رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ایجاد یک لیست که فقط توسط همکاران دانلود بشه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در فروشگاه می خوام یک لیست قیمت داشته باشم که برای دانلود بزارم . جهت دانلود قرار دادن لیست که کاری نداره گزینشو فعال میکنم دانلود میشه ولی می خواهم فقط این لیست را یک سری از همکاران که مشخصاتشون از طرف من تائید میشه دسترسی داشته باشند و هر کاربری نیاد بعد ثبت نام این لیست را دانلود کنه .

ممنون میشم راهنمائی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما میتونی اون رو به صورت یک محصول قابل دانلود با مبلغ 0 تعریف کنی و توی تنظیماتش اون رو برای یک گروه خاص از مشتریانت قرار بدی ، البته قبلش باید اون گروه خاص رو تعریف کنی و بعد به همکارات بگی که بیان تو فروشگاهت عضو بشن و شما اونارو توی اون گروه قرار میدی ، همین.

لینک به دیدگاه

برای این کار میتونید از قابلیت گروه بندی مشتریان استفاده کنید. به این معنی که کاربران عادی شما یک گروه باشند و همکاران شما یک گروه دیگه. سپس میتونید یک شاخه یا زیر شاخه "مثلا با نام (لیست قیمت)" ایجاد کنید و فقط به گروه همکاران به این شاخه دسترسی بدید. حالا میتونید لیست قیمتتون رو به صورت یک محصول وارد کنید و اون رو فقط در همون شاخه ای که ایجاد کردید قرار بدید. اینجوری دیگه کاربران عادی به لیست قیمتتون دسترسی ندارن و تنها همکاران امکان دریافت لیست قیمت رو دارن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

شما میتونی اون رو به صورت یک محصول قابل دانلود با مبلغ 0 تعریف کنی و توی تنظیماتش اون رو برای یک گروه خاص از مشتریانت قرار بدی ، البته قبلش باید اون گروه خاص رو تعریف کنی و بعد به همکارات بگی که بیان تو فروشگاهت عضو بشن و شما اونارو توی اون گروه قرار میدی ، همین.

سلام میشه لطفا بگید کجا میشه برای یک محصول گروه خاص قرار داد؟؟گروه را ساختم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...