رفتن به مطلب

رفع مشکل ذخیره نشدن محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام

در صورت تمایل برای بررسی بیشتر میتونید تیکت بزنید و درخواست بررسی فنی بدید

سلام

این مشکل دقیقا بعد از آپدیت نسخه جدید سهند ایجاد شد به همین دلیل فکر می کنم که به دلیل این آپدیت این مشکل ایجاد شده است.

اگر کسی همین مشکل رو داره اعلام کنه تا ببینیم واقعا به آپدیت قالب ربط دارد یا مشکل چیز دیگریست

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مشکل دقیقا بعد از آپدیت نسخه جدید سهند ایجاد شد به همین دلیل فکر می کنم که به دلیل این آپدیت این مشکل ایجاد شده است.

اگر کسی همین مشکل رو داره اعلام کنه تا ببینیم واقعا به آپدیت قالب ربط دارد یا مشکل چیز دیگریست

ممنونم

با سلام

برای تشخیص این مورد کافیه قالب رو بحالت پیش فرض ببرید و دوباره تست کنید، اگر مشکل برطرف شد یعنی قالب مشکل داره در غیراینصورت نیاز به بررسی داره برای این مشکل

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

نسخه پرستا شاپ 1.6.1.16 هست و کروم نیز آپدیت شده و نسخه اصلاح شده ماژول را نصب کردم ولی همچنان مشکل دارم.قالب هم سهند هست.

لطفا راهنمایی کنید.

http://uupload.ir/files/w1h6_untitled.png

سلام

این مشکل از ماژول مزایا و معایب شما هست و تیکت بزنید تا مشکلتون را رفع کنیم.

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

در آخرین آپدیت کروم که در اوایل آبان 95 منتشر شده متاسفانه دکمه های «ذخیره» و «ذخیره ماندن» در ویرایش محصولات و برخی بخش های دیگر به درستی عمل نمی کنند.

برای رفع این مشکل و به درخواست کاربران ماژولی تهیه شد که به سرعت مشکل را رفع کند و تا زمان ارایه آپدیت جدید کروم مشکل شما را برطرف میکند. از آن جایی که این مشکل خیلی عمومی شده و چند درخواست مشابه ارایه شد این ماژول به رایگان منتشر می شود.

توجه: بعد از ارایه نسخه جدیدتر گوگل در آینده ممکن است این مشکل رفع شود. بنابراین اگر نسخه جدیدتری از کروم ارایه شد این ماژول را حذف نصب کنید.

توجه: با نصب این ماژول هر دو دکمه «ذخیره» و «ذخیره و ماندن» به شکل «ذخیره و ماندن» عمل میکنند.

⚠️ نکته مهم: طبق بررسی های جدید این مشکل به دلیل یک تغییر امنیتی در مرورگرهای کروم و فایرفاکس بوده و همه کاربرانی که مرورگرهای خود را به روز کنند تا زمانی که  به نسخه 1.6.1.9 ارتقا ندهند مجبور به استفاده از این ماژول و تغییر در هسته پرستاشاپ خواهند بود.

نسخه 1.6.1.9 به زودی منتشر خواهد شد

دانلود نسخه 1.2 (توصیه شده)
http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif isaveresolve.zip

دانلود نسخه 1.1
http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif isaveresolve.zip

دانلود نسخه 1.0

سلام بنده این ماژول رو نصب کردم ولی در زمان نصب یا ارور روبرو شدم و برگشت زدم دیدم انگار نصب شده ولی وقتی رفتم داخل پیکربندی ماژول دیدم این پیغام رو و همچنان مشکل داره

No config needed. Please go and save your products!

Check our wesite: iPresta.ir قالب بند الکترو مارکت هست

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

این مشکل همچنان باقی است زیرا به فایل products.js  مشکل داره که گویا افتاده توی لوپ.

Uncaught TypeError: Cannot read property 'replace' of undefined
    at Object.<anonymous> (products.js:177)
    at j (jquery-1.11.0.min.js:2)
    at Object.fireWith (jquery-1.11.0.min.js:2)
    at x (jquery-1.11.0.min.js:4)
    at XMLHttpRequest.b (jquery-1.11.0.min.js:4)
لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

دوستان انقدر تاپیک رو پیش نبرید.

در فروم های پرستا گشتم اکثرا با پاک کردن کش از طریق کارایی پرستا مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...