رفتن به مطلب

قالب سهند

پست های پیشنهاد شده

main_cover.jpg

قالب سهند جدیدترین کار گروه آی پرستا یک قالب تماما ایرانی بوده که بر تکیه بر دانش بومی از صفر توسط طراحان و برنامه نویسان داخلی طراحی و برنامه نویسی شده است . این قالب یک تفاوت خاص با تمامی قالب های دیگر دارد و آن شکل و شمایل خاص و سرعت باورنکردنی آن در موبایل می باشد . قالب سهند در طی مدت چندین ماه و مرحله به مرحله طراحی و برنامه نویسی شده است و در این مدت ده ها کارشناس و حتی مشتریان با تجربه و مدیران فروشگاه های بسیاری این قالب را تست کرده اند  و ما از نظرات و انتقادات و بازخوردهای این افراد در جهت بهینه سازی هر چه بیشتر این قالب استفاده زیادی کرده ایم . کاری که پیش روی شماست یکی از بهترین قالب های پرستاشاپ از نظر ظاهر و امکانات در دنیاست .

cover_m.gif

قالبی ریسپانسیو ، به زیبایی و کارایی اپلیکیشن های درجه یک جهانی

قالب سهند بی اغراق برترین قالب پرستاشاپ در کل دنیاست که مشتریان حاضر هستند به جای نسخه دسکتاپ ، از طریق موبایل خود از سایت شما خرید نمایند . به قدری مراحل سفارش در این قالب در موبایل ساده و قابل فهم میباشد که خرید به یک سرگرمی و لذت برای مشتریان شما تبدیل خواهد شد . باور ندارید ؟ همین الان موبایل خود را بردارید و یک سفارش در یکی از دموهای قالب سهند ثبت کنید تا به آن معتاد شوید ! نه تنها مراحل سفارش ساده تر و کوتاه تر شده است ، بلکه ظاهر آن نیز بی اغراق بسیار زیباتر از اپلیکیشن های فروشگاه های معروف شده است ! میتوانید مقایسه نمایید. قالب های ریسپانسیو یک مشکل اساسی دارند و آن هم حجم بالا در موبایل و نداشتن رابط کاربری روان و کاربردی در نمایشگرهای کوچک می باشد . به عبارت ساده تر ، اگر قالب های خارجی پرستاشاپ را مشاهده کنید ، در نمایشگرهای کوچک و موبایل این قالب ها کارایی و زیبایی آن چنانی را دارا نمی باشند حال آن که اپلیکیشن های فروشگاهی موبایل ، بسیار شیک و سریع لود میشوند و کار با آنها بسیار لذت بخش و ساده می باشد . حال چه میشود اگر زیبایی و کارایی اپلیکیشن ها با یک قالب ریسپانسیو در هم آمیخته شود ؟ تیم آی پرستا در طراحی قالب سهند این مورد را عملی کرده است ، با بهره گیری از طراحی خلاقانه و امکانات خارق العاده پرستاشاپ ، نه تنها سرعت لود قالب در موبایل 2 برابر دسکتاپ میباشد بلکه زیبایی و کارایی یک اپلیکیشن درجه 1 جهانی را نیز برای شما فراهم کرده ایم .زیبایی و سرعت و کارایی قالب سهند در موبایل و نمایشگرهای کوچک ، بسیاری از اپلیکیشن های چند ده میلیون تومانی موبایل را به راحتی پشت سر میگذارد .

هر رنگی را که دوست دارید روی قالب اعمال کنید ، چیدمان را تغییر دهید و لذت ببرید

colors.jpg

رنگ بندی مبحثی بسیار پیچیده و قابل تامل است ، چه بسیار فروشگاه های اینترنتی که با رنگ بندی های خاص و موثر خود مشتریان زیادی را جذب خود کرده است و چه بسیار فروشگاه های اینترنتی که با اهمیت ندادن به رنگبندی مناسب به موفقیت نرسیده است . تیم ای پرستا در طراحی این قالب امکانی را فراهم کرده است که شما بتوانید تک تک بخش های قالب را با سلیق و میل خود رنگ آمیزی نمایید ! حتی گران ترین و بهترین قالب های خارجی نیز چنین امکانی را در اختیار کاربر قرار نمیدهند . پس زمینه سایت ، رنگ هدر و فوتر ، امکان تعیین دو رنگ مختلف برای سایت ، امکان تعیین رنگ فونت های بخش های مختلف ، امکان تعیین رنگ بخش های مختلف صفحه محصول و حتی امکان تغییر رنگ قیمت ، دکمه سبد خرید و موارد بسیار جزئی نیز در این قالب گنجانده شده است . میتوانید قالبی متفاوت به نسبت رقبا برای خود رنگ آمیزی کرده و رنگ فروشگاه خود را با محصولات خود ست نمایید .

مراحل خرید را برای مشتریان شما بسیار ساده کرده ایم ، در 30+30 ثانیه مشتری به درگاه بانکی رسیده است !  

register.gif

همیشه مراحل سخت ، پیچیده و خسته کننده سفارش پرستاشاپ برای استفاده کنندگان از این سیستم فروشگاهی یک دغدغه بزرگ بوده است ، اکثر مدیران فروشگاه ها یا از حالت سفارش تک صفحه ای استفاده میکنند یا از ماژول های دیگری برای سبد خرید و سفارش بهره میبرند . اما مشکلی که در حالت تک صفحه ای وجود دارد ، طولانی بودن صفحه و حالت ایجکس می باشد که باعث سردرگمی مشتریان گشته و عملا این صفحه را بلااستفاده و ناکارآمد میسازد . در قالب سهند کاری که ما انجام داده ایم ، استفاده از همان روش کلاسیک 5 مرحله ای پرستاشاپ و ساده سازی تا حد نهایت این پروسه خرید بوده است ، به صورتی که در کمتر از 60 ثانیه مشتری به درگاه پرداخت رسیده و سفارش خود را ثبت می نماید . با توجه به این که در موبایل فضای محدودتری در اختیار مشتری می باشد ،این فرایند در ورژن موبایل قالب بسیار ساده تر از ورژن دسکتاپ طراحی شده است . تمام تلاش تیم آی پرستا برای رساندن پروسه خرید این قالب به بهترین شکل ممکن معطوف بوده و خروجی کار نیز با تست های نهایی توسط خریداران و مشتریان واقعی بسیار رضایت بخش گزارش میشود .

بیش از 15 ماژول همراه قالب + 6 ماژول ویژه و تجاری با قالب سهند در اختیار دارید

ماژول جستجوی پیشرفته همراه با تصاویر ، قیمت و موجودی محصول با 4 تم پیشفرض و متفاوت

با این ماژول مشتریان شما قادر خواهند بود تا جستجوی دقیقی روی محصولات شما به صورت سریع داشته باشند ، نوع و ظاهر این ماژول بسیار کاربرپسند بوده و به انتخاب خود میتوانید از بین 4 تم پیشفرض آن یکی را انتخاب نمایید .

search.jpg

ماژول محصولات شاخه ها ورژن جدید ، با قابلیت نمایش محصولات شاخه های دلخواه در صفحه اصلی به صورت تفکیک شده

با این ماژول میتوانید محصولات را در صفحه خانگی فروشگاه خود به صورت منظم و تفکیک شده به همراه تصاویر به نمایش بگذارید ، میتوانید نوع چیدمان محصولات را به صورت تصادفی ، محصولات جدید ، محصولات بروز شده یا موجودی محصول به دلخواه انتخاب نمایید .

category.jpg

ماژول هدیه برای محصول ، برای محصولات دلخواه هدیه تعیین کنید و به مشتری پیشنهاد دهید

برای هر محصول دلخواه یک هدیه جداگانه در نظر بگیرید و با اینکار به فروش بیشتر محصولات خود سرعت بیشتری ببخشید . قابلیت تعریف انواع هدیه و لینک به صفحه مربوطه ، قابلیت تعریف بیش از یک هدیه برای هر محصول و قابلیت انتخابی هدیه توسط مشتری

gift.jpg

ماژول شاخه های دلخواه در فوتر ، دسته بندی های دلخواه خود را با آیکون در فوتر سایت نمایش دهید

با این ماژول قادر خواهید بود تا دسته بندی های دلخواه خود را با آیکون یا بدون آیکون در فوتر فروشگاه خود قرار دهید ، این دسته بندی ها در موبایل به صورت زیبایی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت .

catfooter.jpg

ماژول آیکون های اعتمادساز ، آیکون های دلخواه به همراه مودال باکس زیبا برای توضیحات بیشتر یا لینک به صفحه دلخواه

این آیکون های کوچک و زیبا با متن های کوتاه تاثیر زیادی در جلب اعتماد مشتریان شما خواهند داشت ، میتوانید این آیکون ها برای برای توضیحات بیشتر لینک دهید یا به صورت مودال باکس توضیحات بیشتر را در اختیار مشتری قرار دهید

icon.jpg

ماژول اسلایدر قالب سهند ، سازگاری کامل با لمس ، ساخت عکس کم حجم تر برای موبایل

این ماژول اسلایدر ساده ، قابلیت نمایش به صورت یک تکه یا دو تکه را دارد ( همزمان یک عکس یا دو عکس )  همچنین برای موبایل نسخه کم حجم تری از عکس میسازد تا سرعت لود بیشتری را در موبایل ارائه نماید .در دوجایگاه در قالب مینشیند و کاملا با موبایل سازگاری دارد

slider.jpg

ماژول تبلیغات ویژه قالب سهند ، امکان قرار دادن انواع بنر و عکس با سایزهای قابل انتخاب و کاملا سازگار با بوت استرپ

اهمیت عکس ها و بنرها در فروشگاه های اینترنتی بر کسی پوشیده نیست ، این ماژول مدیریت بنر قادر است در مکان های مختلف فروشگاه عکس و بنر اضافه نماید . اندازه های مختلف و قابلیت سفارشی سازی از مهم ترین قابلیت های این ماژول مهم می باشد

bommer.jpg

ماژول منوی افقی ساده و روان ، سازگار با موبایل با قابلیت باز بودن یا بسته بودن در حالت پیشفرض

این ماژول منو با وجود سادگی و امکانات کم ، با موبایل سازگاری زیاد دارد و سرعت لود مناسبی در اختیار شما قرار میدهد .قادر خواهید بود تا این منو را طوری تنظیم نمایید که به صورت پیشفرض بسته یا باز باشد .

menu.jpg

دیگر ماژول های قالب :

ماژول متن دلخواه در صفحه محصول ، متن دلخواه خود را در بخش محصول بنویسید

ماژول مزایا و معایب محصول ، مزایا و معایب محصول را در صفحه محصول ذکر کنید

ماژول اسلایدر در شاخه ها ، در صفحه هر شاخه جداگانه یک اسلایدر داشته باشید که به صورت گردونه سه عکس همزمان نمایش می دهد

ماژول منوی آیکون ها ، آیکون یا عکس های دلخواه خود را نمایش داده و لینک دهید

مشاهده دموی آنلاین قالب سهند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تست قالب سهند در پی سی توسط سایت gtmetrix
لینک جزئیات و نتایج تست : https://gtmetrix.com/reports/ipresta.ir/l0yWMwj5
http://ipresta.ir/img/cms/bahman/sahand/gtmetrixpc.jpg

تست قالب سهند در موبایل توسط سایت gtmetrix
لینک جزئیات نتایج تست  :
https://gtmetrix.com/reports/ipresta.ir/pvl5oi4u
http://ipresta.ir/img/cms/bahman/sahand/gtmetrix.jpg

لینک به دیدگاه

فوق العادست ، دست مریزاد...من قالب الکترومارکت دارم.اگر این قالب رو بخرم روی پرستا قبلی قابل نصب هستش؟

متشکر و سپاس . روی پرستاشاپ نسخه 1.6.1.2 تا 1.6.1.9 قابل نصب هست و مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن

قالب قشنگی هست اش ...

فقط چرا روی قالب های جدید بلاگ موجود نمی باشد در صورتی که تمامی قالب های جدید پرستا شاپ روش هم ماژول بلاگ وجود داره و همین که همخوانی با قالب داره؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از لطف دوستان عزیز

برخی از دموهای قالب مشکلاتی داشتند که بروز شدند . با توجه به اینکه همه مشتری ها از گوشی های پرچمدار استفاده نمیکنند و ممکن است با کندی در بخش منو و جستجو به دلیل استفاده از افکت های تصویری روبرو شوند ، این بخش ها کمی تغییر پیدا کرد تا با تمامی گوشی ها سازگار باشند و هیچ لگ یا تاخیری در کلیک وجود نداشته باشد . :heart:

لینک به دیدگاه

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/sahand/72h_sahand.jpg

دوستان و کاربران انجمن ، قالب سهند هم اکنون برای فروش در بازارچه آی پرستا منتشر شد . هم اکنون میتوانید این قالب را خریداری کنید .

ما برای 72 ساعت برای خریداران عزیز تخفیف های فوق العاده ای در نظر گرفته ایم . این تخفیف ها به مناسبت آغاز فروش این قالب بوده و تکرار یا تمدید نخواهد شد .

برای خرید اینجا کلیک کنید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام.قالب خیلی شیک و خوبیه.سوال من اینه که اگر الان این قالب رو تهیه کنیم و در آینده، پرستاشاپ 1.7 رو بخوایم استفاده کنیم، برای این قالب، آپدیت مناسب برای اون نسخه هم منتشر می شه یا دوباره باید قالب جدیدی بخریم؟

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

هیچ کدوم از قالب های این نسخه برای نسخه 1.7 قابل استفاده نیست و آپدیتی هم برای اون ارائه نمیشه چون ساختار قالب در نسخه 1.7 کاملا متفاوت هست و قالب های جدیدی برای اون طراحی خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام وقت بخیر

دوستان من می خاستم این قالب رو خریداری کنم منتها یه مشکلی دارم. من می خام تعداد محصول رو مشتری بتونه تو همون صفحه اصلی که دسته اجناس رو نمایش میده مانند  صفحه جزییات داشته باشم ... یعنی مشتری بتونه قبل از زدن دکمه افزودن به سبد خرید تعداد دلخواه مثلا 100 تا از یک محصول رو انتخاب کنه .... دوستان راهنمایی کنید ایا میشه تو این قالب این امکان رو داشته باشم .

دوم اینکه من می خام یک مقدار برای حداقل یا کف تعداد خرید و یه مقدار برای حداکثر یا سقف میزان خرید مشخص کنم برای محصولات خاص ایا اینم ممکنه یا خیر ...؟

ممنون می شم راهنمایی کنید دوستان

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

آپدیت شماره 1 قالب سهند منتشر شد ( 1395/12/03 )

عمده تغییرات قالب در نسخه 1.1

• رفع مشکل ناپدید شدن و خالی شدن صفحه در مرورگر کروم در موبایل
  • رفع باگ فیلدهای قالب و پیغام چرخش موبایل
  • رفع مشکل لینک نادرست و خطای 404 در ماژول محصولات شاخه ها در صفحه اصلی
  • رفع مشکل عدم نمایش دکمه سبد خرید در صفحه محصول در صورتی که محصولی ترکیب نداشته باشد
  • رفع مشکل نمایش ندادن آیکون و عکس ماژول شاخه ها در فوتر
  • رفع مشکل پیغام نادرست ماژول خبرنامه در فوتر
  • رفع مشکلات ssl تصاویر ماژول های قالب
  • رفع مشکل بهم ریختگی محصولات در شاخه ها
  • رفع باگ موجود در ماژول وفاداری ( عدم نمایش میزان تخفیف واقعی )
  • رفع باگ موجود در قسمت نظرات ( عدم ارسال نظر با وجود لاگین شدن کاربر )
  • رفع باگ عدم نمایش نام محصول در شاخه ها در حالت لیستی
  • بهبود سازگاری ظاهری ماژول فروش ضربدری با قالب
  • بهبود ماژول منو در موبایل ( کلیک روی زیرشاخه ها در موبایل )
  • بهبود سازگاری ظاهری ماژول محصولات هم شاخه با قالب
  • بهبود باگ و مشکلات ظاهری هدر و فوتر قالب با تبلت های شرکت اپل و تبلت های بزرگ
  • بهبود حالت ریسپانسیو قالب در صفحه محصول و مراحل خرید
  • افزوده شدن قابلیت خاموش کردن حرکت ماژول اطلاعیه ها در ماژول تنظیمات قالب
  • افزوده شدن قابلیت انتخاب حالت لیستی و گرید در شاخه ها
  • و موارد جزیی دیگر ...

توصیه میشود هر چه سریعتر این آپدیت را نصب کنید ، نصب این آپدیت از اهمیت زیادی برای مشتریان موبایل و فروش موبایلی شما دارد .

هم اکنون میتوانید این آپدیت و راهنمای نصب آن را از حساب کاربری خود در بازارچه دانلود .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان سلام
من از قالب سهند استفاده میکنم و برای برنامه های بازاریابی و تبلیغاتیمون نیاز به شماره موبایل مشتریان داریم اما در قالب سهند هیچ فیلدی برای ثبت شماره موبال در هنگام ثبت نام وجود نداره
چطور میتونم هنگام ثبت نام فیلد شماره موبایل رو داشته باشم ؟
با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من از قالب سهند استفاده میکنم و برای برنامه های بازاریابی و تبلیغاتیمون نیاز به شماره موبایل مشتریان داریم اما در قالب سهند هیچ فیلدی برای ثبت شماره موبال در هنگام ثبت نام وجود نداره

چطور میتونم هنگام ثبت نام فیلد شماره موبایل رو داشته باشم ؟

با تشکر

سلام

از منو تنظیمات >> مشتریان،  "شماره تلفن الزامی است" رو فعال کنید.

لینک به دیدگاه

سلام. 

ثبت نام در قالب ها پیش فرض پرستا هست. 

برای داشتن فیلد شماره موبایل می تونید از بخش بومی سازی >> ترجمه ها، ترجمه یکی از مواردی رو که نیاز ندارید به شماره موبایل تغییر بدید یا از ماژول ورود و عضویت سایت پرستااستور استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام و عرض ادب

بنده4-5 قالب از محصولات شما ( آقای بهمن ) تهیه و استفاده می کنم

در حال حاضر قصد خریداری قالب سهند رو دارم... و چون کاربر من مبتدی هست.. نیاز دارم که محصولات و شاخه های دمو باشه

سری های قبل خواهش کردم و شما هم زحمت کشیدین...

ایا این سری هم امکان ان وجود دارد ؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام به پرستایی های عزیز 

من قصد خرید یک قالب تجاری خوب برای فروشگاهم را دارم سه قالب پر طرفدار نسیم سهند و دستچین را که مطالعه کردم گیج شدم فالب دستچین با اینکه ارزونتره امکانات بیشتری داره یا نه یسری بدییهیات رو دیگه ادمین عزیز نگذاشته اند در نسیم و سهند. به طور مثال معرفی برندهای خود در دستچین هست در اون دوتای دیگر نه. 

بنابراین جدولی تهیه کردم . ممنون میشم صحت و سقم این اطلاعات رو بگید تا بنده شفاف و درست بتونم تصمبم بگیرم کدوم قالب رو خریداری کنم.. 

در تکمیل این جدول کمک کنید ....

post-14006-0-80019300-1493189445_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

قالب سهند با  آخرین نسخه پرستا شاپ 1.6.1.12 سازگاری ندارد؟؟ با توجه به توضیحات قالب ها فقط قالب پارمیس با آخرین نسخه پرستا شاپ سازگاری دارد.

در صورتی که آخرین نسخه پرستا شاپ را داشته باشیم و قالب سهند را بخواهیم باید چه کنیم؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام به پرستایی های عزیز 

من قصد خرید یک قالب تجاری خوب برای فروشگاهم را دارم سه قالب پر طرفدار نسیم سهند و دستچین را که مطالعه کردم گیج شدم فالب دستچین با اینکه ارزونتره امکانات بیشتری داره یا نه یسری بدییهیات رو دیگه ادمین عزیز نگذاشته اند در نسیم و سهند. به طور مثال معرفی برندهای خود در دستچین هست در اون دوتای دیگر نه. 

بنابراین جدولی تهیه کردم . ممنون میشم صحت و سقم این اطلاعات رو بگید تا بنده شفاف و درست بتونم تصمبم بگیرم کدوم قالب رو خریداری کنم.. 

در تکمیل این جدول کمک کنید ....

توجه کنید که این سه قالب جزو قالب های خوب پرستاشاپ هستند ، اگر امکانات مد نظرتون باشه ، قالب سهند بیشترین امکانات کاربردی رو بین این سه قالب داره . اگر اگر راحتی کار مد نظرتون باشه ، قالب دستچین نسبت به دو قالب دیگر کار کردن باهاش خیلی ساده تر و شفاف تر هست . به نسبت فروشگاهی که میخواهید راه اندازی کنید هم میتونه انتخاب ها متغیر باشه ، مثلا به شخصه قالب نسیم رو برای فروشگاه لباس توصیه میکنم در حالی که قالب دستچین اصلا به درد فروشگاه لباس نمیخوره و بیشتر برای فروشگاه های دیجیتال توصیه میشه . از لحاظ سطح اشنایی شما با پرستاشاپ هم اگه بخواهیم راهنمایی کنیم ، اگر کاربر جدیدی هستید قالب دستچین ، اگر کاربر متوسطی هستید قالب نسیم و اگر کاربر با تجربه ای در پرستاشاپ هستید قالب سهند توصیه میشه .

اگر میخواهید روی عکس ها و بنرهای فروشگاه بیشتر مانور بدین و براتون اهمیت داره ، قالب نسیم و سپس قالب سهند توصیه میشه و اگر دنبال یه قالب عامه پسند هستید ، قالب دستچین رو انتخاب کنید .

در مجموع این خود شما هستید که بیشتر میدانید چه قالبی با توجه به موضوع فروشگاهتون و نیازهاتون و مشتریانتون براتون مناسب تره . البته راهنمایی و تجربه دیگران رو نیز نادیده نگیرید .

سلام

قالب سهند با  آخرین نسخه پرستا شاپ 1.6.1.12 سازگاری ندارد؟؟ با توجه به توضیحات قالب ها فقط قالب پارمیس با آخرین نسخه پرستا شاپ سازگاری دارد.

در صورتی که آخرین نسخه پرستا شاپ را داشته باشیم و قالب سهند را بخواهیم باید چه کنیم؟

با سپاس

کاملا سازگار می باشد و مشکلی وجود ندارد

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان.

من چند تا مشکل داشتم در مورد قالب سهند. تو پشتیبانی سوال کردم هنوز جواب نگرفتم.

1 . رو قالب من ماژول cash on delivery نیست.

2 . رو موبایل زیر محصولات من به طرز عجیبی چند خط کد ظاهر می شه که نمی دونم چطور باید حلش کرد.

ممنون می شم اگه کسی بتونه کمک کنه به خصوص در مورد موضوع 2

سلام

1. cash on delivery جز ماژول های پیش فرض پرستا است. میتونید یک پرستا نصب کنید ماژول cash on delivery هم نصب کنید سپس پوشه cash در ماژول ها رو کپی کنید در پوشه ماژول های خودتون در روت.

2.دیباگتون رو از طریق هاست خاموش کنید، اگر باز هم نشون داده شد کش گوشی تون رو خالی کنید. (آموزش روشن/خاموش کردن دیباگ در انجمن هست)

لینک به دیدگاه

امکان نمایش امکانات بیشتر در فوتر.

امکان نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در حالت موبایل.

در آپدیت بعدی قالب اضافه خواهند شد.

مطالب مطرح شده در گروه پرسش و پاسخ پرستاشاپ

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
در دمو قالب سهند برای بعضی محصولات به شیوه بسیار جالبی محتوا تولید شده عکس بعضی از محصولات سمت چپ یا راست توضیحات هست که جلوه خاصی به متن محتوای محصول داده اما وقتی میخوایم از اون الگو برداری کنیم در قالب سهند عکس ها به صورت عادی نمایش داده میشه باید چیکار کنیم که شبیه به محصولات دموی قالب سهند بشه؟

لینک به دیدگاه

ابتدا از این لینک ادیتور مدیریت را گشترش بدید، سپس میتونید عکس ها را راست چین و یا چپ چین کنید مثل متن.

http://ipresta.ir/forum/topic/8299-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-16/?p=55042

با 1.6.1.15 احتمالا سازگار است.

پاسخ های مطرح شده در گروه پرسش و پاسخ پرستاشاپ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...