رفتن به مطلب

فروش کلی و جزیی کالا با اولویت فروش کلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یک فروشگاه لوازم جانبی با شرایط فروش عمده دارم بصورتی که قیمت تمامی محصولات روی سایت عمده هست و برای تعیین شرایط خرید هم از تنظیمات سبد خرید حداقل مبلغ سفارش رو روی ۱۰۰.۰۰۰ تومن تنظیم کردم.

از این طریق تمام کاربرا می تونن خرید رو انجام بدن اما باید حتما مبلغ سبد خرید به ۱۰۰.۰۰۰ تومن برسه تا سفارش ثبت بشه.

حالا می خوام با راهنمایی شما دوستان امکان خرید تکی رو هم برای کاربران عادی ایجاد کنم بصورتی که علاوه بر شرایط قبلی مشتری هایی که تمایل به خرید کمتر از ۱۰۰.۰۰۰ تومن هم دارن بتونن خرید کنن اما با قیمت تکی.

با تنظیمات بخش های مختلف مثل قیمت ویژه، تنظیمات محصولات، تنظیمات سبد خرید و ... آزمون و خطا کردم اما نتونستم این سناریو رو ایجاد کنم روی فروشگاهم.

ضمنا از گروه های کاربری هم نمی خوام استفاده کنم و میخوام که قابلیت خرید تکی و عمده برای همه کاربرا آزاد باشه فقط با این شرط که اگر بالای ۱۰۰.۰۰۰ تومن خرید کنن قیمت ها عمده محاسبه بشه و اگر کمتر از این مبلغ بود قیمت های تک فروش محاسبه بشه.

ممنون می شم اگر راه حل یا ماژولی برای این کار هست معرفی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

به صورت پیش فرض که نمی تونید اینکار رو انجام بدید. برای ماژول هم باید تیکت بزنید تا بررسی بشه

ممنون از راهنمایی تون

می خواستم بدونم که ماژولی برای این کار وجود داره در حال حاضر؟

چون مارکت خود پرستاشاپ رو جستجو کردم اما به نتیجه نرسیدم

حتی اگر روی سایتهای خارجی باشه مشکلی نیست چون امکان خرید دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

مقدار تخفیف ها و سود در محصولات مختلف با هم فرق داره و این روش شما اشتباهه و نمیشه تعیین کرد که اگه سبد خرید بالای 100000تومان بود چقدر تخفیف در نظر گرفته بشه و آیا این باعث ضرر در برخی محصولات میشه یا نه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

مقدار تخفیف ها و سود در محصولات مختلف با هم فرق داره و این روش شما اشتباهه و نمیشه تعیین کرد که اگه سبد خرید بالای 100000تومان بود چقدر تخفیف در نظر گرفته بشه و آیا این باعث ضرر در برخی محصولات میشه یا نه

موفق باشید

سلام

ممنون از راهنماییتون

با توجه به توضیحات خودتون چه روشی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟

هدف ایجاد یک عمده فروشی آنلاین هست که در اون علاوه بر نمایش و فروش محصولات به قیمت عمده امکان فروش تکی محصول هم با قیمت تک فروشی فراهم باشه.

یعنی هر محصول یک قیمت عمده و یک قیمت تک فروشی داشته باشه و هر زمان که مبلغ سبد خرید به ۱۰۰.۰۰۰ تومن میرسه قیمتها بصورت خودکار به قیمت عمده محاسبه بشه.

اما اولویت با فروش عمده ست.

لینک به دیدگاه

سلام

راه حل منطقی اینه که برای هر محصول قیمت ویژه برای خرید بالاتر از یک تعداد مشخص تعیین کنید. زمان بر هست ولی راه حل منطقی و صحیح همینه 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

راه حل منطقی اینه که برای هر محصول قیمت ویژه برای خرید بالاتر از یک تعداد مشخص تعیین کنید. زمان بر هست ولی راه حل منطقی و صحیح همینه 

موفق باشید

سلام

ممنونم از پاسختون

اما فکر می کنم یه نکته ای رو توی توضیحاتم جا انداختم یا جسارتا شما دقت نکردید...

اولویت با فروش عمده ست

ینی لازمه که حتما قیمت های اصلی هر محصول قیمت فروش عمده باشه ولی در عین حال قیمت تک فروشی هم نمایش داده بشه و بطور مثال مشتری بدونه که درصورت خرید عمده قیمت محصول 5000 تومن هست و در صورت خرید تکی یا سبد خرید زیر 100.000 تومن قیمت محصول 8000 تومن محاسبه میشه.

طبق روشی که شما گفتید قیمت پایه رو باید روی تک فروشی تنظیم کرد و این دقیقا برعکس هدف منه

اگر نیاز به طراحی و نوشتن ماژول باشه برای این کار چقدر زمان و هزینه نیاز هست؟

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

سلام

من روی سایتم ترکیبات مختلفی برای محصول انتخاب کردم.

وقتی فروش عمده را انتخاب می کنم و حداقل تعداد براش تعریف می کنم یک متن پیش فرض زیر اون نمایش داده میشه به این صورت:   "حداقل تعداد سفارش برای این محصول 5 عدد است."  

چطور می تونم "عدد" را به "کیلوگرم" تغییر بدم؟

توی بخش ترجمه ها هم این متن را پیدا کردم و تغییر میدم ولی توی سایت تغییر نمیکنه

atariashna.ir

درست شد ممنون. در بخش ترجمه ها قسمت theme باید تغییر می دادم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...