رفتن به مطلب

ماژول همکاری در فروش پرستا شاپ

masoudrider

پست های پیشنهاد شده

• 5 months later...
  • 2 months later...

پرستاشاپ یک اسکریپت فروشگاه ساز با قابلیت تعریف همکار هست و نباید این رو با اسکریپت همکاری در فروش اشتباه بگیرید!

اسکریپت های همکاری در فروش مثل پادیناسیستم، وی آی پی پک، ایران مارکت سنتر، وبکده، حامد، میکس ایران و... هستن. در مورد اونها توی نت تحقیق کنید تا متوجه تفاوت یک اسکریپت همکاری در فروش با یک فروشگاه ساز با قابلیت تعریف همکار بشید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

به نظر من هم سیستم هماری در فروش واقعا جاش توی این فروشگاه خالیه

چون هر چقدر هم که ما محصول بزاریم ولی در صورتی میتونیم موفق بشیم که بتونیم محصولات خودمون رو تبلیغ کنیم

برای تبلیغات معمولی هم شخص اول هزینه تبلیغ رو پرداخت میکنه و معلوم نیست که جواب بگیره با نه

ولی باسیستم همکاری در فروش(به صورت پورسانتی) شما هزینه تبلیغ رو بعد از اینکه تبلیغت انجام شد و 100 درصد هم جواب گرفتی پرداخت میکنی

فقط یه هزینه اولیه برای پیدا کردن مبلغ باید کنی که بعد از اون هم با سیستم مجموعه گیری خود تبلیغات کنندگان افراد دیگه رو میارن توی بازی

حتما اگه کسی میتونه این کار بکنه حتما این ماژول رو بنویسه

لینک به دیدگاه

عزیزان من میشینم بررسی میکنم و اگه بشه که بعضی دوستان گفتن با بعضی شرایط میشه اینو در حالت ابتدایی پیاده کرد امکانش هست که تو هسته دست ببریم من اینو بررسی میکنم نتیجه رو اگه ببینم میشه که چون اوپن سورس هست و نشد نداره حتما به اطلاعتون میرسونم استارت کار رو میزنم

لینک به دیدگاه

عزیزان من میشینم بررسی میکنم و اگه بشه که بعضی دوستان گفتن با بعضی شرایط میشه اینو در حالت ابتدایی پیاده کرد امکانش هست که تو هسته دست ببریم من اینو بررسی میکنم نتیجه رو اگه ببینم میشه که چون اوپن سورس هست و نشد نداره حتما به اطلاعتون میرسونم استارت کار رو میزنم

خیلی خوب میشه اگه این ماژول طراحی بشه

دو تا پیشنهاد هم دارم که اگه ماژول رو میخاستین طراحی کنین اگه شد بهش اضافه کنین:

پیشنهاد اولم اینه که تبلیغ کننده بتونه کد تبلیغ مربوط به یه محصول(یا محصولات)خاصی رو بگیره

مثلا کسی که یه وبلاگ در زمینه برق داره بتونه با توجه به دسته بندی محصولات ما انتخاب کنه محصولات کدوم دسته در وبلاگش نمایش داده بشه

این کار باعث میشه که یک وبلاگ برقی فیلم سینمایی و یا محصولات دیگه ای به درد مخاطبین این وبلاگ نمیخوره تبلیغ نشه بلکه با توجه به انتخاب تبلیغ کننده محصولات برقی فروشگاه ما توی وبلاگش نمایش داده بشه

پیشنهاد دومم اینه که بشه برای محصول درصد پرسانت گذاشت و مبلغ بتونه محصولاتی رو با توجه به درصد پورسانتش اضافه کنه

این کارا هم به نفع مبلغه و هم به نفع فروشنده

به نظرم اگه کسی ایده دیگه هم داره توی این پست بگه تا اگه برنامه نویس دوست داشت اونا رو هم توی برنامش قرار بده

باز هم ازتون به خاطر این که قصد ایجاد این ماژول رو دارین تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

اوکی الان که دوستان لازم دارن پس باید به هرنحوی شده یه چیزی برای پرستاشاپ ساخته بشه اگه دوستان پیشنهاداتی دارن اینجا ذکر بشه سعی میکنیم درباره ماژول های پرطرفدار بعدی هم با هماهنگی مدیر اگه امکانش بود قبل از ساخت یه قسمت در نظر بگیریم که هرکسی ایده ای داره بنویسه بررسی بشه درباره ماژول و بعد شروع به ساخت بشه که ماژول خوب شه البته باکسب اجازه از مدیران کل سایت

لینک به دیدگاه

سلام

انواع روش تبلیغ رو هم توی ماژول بزارین:

مثل بنری،متنی و...

البته توی نوع بنری یه امکان هم باید در هنگام ارسال محصول اضافه بشه و اون هم ارسال تصاویر بنر در سایز های مختلف(460*60 یا 40*120) هستش

ولی توی نوع متنی عنوان محصول فکر کنم فقط کافی باشه و فقط رنگ بندی نوشته و بکگراند نوشته مهمه

البته فکر کنم فیلد های نمایش قیمت و ... هم اختیاری باشه بهتره

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان این ها ایده های بزرگی هست و میشه روش کار کرد ولی برای رسیدن به این ایده ها از موارد دیگه ای عقب میمونیم.

به نظر من در حال حاضر صرف اقتصادی و زمانی نداره که روی این موارد کار بشه چون این کار به معنی تبدیل سیستم به یک سیستم دیگه هست و هزینه نهایی هم بالا خواهد بود

اما شاید بشه با امکانات محدود روش کار کرد و امکان ثبت نام فروشنده رو فراهم کرد تا در آینده گسترش داده بشه.

لینک به دیدگاه

دوستان این ها ایده های بزرگی هست و میشه روش کار کرد ولی برای رسیدن به این ایده ها از موارد دیگه ای عقب میمونیم.

به نظر من در حال حاضر صرف اقتصادی و زمانی نداره که روی این موارد کار بشه چون این کار به معنی تبدیل سیستم به یک سیستم دیگه هست و هزینه نهایی هم بالا خواهد بود

اما شاید بشه با امکانات محدود روش کار کرد و امکان ثبت نام فروشنده رو فراهم کرد تا در آینده گسترش داده بشه.

ولی اگه این همکاری در فروش هم اضافه بشه به فروشنده ها در فروش کالا هاشون خیلی کمک میکنه

بنظر من بهترین کار اینه که یه قسمت هایی ازش راه بیفته و به مرور زمان تکمیل بشه تا دوستان بتونن به برنامه های دیگه ای که مدنظرشون هست هم برسن

لینک به دیدگاه

همین طور که جناب دانوش فرمودن این کار احتمالا انجام میشه ولی کمی باید شکیبا بود به موارد اصلی برسیم و در اخر اینم باهمکاری چندتامون شاید ساخته شد موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 3 months later...

سلام

من دنبال یک ماژول میگردم که مشتریان بتونند محصولاتشون رو به سایت بفروشند یا به دیگران پیشنهاد بدند ایا همچین ماژولی هست؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

خبری نشد ؟

من ماژول همکاری در فروش رو برای فروش فایل با یه حسابداری اولیه میخوام که شرمنده تبلیغ کننده ها نشم

هزینه رو قرار بود برآورد کنید !!!

من منتظرم

لینک به دیدگاه

سلام

فعلن از ماژول پیش فرض استفاده کنید. برنامه ای نداریم برای نوشتنش

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

با سلام

منم دنبال راهندازی سیستم همکاری در فروش در وب سایتم هستم .

ببخشید شما گفتین از ماژل پیش فرض استفاده کنید ؟!!

منظور شما از ماژل پیش فرض کدوم ماژل هست ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

برنامه ارجاعی مشتریان

همچنین در بخش آمار » مراجعین

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

با سلام

ممنون از راهنمایی تون فقط باید چجوری ازش استفاده کرد ؟

ممنون میشم کمی توضیح بدین .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سیستم اپن کارت همچین چیزی داره که مشتری یا بازاریاب میتونه بیاد ثبت نام کنه تو سایت و با نام کاربریش بیاد تو پنل و لینک هایی که میخواد رو برداره و تو سایت ها و فیس بوک و جاهای دیگه بذاره.کسی که رو این لینک ها کلیک کنه و بیاد تو سایت و خرید کنه درصدی از مبلغ خرید به حسابش منظور میشه و میتونه کسب درآمد کنه. یه جور بازاریابیه که توسط مشتری ها و یا بازاریاب ها انجام میشه.

اگه همچین سیستمی روی پرستاشاپ هم بود واقعا عالی میشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...