رفتن به مطلب

فرق ما با بیگانگان

sepahan

پست های پیشنهاد شده

امروز خواستم یه گله ای از بعضی از اعضا این فروم داشته باشم

متاسفانه بعضی افراد تو این فروم فقط انتظار جواب دارند.هی پست می دهند جواب ما چی شد اگه به جواب نرسن مدیران و بچه های دیگه خیلی بدن واگه برسن خیلی خوبن

اما خودشون چی؟شده مشکلشون را به هر حال خودشون حل میکنند میرن ودیگه سراغ اون پست نمیان

این روحیه و اخلاق ما ایرانی هاست که خیلی هم ادعا داریم تابع انسانیت وکمک به همنوع هستیم

من چون قبلا فروم های خارجی زیاد بودم...طبق همون یاد گرفتم اگه مشکلم حل شد توسط خودم بیام تو همون پست راه حلش را بگم شاید روزی به درد کسی خورد و کارش راه افتاد که نه از من چیزی کم میشه نه مشکلی واسه کارم پیش میاد

اما بعضی ها تصورشون اینه که چیزی که بلدن یا یاد میگرند را باخود به اون دنیا ببرن شاید در درگاه الهی به دردشون خورد

با این روش اگه همه این تصور را کم کم پیدا کنیم مطمین باشید ما ایرانی ها به هیچ جا نخواهیم رسید

پس بهتر حسادت و علم اندوزی فقط برای خود را کنار بگذاریم و بدونیم که اگر اشتراک اطلاعات نبود هیچ چیزی در دنیا الان پیشرفت نکرده بود............

بهتره تو این زمینه یکم اخلاقمون را حداقل به خاطر خودمون تغییر بدیم از اون حالت سنتی و قدیمی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاملا با شما موافقم. بهترین کار اینه که دوستانی که مشکلاتشون رو خودشون حل میکنند نحوه ی رفع مشکلشون رو بنویسن تا اگه شخص دیگری هم به مشکل مشابه برخورد بتونه از همون شیوه استفاده کنه

لینک به دیدگاه

امروز خواستم یه گله ای از بعضی از اعضا این فروم داشته باشم

متاسفانه بعضی افراد تو این فروم فقط انتظار جواب دارند.هی پست می دهند جواب ما چی شد اگه به جواب نرسن مدیران و بچه های دیگه خیلی بدن واگه برسن خیلی خوبن

اما خودشون چی؟شده مشکلشون را به هر حال خودشون حل میکنند میرن ودیگه سراغ اون پست نمیان

این روحیه و اخلاق ما ایرانی هاست که خیلی هم ادعا داریم تابع انسانیت وکمک به همنوع هستیم

من چون قبلا فروم های خارجی زیاد بودم...طبق همون یاد گرفتم اگه مشکلم حل شد توسط خودم بیام تو همون پست راه حلش را بگم شاید روزی به درد کسی خورد و کارش راه افتاد که نه از من چیزی کم میشه نه مشکلی واسه کارم پیش میاد

اما بعضی ها تصورشون اینه که چیزی که بلدن یا یاد میگرند را باخود به اون دنیا ببرن شاید در درگاه الهی به دردشون خورد

با این روش اگه همه این تصور را کم کم پیدا کنیم مطمین باشید ما ایرانی ها به هیچ جا نخواهیم رسید

پس بهتر حسادت و علم اندوزی فقط برای خود را کنار بگذاریم و بدونیم که اگر اشتراک اطلاعات نبود هیچ چیزی در دنیا الان پیشرفت نکرده بود............

بهتره تو این زمینه یکم اخلاقمون را حداقل به خاطر خودمون تغییر بدیم از اون حالت سنتی و قدیمی

من هم با شما موافقم

نباید پرسشگر بود و فقط تقاضای کمک کرد ، اگر کسی اطلاعات دارد و چیزی را میداند ، حتی اگر وقت کمی نیز دارد ، در اختیار دیگران قرار دهد تا دیگران نیز از این امکان استفاده ببرند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...