رفتن به مطلب

پشتیبانی آنلاین سایت توسط zopim بدون نیاز به ماژول

پست های پیشنهاد شده

منم تو سایتش ثبت نام کردم تو قسمت ویجت هم کد کپی کردم بعد تو فوتر پرستا ریختم اما بعدش دیگه پرستارو میزنم یه صفحه سفید فقط میاد

کامپایل اجباری هم زدم باز سفید میاد - تا کدو از فوتر برمیدارم باز پرستا میاد

حتی کدو تو هدر هم گذاشتم باز صفحه سفید اومد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم تو سایتش ثبت نام کردم تو قسمت ویجت هم کد کپی کردم بعد تو فوتر پرستا ریختم اما بعدش دیگه پرستارو میزنم یه صفحه سفید فقط میاد

کامپایل اجباری هم زدم باز سفید میاد - تا کدو از فوتر برمیدارم باز پرستا میاد

حتی کدو تو هدر هم گذاشتم باز صفحه سفید اومد

درود . کارایی که در پست 1 http://presta-shop.ir/forum/Thread-1312-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-zopim-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84?pid=8169#pid8169 توضیح داده شده عمل کردید ؟ کد ها رو ویرایش کردید ؟

اگه جواب مثبته دیباگ روشن کنید ببینید چه اخطاری میده . موفق باشید

لینک به دیدگاه

جای یکی از کدهارو اشتباه زده بودم الان درست شد خیلی عالیه فقط 1 سوال : این بعد یک مدت از کار میافته؟ فقط با 1 نفر میشه چت کرد؟

توی سایتش میشه agent های زیادی برای پاسخ گوئی به مشترها تعریف کرد یعنی وقتی 1 agent در حال پاسخ گوئی هست بقیه نمیتونن پاسخ مشتری های دیگرو بدن؟

لینک به دیدگاه

جای یکی از کدهارو اشتباه زده بودم الان درست شد خیلی عالیه فقط 1 سوال : این بعد یک مدت از کار میافته؟ فقط با 1 نفر میشه چت کرد؟

توی سایتش میشه agent های زیادی برای پاسخ گوئی به مشترها تعریف کرد یعنی وقتی 1 agent در حال پاسخ گوئی هست بقیه نمیتونن پاسخ مشتری های دیگرو بدن؟

درود ' date=' خیر من چند بار باید این رو تکرار کنم ؟ :D نه دوست عزیز از کار نمیوفته بعد از 15 روز استفاده میره روی نسخه لایت امکاناتش کم میشه اما همیشگی هست :)

بله فقط با 1 نفر میشه چت کرد Agent هم نمیتونید بسازید چون نسخه رایگان هست باید برای امکانات بیشتر مبالغی رو پرداخت کنید نسخه Basic قیمتش 14 دلار هست و نسخه Advanced قیمتش 25 دلار هست . اگه آشنایی خارج از ایران دارید بهش بگید واستون بخره :) [/b']

لینک به دیدگاه

• 5 months later...
  • 2 months later...

4 تا انتخاب دارید !

زوپیم

آفرچت

یاهو مسنجر

لایوزیلا

هرکدام مزایا و معایبی داره . و بستگی به نوع کار شما داره که کدوم رو بخواهید استفاده کنید . و این انتخاب سلیقه ای هست .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چطوری میشه zopim رو تنظیم کرد که وقتی مشتری میاد تو سایت منو باز بشه و مثلا بگه " چه کمکی میتونم بکنم بهتون " مثل سایت زیر هر کس تا وارد سایت میشه سمت راست منو zopim باز میشه و میگه چه کمکی میتونم بهتون بکنم

www.serverpars.com

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز کسی کمک نمیکنه ؟

سلام داخل اکانت zopim خود لاگین کنید و به تنظیمات بخش Widget دقت کنید

متوجه نشدم منظورتون از دقت کنید جیه ؟

منظورم این بود که بخشی از خواسته شما از طریق تنظیمات این بخش برآورده میشه تنظیمات این بخش رو نگاه کنید و تغییراتی داخلش اعمال کنید تابه منظورتون برسید

شکل پنجره،رنگ بندی، و جمله ای که پشتیبان سایت در اول گفت و گو بگه و...

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 4 weeks later...

دوستان جریان این zopim چی هست ؟ من چند ماهه نصب دارم فقط مشتری میاد تو سایت باید کلیک کنه تا بتونه با من بچته اما بعضی سایت ها دیدم zopim دارند مشتری تا تو سایت میره سایت باز میشه و یه پنجره باز میشه و میگه سوالی دارید در خدمتم و این حرفا.... اونطوری بخوام باشه باید چیکار کنم ؟ ا ماژولش هم استفاده کردم به این صورت نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان طبق اموزش صفحه اول کد رو قرار میدم اما صفحه اول سایت اسکرول زیادی داره و خبری از چت zopim هم نیست.... باید چیکار کنم

از ماژول استفاده کردم به خوبی نشون میده اما 250 کیلوبایت که خیلی زیاد هست.... صفحه اول سایت سنگین تر میشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...