رفتن به مطلب

محصولات دانلودی در پرستاشاپ

larsashop.com

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

نمیدونم این سوال رو قبلا پرسیدن یا به چه صورته من دنبال یه اسکریپت دانلود بعد از پرداخت انلاین برای فایل ها میخواستم که متاسفانه کمه یا ناقصه ویا مازول هاب پرداخت انلاین ندارند من میخوام برنامه های تخصصی ویا قالب ها ویا فایل های زیپ رو بفروشم که یوزر بیاد عضو شه سفارش بده بعد مثلا بریه پرداخت انلاین بانک ملت رو انجام بده بعد پرداخت با موفقیت قسمت دانلود براش باز بشه و به هر ای پی یه لینک دانلود بده نه عمومی میخواستم در این زمنه دوستان یه راهنمایی کنند یا نمونه سایتی میشناستند که به این صورت باشه مرسی من که مد نظرم برای فایل هست وبرای دوستانی هم که میخوان کارت شارژ یا کد بفروشن به چه صورته ممنون :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد مشابه بازارچه خودمون هست

پرستا موارد درخواستی شما رو داره و لینک دانلود رو به ایمیل مشتری ارسال میکنه و در بخش تاریخچه نگهداری میکنه

محدودیت تعداد دانلود

تاریخ اعتبار دانلود

لینک محافظت شده

و ...

لینک به دیدگاه

البته من تو بازارچه دیدم لینک دانلود تو خود سیستم میده بعدا الان این ماژول بانک ملت کامل کار میکنه ؟ اگه خرید بشه و نسخه جدید 1.5 بیاد اپدیتو رایگان مدید یا اینکه باید باز خرید بشه ؟ مرسی

لینک به دیدگاه

این مورد بر میگرده به برنامه نویس ماژول یعنی جناب آقای معصومی. شاید بخوان برای مشتریا آپدیت رایگان رو ارسال کنند شاید هم بخوان جداگانه بفروشند! البته به احتمال 90% در نسخه جدید هم کار میکنه و مشکلی نخواهید داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...