رفتن به مطلب

ماژول اسکرول زوم محصولات

saman73

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض احترام

من درخواست ماژولی رو دارم که زمانی که روی تصویر محصول ماوس رو اسکرول میکنیم زوم زیاد و کم شه.

البته این ماژول رو از یک سایت ایرانی خریداری کردم.اما میگن که به خاطر اینکه قالب باگ داره این آپشن نمایش داده نمیشه. :dodgy:

قالب هم مینا هست که از خود ipresta خریداری کردم.

به این آپشن به شدت نیاز داریم.

اگر کد jquery هم میشه اضافه کرد لطفا بگید.

ممنون میشم از دوستان بزرگوار راهنمایی بفرمایند.

www.alone.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید این ماژول رایگان به کار شما بیاد: https://www.prestashop.com/forums/topic/301879-module-elevatezoom-for-prestashop-zoom-and-magnifier-effects-on-images/

اونطور که طراحش نوشته قابلیت فعال کردن زوم در صفحه لیست محصولات و ... رو هم داره

لینک به دیدگاه

شاید این ماژول رایگان به کار شما بیاد: https://www.prestashop.com/forums/topic/301879-module-elevatezoom-for-prestashop-zoom-and-magnifier-effects-on-images/

اونطور که طراحش نوشته قابلیت فعال کردن زوم در صفحه لیست محصولات و ... رو هم داره

سلام و تشکر 

متاسفانه این همون افزونه هست که کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

من چند نمونه ماژول پولی هم دیدم. یکیش فکر میکنم Magic Zoom Plus بود داخل سایت Addons پرستاشاپ. شاید اون به کارتون بیاد

البته یک مورد کلی خدمتتون عرض کنم، ماژول ها چه ایرانی و چه خارجی موقع طراحی با قالب دیفالت سازگار میشن و ممکنه برای نصب روی قالب دیگه نیاز به سازگاری داشته باشند. اگر ماژول خارجی هم خریداری کنید ممکنه طراح بابت سازگاری از شما یک مبلغی رو دریافت کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...