رفتن به مطلب

ترکیب محصولات

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

وقتی دو یا سه ترکیب محصول را وارد میکنم  مثلا اولی سایز با زیر مجوعه اش و بعدی رنگ با زیر مجوعه اش وارد میکنم و مقادیر هر کدام را هم وارد میکنم در صورت نیاز هر کدام هم تصاویر داشته باشن با نوع رنگ یا سایز هم وارد می کنم  و وقتی وارد سایت و صفحه محصول می شوم و یکی از ترکیبات رنگ یا سایز یا ضمانت یا هر ترکیببی ثبت کرده ام را انتخاب میکنم این خطا را میده:

(( این ترکیب برای این محصول وجود ندارد لطفاً ترکیب دیگری را انتخاب کنید. ))

و وقتی که بر میگردم و تمامی ترکیب ها بغیر از یک ترکیب حذف میکنم درست میشه مثلا ترکیب سایز و ضمانت را حذف میکنم و ترکیب رنگ رو تغییر نمیدم مشکل برطرف میشه 

با چند ترکیب مشکل دارم 

قالب الکترومارکت هست ممنون میشم دوستان در رفع این مورد یاری رسانند 

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چون اطلاعی از نحوه تعریف ترکیبات توسط شما نداریم پاسخی نمیشه داد.

بهتره از تولید کننده ترکیبات که دکمه آن در همان صفحه ترکیبات هست استفاده کنید تا خطای وارد سازی رو کم کنید.

لینک به دیدگاه

چون اطلاعی از نحوه تعریف ترکیبات توسط شما نداریم پاسخی نمیشه داد.

بهتره از تولید کننده ترکیبات که دکمه آن در همان صفحه ترکیبات هست استفاده کنید تا خطای وارد سازی رو کم کنید.

در قسمت مشخصه های محصول 

ضمانت:

• بدون ضمانت
  • با گارانتی
  • ضمانت اصالت کالا

براساس رنگ:

• آبی
  • سیاه
  • سبز
  • و ...

براساس نوع:

• بزگتر از 10 اینچ
  • بین 8 تا 10 اینچ
  • کوچکتر از 8 اینچ

این مثالهایی از مشخصه های محصول هست که در قسمت ترکیبات محصول در وارد کردن محصول فروشگاه در پنل مدیریت ثبت شد و وقتی وارد صفحه محصول سایت بشویم و یکی از مشخصه ها در قسمت ترکیبات کلیک کنیم میگه چنین ترکیبی وجود ندارد  و فقط با یک مشخصه میشه ثبت کرد

عکس ارسال شده نوع گارانتی انتخاب شده که در قسمت اقلام در پنل هم تعدادش نوشته شده ولی این خطا زده میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...