رفتن به مطلب

ماژول یکپارچه درگاه های پرداخت (ماژول جامع بانک)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی ، 

من برای فروشگاهم دموی این محصول رو نصب کردم ولی متاسفانه با  پیغام های زیر مواجه شدم ممنون میشم راهنمایی کنید:

2 خطا 

1. iprestapayment (خطا در تحلیل /modules/iprestapayment/iprestapayment.php)
  2. iprestapayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/iprestapayment/iprestapayment.php)
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من چند هفته هست که این ماژول رو خریداری کردم و استفاده میکنم. 

هدف اصلی من استفاده از اون بخش اجازه پرداخت بعد از تایید مدیر بود که متاسفانه چون دموی نسخه تجاری ارائه نشده بود مجبور شدم برای تست خرید کنم!

بعد از نصب و استفاده به مشکلات زیادی با این بخش تایید سفارش بر خوردم:

* اول از همه اینکه برای اون sms که بعد از تایید برای مشتری ارسال میشه یک سری محدودیت وجود داره. متن رو فقط از بخش ترجمه ها میتونید تغییر بدید. و تگ هوشمند نمیتونید اضافه کنید. خود ماژول به صورت خودکار لینک فروشگاهتون رو زیر sms تایید میفرسته. یعنی نمیتونید خودتون لینکی اضافه کنید (برای مثال لینک صفحه سفارشها)

*برای زمانی که شما سفارش رو رد میکنید هیچ فکری نشده! شما میتونید تو ماژول پیامک برای تغییر وضعیت سفارش یک پیامک ارسال کنید. ولی واقعا نمیشه متنی نوشت که هم برای لغو سفارش مناسب باشه هم برای تغییر به سایر وضعیت ها!

*پروسه پرداخت بعد از تایید انقدر سخته که میتونید مطمئن باشید هیچ فروشی با این روش پرداخت نخواهید داشت!

اگر مشتری بخواد پرداخت رو انجام بده باید وارد حسابش بشه, از داخل حساب کاربریش لیست سفارشها رو باز کنه و لابه لای کلی مطلب و جدول دکمه پرداخت رو پیدا کنه (که نمیدونم اگر چند تا درگاه بانکی فعال باشن اصلا اونجا نمایش داده میشن یا نه)

* وقتی شما ماژول رو نصب میکنید سه تا وضعیت پرداخت براتون اضافه میشه: در انتظار تایید سایت, در انتظار پرداخت و تایید شده-منتظر پرداخت که این دو تای آخری یکیشون بدون استفاده هست.

چندتا هم پیشنهاد دارم برای این ماژول:

* همونطور که یکی دیگه از دوستامون هم گفتن اگر میشد تایید پرداخت رو فقط برای یک سری از محصولات فعال کرد خیلی خوب بود. چون اینجوری به علت پایین اومدن درصد خرید نسبت به پرداخت آنی, اون محصولاتی که نیاز به تایید ندارن هم فروششون بیخود و بی جهت میاد پایین.

*پروسه پرداخت برای مشتری شفاف سازی بشه:

تو sms یک لینک براش ارسال بشه که مستقیم یا نهایتا با یک کلیک اضافه به درگاه بانک وصلش کنه.

تو صفحه تاریخچه سفارشها تو جدول سفارشها یک دکمه پرداخت برای محصولاتی که پرداخت نداشتن نمایش داده بشه و نیاز نباشه حتما جزئیات سفارش رو باز کنه مشتری

یک یا چند هوک تو هدر و فوتر سایت اضافه بشه که سفارشهای تایید شده و در انتظار پرداخت رو به مشتری نشون بده (مشابه سبد خرید)

تو صفحه حساب کاربری یک بخش مجزا برای سفارشهای پرداخت نشده ایجاد بشه

* امکان پرداخت تا یک زمانی وجود داشته باشه و بعد از اون خود به خود لغو بشه

اگر شما سفارشی رو تایید کنید و مشتری چند روز بعد بیاد پرداخت کنه ممکنه دیگه جنس موجود نباشه, یا قیمتش عوض شده باشه یا ... پس مدیر باید بتونه یک زمان اعتبار برای پرداخت ایجاد بکنه. مشتری هم بتونه ببینه که چقدر از این زمان باقی مونده.

*در صورت عدم پرداخت در بازه های زمانی مشخص به مشتری sms ارسال بشه مثلا یک ساعت مونده به تموم شدن مهلت پرداخت دوباره sms ارسال بشه. مدیر باید بتونه زمان این ارسالها و متن sms ها رو تنظیم کنه.

امیدوارم که بتونید حداقل بخشی از این موارد رو تو آپدیت های بعدی بگنجونید.

سایر دوستان هم نظرتون رو بگید. این مواردی که من مطرح کردم چقدر مورد نیاز شما هست؟

لینک به دیدگاه

از چه نسخه ی پرستاشاپ استفاده میکنید؟ آیا از نسخه انجمن ما استفاده میکنید؟

از آخرین ورژن پرستاشاپ استفاده میکنم ولی متاسفانه مال انجمن شما نیست ورژنش متفاوته

لینک به دیدگاه

سلام

بهتون توصیه میشه نسخه پرستاشاپ تون را به نسخه انجمن تغییر بدید.

نحوه ی تبدیل به نسخه انجمن چطوری هست؟ آیا جایی آموزش تبدیل داده شده که بتونم انجام بدم؟  

چون من خیلی گشتم تا بتونم بهنسخه فارسی ارتقا بدم ولی جایی نبود که توضیحاتش خوب باشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر از ادمین

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر بخواهید خودتون ارتقا را انجام بدید، که طبق آموزش زیر که در انجمن هست پیش بروید.

http://ipresta.ir/forum/topic/5730-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

در صورت تمایل اگر میخواهید توسط ما  ارتقا براتون انجام بشه، باید بسته ارتقا تهیه کنید و تیکت بزنید تا براتون انجام بدیم.
https://ipresta.ir/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/58-prestashop-upgrade-package.html

لینک به دیدگاه

سلام

من چند هفته هست که این ماژول رو خریداری کردم و استفاده میکنم. 

هدف اصلی من استفاده از اون بخش اجازه پرداخت بعد از تایید مدیر بود که متاسفانه چون دموی نسخه تجاری ارائه نشده بود مجبور شدم برای تست خرید کنم!

بعد از نصب و استفاده به مشکلات زیادی با این بخش تایید سفارش بر خوردم:

سلام. سپاسگذارم بابت پیشنهادات و گزارش مشکلات. بخشی از این درخواست ها از ابتدا پیش بینی شده و قطعا اضافه میشه.

از سایر پیشنهادهای شما هم استفاده میکنم و بعد به روز رسانی مطلع میشید تا نسخه جدید رو دانلود نمایید.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

سلام

من از پرستا 1.6.1.12 استفاده میکنم

و نسخه تجاری را خریداری نمودم

بانک ملت به راحتی متصل شده 

اما پرداخت الکترونیک پارسیان خطا میده

1. پین فروشنده معتبر نیست

با پشتیبانی پارسیان تماس گرفتم گفتند مازول مورد استفاده برای پین های قدیمی هست!

و امکان استفاده برای پین های جدید نیست

چطور این مشکل را میشه حل کرد؟

لینک به دیدگاه

ورژن درگاه پرداخت من v1.5.1 هست

من از پرستا 1.6.1.12 استفاده میکنم

ایا اپدیتی وجود داره بعد از این؟

خیر در حال حاضر آخرین نسخه همینه

لینک به دیدگاه

قرار بود برای استفاده از درگاه پارسیان با پین جدید اپدیت ارایه شود

مشخص نیست دقیقن چه تاریخی ارایه میشود؟ چون زمان یک هفته به من اعلام شده بود

لینک به دیدگاه

سلام ،

من نسخه جدید جدید ماژول1.5.1.1  رو نصب کردم ولی موقعی گه صفحه بانک را نمایش میده قیمت رو تبدیل میکنه به ریال ؟ قیمت های سایت من براساس تومان هست ولی در صفحه پرداخت ریال میشه ؛ چکار کنم ؟

از درگاه جدید پارسیان استفاده میکنم ، نسخه پرستا 1.6.1.16 ، ارز ریال غیرفعال ، ارز تومان روی 0.1 ثبت شده ، کش قسمت کارائی رو هم خالی کردم . با ماژول قبلی مشکلی نداشتم ولی چون درگاه جدید گرفتم و پارسیان کد جدید داده مجبور شدم از ماژول جدید استفاده کنم که این مشکل رو الان دارم .

متشکرم بابت پاسخ و راهنمایی دوستان

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان،

مشکلی مشابه با خیلی ها دارم که علاوه بر مطالعه مطالب، به جوابی دست پیدا نکردم. مشکل به ioncube بر می گرده. من ioncube رو هم در روی هاست نصب کردم و فایل php.ini مربوطه رو هم در همه زیر فولدر های iprestapayment کپی کردم. اما هنوز با باز کردن صفحه ماژول ها، به ارور می خورم. البته طبق فایل ویزارد، لودر ها به درستی نصب شده و باید کار کند
 آیا تنظیمات خاص دیگری باید انجام بدیم ؟

در حال حاضر من از ioncube_loader_lin_7.0.so استفاده می کنم  و ورژن php من هم 7.0 هست

لینک به دیدگاه

سلام

بصورت پیشفرض قالب ها و ماژول های ما با php5.6  کد شده و سازگاری دارند.در صورت ممکن ورژن پی اچ پی تون رو تغییر بدید.

یا اگرامکان تغییر نسخه پی اچ پی تون نیست میتونید تیکت بزنید و درصورت امکان ماژول با نسخه 7 براتون کد بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

بصورت پیشفرض قالب ها و ماژول های ما با php5.6  کد شده و سازگاری دارند.در صورت ممکن ورژن پی اچ پی تون رو تغییر بدید.

یا اگرامکان تغییر نسخه پی اچ پی تون نیست میتونید تیکت بزنید و درصورت امکان ماژول با نسخه 7 براتون کد بشه.

با سلام. 

نسخه php رو به 5.6 تغییر دادم و مجدد فایل php.ini رو ساختم و این بار با توجه به ورژن php، از لودر ioncube_loader_lin_5.6.so استفاده کردم.

فایل php.ini رو هم در فولدر های root, module, iprestapayment و کلیه فولدر های مربوطه کپی کردم.  هنوز هم همان مشکل قبلی وجود دارد.

آیا غیر از فولدر های مطرح شده، نیاز هست فایل php.ini در جای دیگری هم کپی شود ؟ یا مشکل از چیز دیگری هست ؟

جهت یادآوری، پیغام ارور نمایش داده شده این هست:

Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed. This is a widely used PHP extension for running ionCube protected PHP code, website security and malware blocking. Please visit get-loader.ioncube.com for install assistance.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام،

من نسخه مجانی‌ این ماژول رو استفاده می‌کنم و می‌خوام از درگاه بانک ملت استفاده کنم. اطلاعاتی‌ که دارم رو وارد می‌کنم، روش پرداخت به صفحه خرید اضافه میشه اما به محض اینکه رو روش پرداخت از طریق بانک ملت کلیک می‌کنم تو صفحه بعد بجای اینکه صفحه‌ای‌ باز شه تا مشتری بتونه مشخصات بانکیش رو وارد کنه تو یک کادر قرمز رنگ این پیغام خطا رو میده

۱ خطا وجود دارد

1. اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر است
میشه لطفا راهنمای کنید. کسی‌ این مشکل رو باهاش روبرو شده؟

لینک به دیدگاه

با سلام. 

نسخه php رو به 5.6 تغییر دادم و مجدد فایل php.ini رو ساختم و این بار با توجه به ورژن php، از لودر ioncube_loader_lin_5.6.so استفاده کردم.

فایل php.ini رو هم در فولدر های root, module, iprestapayment و کلیه فولدر های مربوطه کپی کردم.  هنوز هم همان مشکل قبلی وجود دارد.

آیا غیر از فولدر های مطرح شده، نیاز هست فایل php.ini در جای دیگری هم کپی شود ؟ یا مشکل از چیز دیگری هست ؟

جهت یادآوری، پیغام ارور نمایش داده شده این هست:

Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed. This is a widely used PHP extension for running ionCube protected PHP code, website security and malware blocking. Please visit get-loader.ioncube.com for install assistance.

با سلام مجدد،

آیا هیچگونه پشتیبانی از این ماژول ارائه میشه؟ من حدود 1 ماه هست که منتظر گرفتن جواب برای حل این مشکل هستم اما هنوز هیچ جوابی به من داده نشده !!!

من برای استفاده از این ماژول چه باید بکنم تا مشکلم حل شود ؟!!

لینک به دیدگاه

سلام 
از هاستتون بخواید تا آخرن نسخه یون کیوب رو براتون نصب کنند

در صورت تمایل به استفاده از خدمات فنی می تونید تیکت بزنید تا مشکلتون بررسی بشه

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام 

از هاستتون بخواید تا آخرن نسخه یون کیوب رو براتون نصب کنند

در صورت تمایل به استفاده از خدمات فنی می تونید تیکت بزنید تا مشکلتون بررسی بشه

موفق باشید 

با سلام.

من خودم با توجه به مطالبی که در سایت ioncube گفته شده بود، اون رو نصب کردم و وقتی که صفحه لودر رو ران می کنم، نشون میده که ioncube نصب هست.

من سعی می کنم با هاست هم در این مورد صحبت کنم. 

کسی راه حلی نداره ؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

من خودم با توجه به مطالبی که در سایت ioncube گفته شده بود، اون رو نصب کردم و وقتی که صفحه لودر رو ران می کنم، نشون میده که ioncube نصب هست.

من سعی می کنم با هاست هم در این مورد صحبت کنم. 

کسی راه حلی نداره ؟

سلام به همه دوستان.

بالاخره بعد از مدت ها فهمیدم مشکل از کجا هست !!!

بعد از اینکه ioncube رو نصب کردید، فایل php.ini رو باید در فولدر iprestapayment کپی کنید. تا اینجاش اوکی بود و من باز هم خطا می گرفتم.

تا اینکه متوجه شدم نیاز هست که فایل php.ini ساخته شده رو در فولدر admin هم کپی کنید (اگر اسم فولدر admin رو به چیز دیگری تغییر دادید، تو همون فولدر کپی کنید)

و اینجوری بود که مشکل حل شد !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...