رفتن به مطلب

فعال سازی magic quotes

aminy62

پست های پیشنهاد شده

من خودم رو در این جایگاه نمیدونم که از خودم دفاع کنم. اما از مدیران دیگه میتونم دفاع کنم. اینجا یک انجمن پشتیبانی است و نه شرکت پشتیبانی. حتی در انجمن اصلی هم این حق به شما داده نمیشه که به نوع پاسخگویی کاربران ایراد بگیرید و بلافاصله محروم می کنند.

شما ظاهرن بسیار تأکید دارید که این مشکل از پرستا شاپ هست. در حالی که همه ما میدونیم که پرستا شاپ مشکلی در نصب ندارد. چرا؟

چون واژه هزاران نفر نه برای این انجمن که برای کل جهان هست. فقط در این انجمن این نسخه 4000 بار دانلود شده و در سایت اصلی بیش از 2 ملیون بار

شما میتونید این نسخه رو به صورت انگلیسی نصب کنید و یا به طور کل نسخه انگلیسی را نصب کنید و نصب رو بررسی کنید.

بنده و آقا بهمن به شما توصیه کردیم که اطلاعات را ارسال کنید تا مشکل را بررسی کنیم اما شما وقتی کار به حل مشکل رسید تصمیم گرفتید دیگه پیگیری نکنید!

هر طور راحتید دوست من اینجا ما با کسی دعوا نداریم و بنده ضمن این که از شما خواهش کردم بحث رو منحرف نکنید از مدیران هم خواهش کردم.

بحث رو میبندم و تا پاکسازی کامل بحث باز نخواهم کرد. شما هم اگر واقعاً با هدف حل مشکل اینجا هستید اطلاعات رو برای بنده یا بهمن جان ارسال کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...