رفتن به مطلب

کمک در مورد نمایش ترکیبات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو فروشگاهم میخوام که برای هر محصول تعدادی مشخصه تعریف کنم و برای جستجو لایه ای بزارم تا بشه دسته بندی کرد با این ماژول

یه مشکل دارم و اونم اینه که برای هر محصول تقریبا 5 مشخصه میزارم که فقط رنگ و گارانتی نیاز به انتخاب دارن و بقیه رو فقط جهت تقسیم بندی میزارم و میخوام که اینا دیگه تو صفحه محصول نمایش داده نشن

مثلا سایت های دیگه تو بخش جستجو لایه ای مشخصاتی از اون دسته محصول هست ولی تو صفحه محصول وجود ندارن

ولی من برای اینکه بتونم در جستجو لایه استفاده کنم از این مشخصات تعداد زیادی رو تعریف کردم و میخوام ببینم که باید چیکار کنم تا نمایش داده نشن

ممنون میشم جواب بدید چون کل انجمن رو گشتم ولی جوابی برای این مشکل پیدا نکردم

مطمئنم که فقط مشکل من نیست و میتونه خیلی مفید باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دقیق متوجه مشکلتون نشدم. ولی اگه میخواید مشخصه ای که اضافه کردید توی جستجوی لایه ای باشه توی مشخصه های صفحه محصول نه؟

خب شما اگه این مشخصه هاتون قابلیت ویرایش ندارن و فقط دارای مقدار ثابت هستند می تونید از بخش ویژگی ها >> کاتالوگ استفاده کنید و به اون ها مقدار ثابت بدید. در صورتی که به یک ویژگی مقدار ثابت بدید توی جستجوی لایه ای نمایش داده میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...