رفتن به مطلب

رفع مشکل ذخیره نشدن محصولات

پست های پیشنهاد شده

در آخرین آپدیت کروم که در اوایل آبان 95 منتشر شده متاسفانه دکمه های «ذخیره» و «ذخیره ماندن» در ویرایش محصولات و برخی بخش های دیگر به درستی عمل نمی کنند.

برای رفع این مشکل و به درخواست کاربران ماژولی تهیه شد که به سرعت مشکل را رفع کند و تا زمان ارایه آپدیت جدید کروم مشکل شما را برطرف میکند. از آن جایی که این مشکل خیلی عمومی شده و چند درخواست مشابه ارایه شد این ماژول به رایگان منتشر می شود.

توجه: بعد از ارایه نسخه جدیدتر گوگل در آینده ممکن است این مشکل رفع شود. بنابراین اگر نسخه جدیدتری از کروم ارایه شد این ماژول را حذف نصب کنید.

توجه: با نصب این ماژول هر دو دکمه «ذخیره» و «ذخیره و ماندن» به شکل «ذخیره و ماندن» عمل میکنند.

⚠️ نکته مهم: طبق بررسی های جدید این مشکل به دلیل یک تغییر امنیتی در مرورگرهای کروم و فایرفاکس بوده و همه کاربرانی که مرورگرهای خود را به روز کنند تا زمانی که  به نسخه 1.6.1.9 ارتقا ندهند مجبور به استفاده از این ماژول و تغییر در هسته پرستاشاپ خواهند بود.

نسخه 1.6.1.9 به زودی منتشر خواهد شد

دانلود نسخه 1.2 (توصیه شده)

دانلود نسخه 1.1

دانلود نسخه 1.0
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

طبق گزارش برخی کاربر ها هر 2 دکمه "ذخیره" و "ذخیره ماندن" عمل "ذخیره ماندن" رو انجام میداد

نسخه اصلاح شده ماژول پیوست کردم

از آقا دانوش هم درخواست دارم این نسخه رو در تاپیک اول اصلاح کنه

با تشکر

isaveresolve-1.1.zip

لینک به دیدگاه

گوگل کروم رو آپدیت کنید مشکل حل می‌شه.

Version 54.0.2840.99 m

من همین الان مشکل داشتم. کروم رو آپدیت کردم و مشکل رفع شد. (ماژول رو نصب نکردم).

پی نوشت: البته ظاهرا بعضی وقت‌ها هنوز کار نمی‌کنه. ولی در حالت قبلی اصلا ذخیره نمی‌کرد، الان دو بار می‌زنم ذخیره می‌کنه.

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا وقتی وارد ادیت محصول میشید با گوگل کروم یا فایر فاکس راست کلیک کرده و inspect رو فعال کنید سپس در بخش console بررسی کنید ببینید اروری چیزی دارید یا خیر با 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

در آخرین آپدیت کروم که در اوایل آبان 95 منتشر شده متاسفانه دکمه های «ذخیره» و «ذخیره ماندن» در ویرایش محصولات و برخی بخش های دیگر به درستی عمل نمی کنند.

برای رفع این مشکل و به درخواست کاربران ماژولی تهیه شد که به سرعت مشکل را رفع کند و تا زمان ارایه آپدیت جدید کروم مشکل شما را برطرف میکند. از آن جایی که این مشکل خیلی عمومی شده و چند درخواست مشابه ارایه شد این ماژول به رایگان منتشر می شود.

توجه: بعد از ارایه نسخه جدیدتر گوگل در آینده ممکن است این مشکل رفع شود. بنابراین اگر نسخه جدیدتری از کروم ارایه شد این ماژول را حذف نصب کنید.

توجه: با نصب این ماژول هر دو دکمه «ذخیره» و «ذخیره و ماندن» به شکل «ذخیره و ماندن» عمل میکنند.

⚠️ نکته مهم: طبق بررسی های جدید این مشکل به دلیل یک تغییر امنیتی در مرورگرهای کروم و فایرفاکس بوده و همه کاربرانی که مرورگرهای خود را به روز کنند تا زمانی که  به نسخه 1.6.1.9 ارتقا ندهند مجبور به استفاده از این ماژول و تغییر در هسته پرستاشاپ خواهند بود.

نسخه 1.6.1.9 به زودی منتشر خواهد شد

دانلود نسخه 1.1 (توصیه شده)
http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifisaveresolve.zip

دانلود نسخه 1.0
http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifisaveresolve.zip

سلام. من یک نکته متوجه شدم. چند بار تست کردم درست بود. در بعضی مواقع اگر روی دکمه ذخیره روی آیکن دیسکت کلیک کنیم ذخیره انجام نمی شه ولی اگر کنار دکمه ذخیره مثلا سمت چپ آیکن دیسکت نه روی آیکن، کلیک کنیم ذخیره کردن همیشه انجام می شه.  

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

جناب دانوش در ورژن 1.1 هنوز مشکل با موجودی پیشرفته حل نشده

من هر بار که می خوام موجودی رو از موجودی پیشرفته عوض کنم باید اول ماژول رو حذف نصب کنم بعد تز افزایش محصولات برای ذخیره محصولات در کاتالوگ دوباره باید ماژول رو نصب کنم که کار وقت گیری هست .

میشه یه راه حل براش پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

نسخه جدید منتشر شده لطفا اگر مشکلی داشتید نسخه جدید دانلود کنید:

دانلود نسخه 1.2 (توصیه شده)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام. من یک نکته متوجه شدم. چند بار تست کردم درست بود. در بعضی مواقع اگر روی دکمه ذخیره روی آیکن دیسکت کلیک کنیم ذخیره انجام نمی شه ولی اگر کنار دکمه ذخیره مثلا سمت چپ آیکن دیسکت نه روی آیکن، کلیک کنیم ذخیره کردن همیشه انجام می شه.  

سلام. آقا دمت گرم . راه حل خوبی هست و کار میکنه .. من الان 15 تا تست زدم درست بود . من دکمه " ذخیره و ماندن " آیکون یک دیسکت داره یه کم بالاتر از آیکون دیسکت کلیک می کنم ذخیره می کنه .. البته من قبلا مشکلم حاد نبود یعنی از هر سه بار یکبار ذخیره میشد.

اما رسیدم به یک محصول دوباره خراب شد !. یعنی روی اون محصول هر چی میزنم این ور دکمه اونور دکمه فرقی نمکنه و ذخیره نمیشه. البته کلا اینکه کجای دکمه کلیک کنیم نباید فرق بکنه چون اون یک لینک و دستور رو اجرا می کنه به نظرم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اقا من ورژن جدید رو نصب کردم

اوایل به خوبی کار میکرد 

ولی یه مشکل پیش اومد که در ویژگی هایی که قبلا بوده چیزی اضافه میکنم زخیره میشه ولی بعد از نصب ماژول افزودن ویژگی جدید که زدم و یکی به لیست اضافه کردم رو چیزی بهش اضافه کینم زخیره نمیکنه

ولی باز اون ویژگی های قدیمی رو تعغییر میدم درسته و.لی اون ویژگی های جدید رو زخیره نمیکنه 

حتی با این که ماژول دوباره حذف کردم و دوباره نصب کردم 

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا وقتی وارد ادیت محصول میشید با گوگل کروم یا فایر فاکس راست کلیک کرده و inspect رو فعال کنید سپس در بخش console بررسی کنید ببینید اروری چیزی دارید یا خیر با 

jquery-1.11.0.min.js:4 Synchronous XMLHttpRequest on the main thread is deprecated because of its detrimental effects to the end user's experience. For more help, check https://xhr.spec.whatwg.org/.
send @ jquery-1.11.0.min.js:4 
این  ارور رو میده
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام بر همه
من ماژول رو نصب کردم ولی هنوزم مشکلم حل نشده و ذخیره و ماندن و ذخیره هنوزم غیر فعاله و عکس دیسکت هم نمیبینم که روی اون کلیک کنم!
حتی در مرورگر اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم بازم همین مشکل وجود داره.
یه مشکل دیگه هم دارم، موقعی که محصولی میخوام ویرایش کنم این ارور رو میده، برای چیه؟

(timeout)
در هنگام بارگذاری تب‌ها، اشکالی از جانب سرور رخ داده است: بعضی تب‌ها بارگذاری نشده‌اند.
لطفا یک بار دیگر به وسیله‌ی تازه سازی صفحه، تلاش کنید.
اگر هنوز با این مشکل مواجه هستید، لطفا گزارش‌های سرور خود را بررسی کنید یا این که با فراهم کننده‌ی هاست خود جهت کمک گرفتن از آن‌ها تماس بگیرید.

ممنون میشم راهنماییم کنید 
باسپاس

لینک به دیدگاه

سلام

1. این خطا میتونه از سرعت پایین اینترنت یا هاستتون باشه. با مرورگر های دیگه و اینترنت پرسرعت چک کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

2. از منو مدیریت >> تنظیمات، آدرس IP کوکی رو غیر فعال کنید.

3. اگر با انجام کار های بالا باز هم مشکلتون حل نشد میتونید تیکت بزنید برای بررسی بیشتر.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

1. این خطا میتونه از سرعت پایین اینترنت یا هاستتون باشه. با مرورگر های دیگه و اینترنت پرسرعت چک کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

2. از منو مدیریت >> تنظیمات، آدرس IP کوکی رو غیر فعال کنید.

3. اگر با انجام کار های بالا باز هم مشکلتون حل نشد میتونید تیکت بزنید برای بررسی بیشتر.

موفق باشید

ممنون از پاسخدهیتون

من از اینترنت 4G ایرانسل استفاده میکنم که الان 4G+ هم هست.

از مدیریت هم آدرس IP غیر فعال هست

در لوکال هاست نصب کرده بودم هیچ مشکلی وجود نداشت

زمان هم برام مهمه چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

نسخه پرستا شاپ 1.6.1.16 هست و کروم نیز آپدیت شده و نسخه اصلاح شده ماژول را نصب کردم ولی همچنان مشکل دارم.قالب هم سهند هست.

لطفا راهنمایی کنید.

http://uupload.ir/files/w1h6_untitled.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...