رفتن به مطلب

جا نگرفتن ماژول پیکربندی قالب در پوسته پیش فرض پرستاشاپ

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان گرامی من از پوسته ی پیش فرض پرستاشاپ بهره می برم.

می خواستم برخی اطلاعات رو در منوی سمت راست که فعال کردم جا بدم. یعنی مثلا 2 تا 3 بنر در منوی سمت راست بزارم که شماره تلفن و شیوه های ارسال و راهنمای خرید رو اونجا بزارم که هر زمان روش کلیک کردندبه صفحه ی اینترنتی مربوط به اون هدایت بشن

همان گونه که در تصویر زیر می بینید من این افزونه یا ماژول پیکربندی قالب را در منوی سمت راست جایگذاری ( هوک ) کردم. در تصویر زیر لطفا ببنید:

post-6629-0-04594100-1487056345_thumb.jpg

همچنین در بخش تنظیمات افزونه پیکربندی قالب تنضیمات را به این صورت انجام دادم و هم در ستون راست و ستون چپ یک نمونه را درج کردم همانگونه که در تصویر زیر می بینید:

post-6629-0-26450600-1487056882_thumb.jpg

ولی به هیچ عنوان در ستون سمت راست به نمایش در نمیاد

می شه راهنمایی کنید چرا و مشکل از کجاست؟

نشانی اینترنتی تارنما فروشگاه: http://efarvahar.ir

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

DisplayLeftColumn مربوط به ستون سمت چپ هست ، شما باید در DisplayRightColmn هم ماژولتون رو جایگذاری کنید.

درود بر شما

بله این کار را هم کردم. یعنی افزونه ی پیکربندی قالب را در سمت راست و چپ هر دو جایگذاری کردم

post-6629-0-68356200-1487057754_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

از قسمت تنظیمات >> قالب ها ، "تنظیمات پیشرفته" ببینید ستون سمت راستتون فعال هست یا نه

تنظیمات این بخش هم اکنون به این صورت هست:

post-6629-0-18722200-1487069386_thumb.jpgpost-6629-0-75647300-1487069401_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

برای زبان فارسی جایگاه ستون چپ و راست گاهی برعکس هست. طبق تصویری که شما ارائه کردید یکی از ستون های شما فقط در برخی صفحات نمایش داده میشه و ستون دیگر بطور کامل غیر فعال هست

من سایتتون رو که مشاهده کردم در صفحات تیک خورده در ستون راست بنرهای شما در حال نمایش هست

لینک به دیدگاه

برای زبان فارسی جایگاه ستون چپ و راست گاهی برعکس هست. طبق تصویری که شما ارائه کردید یکی از ستون های شما فقط در برخی صفحات نمایش داده میشه و ستون دیگر بطور کامل غیر فعال هست

من سایتتون رو که مشاهده کردم در صفحات تیک خورده در ستون راست بنرهای شما در حال نمایش هست

ببخشید در اون چیزی که من بلد هستم اینه که در مرحله نخست باید

1- ماژول پیکربندی قالب رو توی ستون سمت چپ و راست جایگذاری ( هوک ) کنم . این کار رو برای هر دو ستون انجام دادم

2- سپس در بخش تنظیمات پوسته در صفحاتی که نیاز هست ستون سمت راست یا چپ به نمایش در بیاید اون صفحات تیک زده بشه.

---

من این کارها رو انجام دادم. حتی تصاویری که در بخش ماژول پیکربندی قالب می خوام بزارم رو هم در بخش LEFT و هم در بخش Right گذاشتم

جالب ای هست که دقیقا همگی تیک هایی که در بخش پیکربندی تنظیمات قالب هست رو برعکس که می کنم ( یعنی ستون سمت چپ رو فعال می کنم ) ستون سمت چپ به نمایش در میاد و این تصاویر به خوبی در ستون سمت چپ نشون داده می شه ولی زمانی که تیم ک های سمت ستون سمت راست رو می زنم این تصاویر به نمایش در نمیان !!)

الان ستون سمت چپ رو تیک زدم و فعال کردم و به خوبی همگی تصاویر و ماژول پیکربندی قالب داره به نمایش در میاد

http://efarvahar.ir

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...