رفتن به مطلب

شاخ گاوی به نام اینماد

shop13

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

بنده سوم تیرماه سال جاری (1398) از یک فروشگاه اینترنتی مواد غذایی به مبلغ 120000 تومان، خرید کردم، فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی می باشد، به خیال اینکه خرید بنده ثبت شده است و برای من ارسال می شود

فردا با شماره تماسی که در سایت درج شده بود برای پیگیری خرید تماس گرفتم که در مالک فروشگاه ادعا کرد که سایت فروشگاه مسدود شده است و هیچ فعالیتی ندارد، بنده شماره رسید و شماره فاکتور را برایشان خواندم و ایشان حرفش خودش را زد ( مرغش یه پا داشت)

از آنجایی که سایت دارای نماد اعتماد بود، از طریق سایت اینماد شکایت خود را ارسال کردم تا رسیدگی کنند، همچنین به سایت پلیس فتا مراجعه کردم و نشانی سایت را وارد کردم و از سایت و مالک آن شکایت کردم

خرید بنده از طریق درگاه زرین پال انجام شده بود، با پشتیبانی زرین پال تماس گرفتم و موضوع را مطرح کردم، ایشان از بنده شماره کارتی که خرید را انجام داده بودم طلب کردند و من هم شماره کارت را اعلام کردم، ایشان تایید کردن که خرید بنده با موفقیت انجام شده به حساب آقای فلانی رفته است و شماره همراه ایشان را به بنده دادند تا رسیدگی کنم و این را هم اضافه کردند

اگر پاسخگو نبودن به ما اعلام کنید تا رسیدگی کنیم، بنده از صبح روز 4 تیر تا ظهر همان روز با آن شماره تماس گرفتم و کسی پاسخگو نبود باز با مالک فروشگاه تماس گرفتم و نام این شخص را بردم و گفتم پول به حساب این شخص رفته و خرید انجام شده که باز ایشان همان حرفای قبلی را زدند و گفتن این شخص را نمی شناسند، موضوع را دومرتبه با پشتیبانی زرین پال در میان گذاشتم.

بعد از ظهر همان شخص با بنده تماس گرفتند و گفتن من برای این سایت درگاه گرفته بودم، اما به نام مالک فروشگاه انتقال نداده بودم، پول شما در حساب بنده است، از طریق زرین پال پیگیر باشید تا پول به حساب شما برگردد، بالاخره روز 7 تیرماه با پیگیری های پشتیبانی زرین پال پول به حساب بنده برگشت از آنجایی که بنده در سایت اینماد شکایتی ارسال کرده بودم،

این سایت اصلا به شکایت بنده رسیدگی نکردند و هیچ پاسخی ارسال نکردند. تنها وظیفه ای که این سایت دارد، این است که از افرادی که می خواهند فروشگاه اینترنتی راه بندازند باج بگیرد و یه نماد مضحک و مزخرفی به افراد بدهد، بعد از اینکه باجش را گرفت دیگر پاسخگوی هیچ سوالی و شکایتی نیست، شاخ گاوی بدتر از اینماد نیست

از آنجایی که بنده در سایت پلیس فتا هم شکایت ارسال کرده بودم، روز 29 تیر بالاخره لطف کردند و منت بر سرمن گذاشتند و شکایت بنده را دیدن و با شماره بنده تماس گرفتن و گفتن ، شکایتی که درج کرده بودید ختم به خیر شده است یا خیر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...