رفتن به مطلب

مشکل در تصحیح قیمت

amirhrezaei

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان

این مشکل رو که شرحش رو در زیر براتون مینویستم در نسخه 1.3 هست ، نمیدونم تو نسخه جدید رفع شده یا نه ولی یه مشکل بزرگه که ظاهرا به دلیل اینکه دیگه نسخه 1.3 پشتیبانی نمیشه خودت سایت اصلی هم پیگیر حل کردنش نیست.

خب عرض کنم که وقتی شما تعدای محصول تعریف میکنید و برای اونها تخفیف درنظر میگیرد (چه از نوع درصد تخفیف ، چه از نوع تخفیف در قیمت) و وقتی کسی براساس تخفیفی که شما دادید محصول رو خریداری میکنه همه چی درست عمل میکنه و فاکتور خیلی عادی زده میشه ، ولی وقتی تو قسمت مدیرت به بخش فاکتور ها میرید و فاکتور یک مشتری رو میبیند و متوجه میشید که باید تعدادی از محصولاتی که سفارش داده رو حذف کنید ، بعد از حذف محصول قیمت بر اساس قانون تخفیفهایی که شما مشخص کردید آپدیت نمیشه ؟؟؟!!!

من تو نت فقط وفقط یک جا برای رفع مشکل پیدا کردم که آدرسش رو در زیر دوستان میتونن ببینن :

http://www.prestashop.com/forums/topic/89347-fix-quantity-discounts-do-not-work-properly-bugs-6792-6827/

با راهنماییهای این بخش هم مشکل حل نشد و در فاکتور فروش و مدیریت فاکتور قیمتها دیگه مشاهده نمیشه .

از یک آدرس دیگه هم یک نسخه از پرستا شاپ به اسم PrestaShop 1.3.7.0 SP1 (UNOFFICIAL UPDATE) پیدا کردم که دوستان میتونن دانلود کنن و گفته که همه مشکلات نسخه 1.3.1 حل شده فقط مشکل اینه که فارسی نیست .

http://www.inveostore.com/downloads/prestashop_1.3.7.0_sp1_(by_Inveostore.com).zip

خواهش میکنم دوستانی که در زمینه برنامه نویسی وارد هستن این مشکل رو بررسی کنن ، امیدوارم راه حلی پیدا بشه

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

خب متاسفانه یا شاید هم بدبختانه من کلی صبر کردم که نسخه جدید بیاد که یه سری مشکلاتش حل شده باشه که خب توی نسخه جدید هم بازم این مشکلی که عرض کردم برای تصحیح قیمتها در فاکتور زمانی که از تخفیف استفاده میکنیم و تعدادی از محصولات رو از فاکتور حذف میکنیم هست

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام دوست عزیز،

منم همین مشکل شما رو داشتم. این اشکال به دلیل فعال کردن قسمت گرد کردن قیمت ها به وجود میاد. من با برداشتن تیک گرد کردن در تنظیمات مشکلم حل شد.

اگه اختلافهایی که می بینین خیلی کمه احتمال زیاد به همین دلیل گرد کردنه.

شما هم یه تستی بکنین امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من در قسمت مدیریت پرستا 1.5 قیمت همکاریو تخفیف زدم مثلا میشه 14560 تومان . گرد کردن را هم رو به بالا هم رو به پایین فعال میکنم ولی هیچ تفاتی نمی بینم .

تنظیمات خاصی داره ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...