رفتن به مطلب

مشکل در کار با وب سرویس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من با استفاده از پرستاشاپ 1.4.9 فروشگاهم رو راه اندازی کردم اما الان میخوام با وب سرویس کار کنم و برای این کار از مستندات انگلیسی پرستاشاپ استفاده کردم و وب سرویس رو فعال کردم و همین طور حالت فعال CGL برایPHP رو هم فعال کردم و یک وب سرویس هم اضافه کردم ولی وقتی انتهای آدرس فروشگاهم api رو اضافه میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و اصلا آدرس رو نمیشناسه در صورتی که اگر شما api رو به انتهای آدرس بازارچه پرستاشاپ اضافه کنید پنجره ای برای گرفتن یوزر و پسورد باز میشه اینو روی چند فروشگاه دیگه هم امتحان کردم و دقیقا مثل بازارچه بودن ولی من نتونستم تنظیم کنم

عکس تنظیمات وب سرویس فروشگاهم رو ضمیمه میکنم

میشه یه راهنمایی بکنید

post-2051-14373018221929_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون مشکل حل شد فقط یوزر و پسوردی که میخواد چی هستش چون یوزر و پسورد ورود به بخش مدیریتی رو زدم جواب نداد چیز دیگه ای رو باید بدم

پسوردش رو پیدا کردم فقط بعد از ورود این پیغام رو میده

This page contains the following errors:

error on line 3 at column 1: Encoding errorBelow is a rendering of the page up to the first error.

البته فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون وقتی محصولات و مشتریان رو میزنم فایل xml رو نشون میده

اگه مشکلی هست بگین

ممنون از لطفتون

فک کنم بتونم نرم افزار تحت ویندوزش رو بنویسم تا بتونیم فروشگاه رو از طریق یک برنامه تحت ویندوز مدیریت کنیم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام آیا کسی میدونه وب سرویس در پرستا شاپ با چه کتابخانه ای پیاده سازی شده است چون اگر با کتابخانه nusoap میشه به ویژال استودیو معرفیش کرد ولی من هر کار میکنم این کار انجام نمیشه

این یک آموزش ساخت یک وب سرویس با NUSOAP و اتصال ویژوال استودیو به اون هستش یه نگاهه بکنید مسئله دستگیرتون میشه

آموزش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...