیز برای پاسخ دادن ملاحظه فرمایید، ممنون خواهم بود.

http://ipresta.ir/fo...g-cart-summary/

post-10686-0-96988700-1467921114_thumb.jpg

post-10686-0-46941300-1467921121_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...