رفتن به مطلب

مشکل با ارسال محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من تازه از این اسکریپت استفاده کردم خیلی با حاله دمتون گرم.ولی دو تا مشکل اساسی با هاش دارم.

یکی اینکه موقع ارسال محصول تمامی فیدها رو پر می کنم ولی پیام میده که

فیلد بازنویسی لینک لازم است حداقل در پارسي (Persian)

نمی دونم یعنی چه راهنمایی کنید!!!!!!

یه سوال دیگه اینکه بنر پرستاشاپ رو که تو صفحه اول ظاهر می شه رو از کجا میشه برداشت؟ منظورم این عکسه: homepage_logo.jpg

ممنونم

منتظر چوابتون هستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به جمع کاربران پرستا شاپ خوش اومدید. در مورد سوال اولتون، اگر کمی در انجمن جست و جو می کردید جوابتون رو پیدا می کردید اما در هر صورت برای این کار کافیه موقع اضافه کردن یک محصول جدید روی "جهت بهبود رتبه محصول در موتورهای جستجو اینجا کلیک کنید (SEO)" کلیک کنید و سپس فیلدی که در عکس مشخص کردم رو پر کنید (نام محصولتون رو به زبان انگلیسی وارد کنید)

seo behbood.png

و اما در مورد سوال دومتون. برای این که بی دردسر این کار رو انجام بدید کافیه یک عکس سفید ایجاد کنید و از بخش مدیریت -> سربرگ تنظیمات -> ظاهر، این عکس رو جایگزین لوگو کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره.از بابت جواب تشکر.

یه سوال دیگه اینکه با این قالب امکان کسب درآمد از طریق فروشگاههای دیگه مثل ایران مارکت یا فروتل وجود داره یعنی فقط بازاریابی نه اینکه بخوایم محصولی رو برا فروش بزاریم. در حقیقت لینک خرید پستی به آدرس سایت مورد نظر باشه؟ اگه امکان داره بگید موقع ارسال محصول کدوم فید رو بایستی لینک بدم به فروشگاه دیگه!

ممنونم

لینک به دیدگاه

در اصل این فروشگاه ساز برای این کار ساخته نشده! برای این کار باید فروشگاهتون رو به حالت کاتالوگ در بیارید (پنل مدیریت -> تنظیمات -> محصولات -> حالت فهرست محصولات = بله) سپس کافیه یک محصول جدید با توضیحات مورد نظرتون ایجاد کنید و سپس روی یک عکس یا کلید لینک مورد نظرتون رو قرار بدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...