رفتن به مطلب

ماژول رایگان محصولات تصادفی در بلاک ( پرستا 1.6 )

پست های پیشنهاد شده

با عرض ادب و احترام خدمت مدیران ، دست اندرکاران و کاربران گرامی انجمن آی پرستا :)

ماژول رایگان محصولات تصادفی رو امروز برای شما آماده کردم , با استفاده از این ماژول شما میتونید هر تعداد از محصولات فروشگاهتون رو به صورت تصادفی توی یک بلاک در سمت چپ یا راست و یا هدر سایت قرار بدید .

post-2932-0-24671400-1471086144_thumb.png

ماژول بصورت کامل فارسی و تست شده میباشد .

امیدوارم مفید باشه / موفق باشید :heart:

blockrandomproducts.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

با سپاس

افزونه ی بسیار کاربردی و سودمندی خواهد بود.

فقط اینکه من این افزونه رو نصب کردم ولی با چه عنوانی می تونم پیداش کنم و تنظیماتش رو انجام بدم و ...

توی مازول ها به چه نام و عنوانی هست؟

لینک به دیدگاه

درود ، ماژول از قسمت مدیریت نصب نمیشد و مشکل داشت که این مشکل رو حل کردم و میتونید مجدد فایل رو دریافت و نصب کنید / موفق باشید / اسم ماژول هم " نمایش محصولات تصادفی " هست .

لینک به دیدگاه

درود ، ماژول از قسمت مدیریت نصب نمیشد و مشکل داشت که این مشکل رو حل کردم و میتونید مجدد فایل رو دریافت و نصب کنید / موفق باشید / اسم ماژول هم " نمایش محصولات تصادفی " هست .

با سپاس درست شد

فقط اینکه یک مشکل به نظر وجود داره و اگر می تونید این رو هم درست کنید

به نظر کالاها به صورت وسط چین قرار نمی گیرند.

لطفا یک نگاه به ماژول ویژه ها در بالا بیاندازید و مازول تصادفی که زحمتشو کشیدین

کالاها وسط چیست نیستند و نوشته ها در زیر قرار گرفته

به نظر اگر مانند ماژول بالایی باشه شکیل تر بشه

post-6629-0-68064000-1473848533_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

همه ماژول هایی که نوشته میشن فقط با قالب پیش فرض هماهنگ سازی رو انجام میدن برای اینکه با قالب خودتون ست کنید دیگه باید خودتون زحمت بکشید استایل بدید یا اینکه یه نفر واستون انجام بده :) 

لینک به دیدگاه

همه ماژول هایی که نوشته میشن فقط با قالب پیش فرض هماهنگ سازی رو انجام میدن برای اینکه با قالب خودتون ست کنید دیگه باید خودتون زحمت بکشید استایل بدید یا اینکه یه نفر واستون انجام بده :)

ببخشید امیدواررم سوتفاهمی نشده باشه. من فرض رو بر این گذاشتم که ممکنه ماژول نوشته شده آزمایشی هست و چون آغاز کار افزونه هست نیاز هست که مشکلات گوشزد بشه

بله حتما خود بنده که سعی می کنم از این به بعد کمی به دانش خود بیافزایم تا بتونم چین کارهایی رو انجام بدم

باز هم سپاس از زحمتی که کشیدین

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...