رفتن به مطلب

مشکل سازگار نبودن قسمت عنوان متا و توضیحات متا با زبان انگلیسی

ebrahim01j

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان با بررسی چندین سایت فروشگاهی که با پرستا راه اندازی شده اند فهمیدیم که وقتی در قسمت عنوان متا و توضیحات متا از ترکیب کلمات انگلیسی و فارسی در کنار هم استفاده بشه پرستاشاپ این کلمات رو درست در خروجی نمایش نمیده و همین موضوع هم باعث میشه که دیسکریپشن سایتتون تو گوگل درست ایندکس نشه و با توجه به اهمیت سئو در این دوره رقابتی با  پیشنهاد یکی از ادمین ها وظیفه دونستم این تاپیک ایجاد بشه تا این مشکل عمومی بررسی و حل بشه . چون در غیر این صورت پرستا در فروشگاه های بزرگ و در حال پیشرفت جایی نخواهد داشت .

من خودم دو عکس پیوست کردم که یکی متنی که برا عنوان و توضیحات برای محصول وارد کردم و دومین عکس هم نمایش اون متن در page source اون محصول می باشد .

امیدوارم دوستان همکاری لازم رو در این موضوع داشته باشن تا این مشکل رو که تمامی سایت های ایرانی پرستا دارند به زودی حل بشه .

با تشکر

post-10773-0-69139000-1471810519_thumb.jpg

post-10773-0-42461600-1471810585_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

توضیحاتی که توی گروه تلگرام در این باره بود خوندم. Page Source، گوگل و عکس‌های ضمیمه رو هم دیدم.

هنوز متوجه نشدم مسئله چیه! همه چیز نرماله.

شما از توضیحات متا که نمایشش به هم ریخته به نظر میاد کپی بگیرید و  Paste کنید توی Notepad و در حالت Right To Left ببینید.

اگه مشکل اینه که به چشم ما به هم ریخته به نظر میاد خب این اصلا مهم نیست. ولی اگه مشکلی دیگه مد نظر شماست، توضیح بیشتر بفرمایید....

لینک به دیدگاه

فقط متوجه به هم ریختگی ظاهری کلمات شدم که اونم توی پست قبلیم گفتم مهم نیست.

اگر مورد خاصی در زمینه‌ی سئو داره لطفاً ذکر کنید.

دو عکس پیوست کردم که یکی متنی که برا عنوان و توضیحات برای محصول وارد کردم و دومین عکس هم نمایش اون متن در page source اون محصول می باشد

بله دقیقا همینه که گفتین! «نمایش اون متن در Page Source»

اما نمایش چیزیه که به چشم ما میاد نه نرم افزارها.

لینک به دیدگاه

بهم ریختگی متن انگلیسی با فارسی در کنار هم چیز جدیدی نیست و چیزی نیست که مختص پرستاشاپ یا اسکریپت خاصی باشه ،  فارسی راستچین هست و انگلیسی چپ چین و مشخص هست در کنار هم به درستی نمایش داده نخواهند شد ، البته همانطور که دوستمون فرمودن ، این اصلا اهمیتی نداره ، چون موتورهای جستجو ظاهر رو نمیبینن و براشون اهمیتی نداره

لینک به دیدگاه

فقط متوجه به هم ریختگی ظاهری کلمات شدم که اونم توی پست قبلیم گفتم مهم نیست.

اگر مورد خاصی در زمینه‌ی سئو داره لطفاً ذکر کنید.

بله دقیقا همینه که گفتین! «نمایش اون متن در Page Source»

اما نمایش چیزیه که به چشم ما میاد نه نرم افزارها.

دوست عزیز بالا عکس بهم ریختگی در گوگل رو هم براتون فرستادم . مشکل من page source نبود . مشکل اینه که تو خود گوگل هم یهم ریختگی کلمات مشاهده میشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بالا عکس بهم ریختگی در گوگل رو هم براتون فرستادم . مشکل من page source نبود . مشکل اینه که تو خود گوگل هم یهم ریختگی کلمات مشاهده میشه.

خب دوست عزیز اینکه گوگل چطوری نمایش میده کلمات رو که دیگه دست ما نیست ! گوگل هم انگلیسی هست و چپ چین ، متن انگلیسی و فارسی رو با هم وارد کنید همینجوری میشه ، نه در پرستاشاپ ، بلکه تو هر سایتی متن انگلیسی و فارسی با هم به کار بره مثل عکسی که دادین تو گوگل بهم ریختگی ایجاد میشه ، از نظر سئو اهمیتی نداره ، ممکنه فقط کاربر نتونته درست بخونه و وارد سایت شما نشه ، پس بهتره طوری بنویسید که درست نمایش داده بشه تو گوگل .

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز اینکه گوگل چطوری نمایش میده کلمات رو که دیگه دست ما نیست ! گوگل هم انگلیسی هست و چپ چین ، متن انگلیسی و فارسی رو با هم وارد کنید همینجوری میشه ، نه در پرستاشاپ ، بلکه تو هر سایتی متن انگلیسی و فارسی با هم به کار بره مثل عکسی که دادین تو گوگل بهم ریختگی ایجاد میشه ، از نظر سئو اهمیتی نداره ، ممکنه فقط کاربر نتونته درست بخونه و وارد سایت شما نشه ، پس بهتره طوری بنویسید که درست نمایش داده بشه تو گوگل .

مهندس عزیز میشه تو cms های دیگه این مشکل بهم ریختگی رو نشون بدین ؟ بیشتر سایت های فروشگاهی ترکیب انگلیسی و فارسی رو استفاده میکنن ولی این مشکل در اون سایت ها نیست .

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

مهندس عزیز میشه تو cms های دیگه این مشکل بهم ریختگی رو نشون بدین ؟ بیشتر سایت های فروشگاهی ترکیب انگلیسی و فارسی رو استفاده میکنن ولی این مشکل در اون سایت ها نیست .

سلام

این مشکل بهم ریختگی حل شد ؟؟

این انجمن که به سوالات اساسی پاسخ نمیدن و فقط دنبال پاک کردن صورت مسئله هستن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...