رفتن به مطلب

خطا در پرداخت هنگام پرداخت مهمان

پست های پیشنهاد شده

سلام.

وقتی که خرید با حساب مهمان را فعال می کنم، هنگام تسویه حساب و اونجایی که باید بانک رو انتخاب کنی، بعد از انتخاب بانک (حالا هر بانکی، من زرین پال دارم و پارسیان) وارد یه صفحه دیگه میشه که باز اونجا هم آدرس و نام و اینا می خواد و هر بار هم که پر می کنی و میزنی ادامه گیر میده که نام را وارد نکرده اید. مشکل از چیست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما یک بار زبان انگلیسی رو فعال کنید و امتحان کنید. اگر مشکل فقط با زبان فارسی باشه از طرف ما هست. اگر با انگلیسی هم مشکل داشتید به احتمال زیاد مشکل از بسته‌ی ما نیست.

لینک به دیدگاه

بله! مثل اینکه مشکل از خود توسعه دهنده می باشد. فکر کنم باید بریم توی تالارگفتمان خود پرستا مطرح کنیم.

متخصصین داخلی نمی تونن مشکل رو حل کنن؟ :)

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

دوستان من هم این مشکل رو دارم. می تونید توی فروشگاهم هم تست کنید. من زرین پال و پی لاین دارم. زمانی که کاربر می خواد بدون ثبت نام خرید کنه تا مرحله آخر می ره اما اونجا که می خوای بری برای پرداخت گیر میکنه و برمیگرده دوباره به مرحله‌ی اول. البته من هم با پرداخت یک مرحله ای و هم با پرداخت 5 مرحله تست کردم ولی مشکل همچنان پابر جا بود!

در انجمن سرچ کردم بعضی از دوستان می گفتن که ماژول های پرداخت با پرداخت مهمان سازگاری ندارند هنوز. آیا مشکل از اینجا می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه

ماژول های پرداخت اکثرن با پرداخت مهمان مشکل دارند

پرداخت یک صفحه ای رو امتحان کنید

موفق باشید

هر دو نوع پرداخت رو تست کردم ولی نشد که نشد!

لینک به دیدگاه

آقا من مشکلو پیدا کردم کجاست! ماژول زرین پال با پرداخت مهمان مشکل داره!! ولی ماژول پی لاین هیچ مشکلی از این بابت نداره. لطفا این رو در بخش ماژول پرداخت زرین پال و پی لاین اضافه فرمایید.

الان من زرین پال رو برای فروشگاهم غیرفعال کردم فقط از پی لاین استفاده می کنم و با پرداخت فوری یا همون مهمان هم مشکل نداره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...