رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به یه مشکل اضطراری و خیلی عجیب برخوردم!

من برای همه ی محصول ها حامل تعیین کردم ولی هنوزم وقتی محصولی به سبد خرید اضافه میشه مینویسه حامل رایگان و هزینه ارسال رو حساب نمیکنه!!

تازه مشکل از جایی بدتر میشه که وقتی تو سبد خرید بیشتر از یه جنس باشه اونوقت خودش یه رقم الکی برای ارسال تعیین میکنه!!!!

خودتون ببینید:

http://bhmarket.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببنید در بخش حامل ها و ارسال گزینه هایی وجود داره که می تونید حامل ها رو مشخص کنید. ضمن اینکه یک گزینه ی پیش فرش مشخص کنید که اون قیمت به صورت پیش فرض درج بشه و دیگه رایگان نوشته نشه

البته من دقیق جاشو یادم نیست و باید توی انجمن بگردید یا اینکه خودتون باهاش کار کنید و پیداش کنید

لینک به دیدگاه

دوستان من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ همینجوری تعطیل موندم ها

من همه ی تنظیمات رو درست انجام دادم و حامل هم تعریف کردم و به هر محصولی حامل های مورد نظرش رو اضافه کردم

ولی موقع پرداخت مینویسه "هیچ حاملی در دسترس نیست"

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

اگر تمامی تنظیمات رو درست انجام داده باشید نباید خطا بگیرید. اگر از تنظیماتتون اطمینان دارید ولی خطا دریافت میکنید تیکت بزنید و درخواست بررسی فنی بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...