رفتن به مطلب

قالب یلدا

پست های پیشنهاد شده

cover.jpg

قالب یلدا با رابط کاربری بسیار ساده و روان قالبی ایده آل برای فروش انواع محصولات در بستر اینترنت می باشد ، ساختار صفحه اول این قالب برای قرار دادن انواع بنر ها و عکس ها مناسب می باشد . به صورت پیشفرض ساختار صفحه اول تک ستونه می باشد که میتوانید براساس نیاز خود ستون راست یا چپ را نیز فعال نمایید . این قالب مناسب  فروشگاه هایی هست که نیاز دارند در صفحه خانگی خود ، مشتری بیشتری جذب نمایند .

قالب یلدا با طراحی مدرن و رنگ بندی های جذاب و زنده ، یکی از بهترین قالب های میان رده آی پرستا محسوب می شود . این قالب با وجود سادگی ، از امکانات و ظاهر مناسبی برخوردار است . با خرید این قالب مطمئن خواهید بود که براساس هزینه ای که میکنید امکانات ارزشمندی بدست می آورید . در طراحی این قالب تماما سعی شده تا نیازهای اساسی یک فروشگاه اینترنتی خوب برآورده گردد .  تمامی استانداردهای سئو ، طراحی و رنگبندی و سادگی و رابط کاربردی شفاف در قالب یلدا به درستی پیاده سازی شده و این قالب را ما به شما برای پیاده سازی انواع فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد میکنیم .

از همه ی گجت ها مشتری جذب کنید و بفروشید

mob.jpg

تمامی قالب های جدید آی پرستا با موبایل سازگار هستند ، نوع سازگاری و ظاهر این قالب ها در موبایل به صورتی هست که حس مرور سایت در یک اپلیکشین موبایل را به مشتری القا میکند . قالب یلدا با ظاهری مینیمال و ساده در موبایل ، سرعت فوق العاده و کارایی بالایی ارائه می دهد . یکی از مشکلات قالب های ریسپانسیو سنگین بود و عدم عملکرد درست در صفحه نمایش های کوچک هست ، به صورتی که عملا کارایی این قالب ها در موبایل زیر سوال می رود . اما تیم آی پرستا با متد ها  روش های جدید و ابتکاری طراحی نوینی ارائه می دهد تا بهترین و لذت بخش ترین حس در مرور فروشگاه شما با موبایل را به شما هدیه دهد .

قالب یلدا از رابط کاربری بسیار روان و زیبایی در موبایل بهره میبرد ، سرعت لود بالا ، سادگی و زیبایی و سهولت خرید این اطمینان را به شما میدهیم که بتوانید از حداکثر ظرفیت مشتریان موبایلی خود بهره مند شوید .

قالب یلدا با توجه به قیمت مناسب ، سادگی رابط کاربری  ، زیبایی و رنگ بندی شاد ، سازگاری با انواع تبلت و موبایل و پشتیبانی مطمئن آی پرستا یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بر پایه پرستاشاپ می باشد . آی پرستا این قالب را به شما پیشنهاد می نماید .

مشاهده دموی قالب یلدا

خرید قالب یلدا از بازارچه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

سلام وقتی قالب رو فعال میکنم ارور زیر رو میده چیکار کنم

http://uupload.ir/files/tryd_screenshot_20170201-210718.jpg

سلام

باید نسخه phpتون رو به 5.4 تغییر بدید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

سوالایی در مورد قالب داشتم لطفا راهنمایی کنید ممنون

اولا این عکسارو از کجا باید وارد کنم؟واسه هر منویی قرار دادم عکس ولی اینجا نمیاد

http://uupload.ir/files/8i5a_untitled.png

دوم اینکه شکل این آیکون ها و ادرسشونو از کجا تغییر بدم؟

سوم اینکه این بلوک ها رو عکساشونو از کجا تغییر بدم؟

http://uupload.ir/files/vcny_untitled.png

لینک به دیدگاه

سلام.

1) برای هر سرشاخه تصویر بندانگشتی قرار بدید

2) از منوی ماژول ها >> منوی شاخه ها (آیکون ها)

3) از منوی ماژول ها >> ماژول ها، ماژول پیکربندی قالب می تونید این تصاویر رو تغییر بدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تخفیف امسال چقدر کم بود قصد داشتم قالب الکترو مارکت با قالب دستچین عوض کنم از شانس من تخفیف براش لحاظ نشد امروز همین یلدا میخرم طراحی خوبی دارد

لینک به دیدگاه

سلام

من هرکاری میکنم نماد اعتماد نمیتونم بذارم توی این قالب 

باید چکار کنم؟

ماژولشو از بازارچه گرفتم نصب کردم ولی هرجای قالبو واسش انتخاب میکنم نمیاد

میخوام توی فوتر باشه

سوال دومم اینه که این دوتا عکسو هرکاری میکنم عوض نمیشن

حتی توی ماژول حذفشونم میکنم ولی اینجا بدون تغییر هستن و نه میرن و نه عوض میشن

http://uupload.ir/files/emik_untitled.png

لینک به دیدگاه

سلام

1. دوباره نسخه جدید نماد رو دانلود و نصب کنید ببینید مشکل حل میشه.

2. کش پرستاشاپ و کش مرورگر رو خالی کنید.

سلام

هرکاری میکنم نمیشه

اخرین نسخه رو از بازارچه دانلود کردم و نصب کردم،کد ای نماد رو که وارد میکنم و ذخیره میکنم نمیاد توی صفحه،بعد که میام توی صفحه پیکربندی ماژول میبینم تا اون کدی که وارد کردم کلا پاک شده و ذخیره نشده

لینک به دیدگاه

سلام

چندتا مشکل توی دموی قالب دیدم خواستم ببینم توی قالب تحویلی هم همین مشکلات وجود داره یا نه؟

1. رنگ فونت برای تایپ در قسمت جستجو نامناسب است. (همرنگ پس زمینه است)

2. باز نشدن زیر منوی ها در گوشی. وقتی گزینه های منو را لمس می کنیم زیر منو ها باز نمی شود و و وارد دسته بندی می شود. مثلا وقتی گوشی موبایل رو لمس می کنیم برندها رو نمایش نمی ده و وارد دسته بندی موبایل می شود.

3. نمایش یک علامت مثل + یا - در صفحه محصول برای تب های مشخصات در زمانی که کاربر سایت را با گوشی مشاهده می کنید. تا متوجه شود این قسمت ها قابل باز شدن هستند.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام.

وارد منوی تنظیمات >> قالب ها بشید، روی دکمه " تنظیمات پیشرفته " کلیک کنید، یکی از ستون رو فعال و از پایین صفحه تیک ستون مربوط به index، صفحه اصلی یا نام سایتتون رو بزنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من به تازگی سایتی راه اندازی کردم که از این قالب برای سایتم خیلی خوشم اومده

ولی خب ماژول های قالب سهند بیشتر و کاملتره

میخاستم ببینم میشه ماژول های قالب سهند رو روی این قالب نصب کرد؟

مثل ماژول هدیه خرید و وقتی کالا موجود شد به مشتری ایمیل بده و...

اگر میشه چقدر هزینه اضافه داره

و اینکه آیا دمویی هست که بشه تو پنل کاربری امکانات این قالب رو دید که بهتر راجبش تصمیم بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

سلام

یکبار چک کنید ببینید تغییرات ذخیره شده باشن.

سپس بعد از اعمال تغییرات یکبار کش پرستا و مرورگرتون رو خالی کنید ببینید تغییرات نشون داده میشن.

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنون بابت جواب سوال قبلی 

یه سوال دیگه دارم در مورد ستون های راست و چب و اینه که نه میشه تعداد ماژول ها و گزینه هارو کم کرد نه اضافه کرد یعنی وقتی ستون راستو فعال میکنم کل گزینه هارو میاره فارغ از اینکه کدوم تیک هارو زدم و وقتی ستون راستو فعال میکنم فقط فروش ویژه رو میاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...