رفتن به مطلب

كپي كامل يك پرستا براي چند فروشگاه جايز است؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

بنده بر روي يك پرستا مدت زيادي كار كردم و تغييرات آن فقط در قالب و شاخه تم نيست بلكه در قسمت هاي مختلف فروشگاه و پرستا است و حتي روي سئو آن نيز زياد كار كرده ام ،به اين منظور كه آن را در چندين فروشگاه استفاده كنم ،و فقط با تغييراتي چون مشخصات اوليه و هيدر و بك گراند فروشگاه جديد راه بيندازم

سوالم اينكه آيا براي انجام اين كار ايرادي وارد است؟ مثلا در قسمت سئو و يا شناساني موتور سرچ گوگل؟

مثلا در صفحه اول قسمتي با نام

static_token='6fd088e6ee90042a5c2c781203c5d422

var token='0e3227bd79b6aad82c8658471767ec2f

وجود دارد كه در فروشگاه هاي مختلف متفاوت است، واگر من پرستا را چند با كپي كنم اين شماره تغيير نميكند ،آيا مشكلي به وجود ميآيد واگر آن را تغيير دهم چه ميشود (چطور ميشه تغيير داد)ويا غير از اين مثال چه قسمت هايي در يك پرستا يكتا و اختصاص همان نصب است؟

لطفا براي اين مورد بنده را راهنمايي بفرماييد

ويرايش مدير : موضوع جداگانه براي سوال هاي مختلف باز كنيد و از اظهار بي مورد موضوعي ديگر در موضعي كه اصلا به هم مربوط نيستن بپرهيزيد

من الله توفيق

ايمانيان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه دلیلی برای این کار دارید؟ این کار از طرف گوگل نمره منفی زیادی برای تمام فروشگاه های شما خواهد داشت

سلام دانوش جان

بنده براي كپي كردن پرستا به فروشگاه جديدم كليه محصولات فايلها تگ ها كلمات كليدي و كليه چيزهايي كه ابتداي نصب اول براي محصولات زده ام رو حتي از طريق ديتا بيس پاك ميكنم حتي محصولات اضافه شده به سبد خريد و آي پي بازديد كنندگان.و حتي فايل هاي كش داخل شاخه كش،آيا با اين وجود مشكلي پيش مياد ،چون واقعا نگرانم كردي لطفا نظرت رو و نكات ديگه ايكه ميدوني رو بهم بگو.

همچنين اون وليد استاتيكي كه در بالاي كد صفحه اول است و براي هر فروشگاه يكتا است از كجا مياد و تو سئو و موتور سرچ موثر است و همچنين چطور ميشه تغييرش داد

آخه براي اعمال تغييرات مجدد تو پرستا (اوني كه اول باز آماده كردم )زمان زيادي ميگيره(اختصاصي خودم)

لطفا در اين مورد بنده را راهنمايي بفرماييد

من الله توفيق

ايمانيان

لینک به دیدگاه

حالا متوجه منظورتون شدم.

من فکر کردم چند فروشگاه مثل هم قراره راه بندازید (محصولات و ...)

مشکلی نیست و اون مواردی که گفتید هم بعید میدونم اصلا در گوگل ایندکس بشن.

با این حال پیشنهاد دیگه ای که میشه به شما داشته باشم اینه که ابتدا یک پرستا نصب کنید و بعد دیتابیس رو به این فروشگاه جدید منتقل کنید.

فکر میکنم فایل setting.inc.php تنظیمات هر فروشگاه جدید رو نگه داری میکنه و یک کد اختصاصی بعد نصب هم بهش اختصاص داده میشه برای کوکی که داخل همین فایل ذخیره شده.

در واقع شما فقط این فایل رو برای هر فروشگاه باید تغییر بدید و باقی چیزها یکیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...