رفتن به مطلب

پاک شدن شاخه محصولات

edomanoo

پست های پیشنهاد شده

تمام شاخه هایی که ایجاد کرده بودم . همه محصولات روی شاخه ها قرار داده بودم نمی دونم چطوری پاک شده ؟

می تونید کمک کنید

درود،

اول جسارتاً عرض کنیم که بهتر بود موضوع تاپیک رو دقیق مشخص می کردین که بعداً به کار دوستان هم بیاد.

اما در مورد مشکلتون، در صورتی که امکان داره توضیح بیشتری بدین. محصولاتتون توی شاخه ی خانه بوده؟ یا توی زیرشاخه ای که خودتون ساختین؟ دست به چه تغییراتی زدین که پاک شدن؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محصولات تو شاخه خانه نبود . زیر شاخه داشتم . فیلم . سریال . که همین ها دوباره تقسیم بندی میشد

من دست به چیزی نزدم . داشتم تو قسمت ترکیبات یک محصول تغییرات میدادم که یکباره دیدم حذف شده شاخه ها

الان مثلا به صورت آفلاین سایت میارم . آدزرس شاخه های قبلی که میزنم شاخه مورد نظر میشناسه حتی لوگو که دادم میاره . اما هیچ محصول توش نشون نمیده در حالی که محصولات هستن

فقط زیر شاخه ها نمی دونم کجا رفتن ؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اگه همین وب سایت توی امضاتون باشه، مشکل از اینجاست که شما بلوک بخش شاخه ها رو از قسمت ماژول ها پاک کردین (به این که چطور این کار رو کردین کار نداریم!)

به قسمت مدیریت برین، بعدش ماژول ها، ببینین توی لیست، ماژولی به نام بخش شاخه ها وجود داره؟ اگه وجود داره، علامت کنارش تیکه؟ یا چرخ دنده؟

بعد می تونم بهتر راهنمایی کنم.

لینک به دیدگاه

ولی بلوک شاخه ها روی سایتتون نیست. برین قسمت مدیریت، بعدش ماژولها، یه گزینه به اسم موقعیت ها داره (کم تو چشم می آد، بگردین پیداش کنین).

بعد از اینکه رفتین به موقعیت ها، این دو بخش رو نیگاه کنین:

Right column blocks

Left column blocks

توی یکی از دو تا (معمولاً سمت چپی) باید ماژول بخش شاخه ها وجود داشته باشه. ببینین دارین این ماژول رو؟

لینک به دیدگاه

اگر اونجا وجود داره، پس باید یک بلوک شبیه عکسی که ضمیمه کردم (با شاخه هایی که خودتون درست کردین) توی سمت راست وب سایتتون نشون داده بشه. که البته نیست!

post-3-14373017200128_thumb.png

لینک به دیدگاه

خب به نظرتون چرا نشون نمیده

الان چرا فهرست محصولات خالی نشون میده . من اصلا حذف نکردم فقط تو ترکیبات یه عنوان داشتم تغییرات میدادم . اومدم ثبت نهایی کنم یه محصول دیگه بیارم دیدماینطوری شده

نه بخش ماژول رفتم نه حتی پاک شدن چیزی تایید کردم

یه دفعه شد . بدون هیچ دلیلی . الان جالبه که شاخه ها هستن و میشتاسه ولی داخلش که همون محصولات هستن نمی تونه نشون بده . چکار کنم ؟

بالای 2000 پست هست فکر کردن به ویرایش آدم نا امید می کنه

من الان میزنم که فهرست محصولات بیاد مستقیم میره رو بخش خانه که قبلا اینطوری نبود

حتی الان اومدم یه شاخه جدید تعریف کردم . گفت با موفقیت ایجاد شد . ولی بازم نیست و مستقیم دوباره شاخه خانه نشون میده

لینک به دیدگاه

من بخش مدیریت رو نمی بینم، ولی توی بخش کاربری بلوک شاخه ها وجود نداره و بدون این بلوک امکان نداره که مشتری بتونه دسترسی راحتی به محصولاتتون داشته باشه. اولین کار اینه که این بلوک توی سایتتون قابل رویت بشه، بعد مشکلات بعدی.

از اول هم شما بلوک شاخه ها رو توی بخش کاربری سایتتون نداشتین؟ یا جدیداً حذف شده؟

لینک به دیدگاه

خب، این کار رو هم انجام بدین:

مدیریت، ماژول ها، پیوند یک ماژول

بعدش از منوهای کشویی این اطلاعات رو تنظیم کنین و ذخیره رو بزنین:

ماژول: بخش شاخه ها

در موقعیت: Right Column Block

استثناها: همونجوری خالی بمونه

ذخیره رو بزنین، بعد از این کار می بایست یک بلوک شاخه ها توی سمت چپ سایتتون نشون داده بشه.

لینک به دیدگاه

توی شاتی که اون اول گذاشتین، دیدم که کلاً قسمت محصولاتتون خالی بود.

یه کار دیگه هم انجام بدین (عذرخواهی بابت این همه کاری که میگم انجام بدین)

برین تو قسمت مدیریت، بعدش محصولات، توی دسته بندی ها اضافه کردن یک زیر شاخه رو بزنین و بعدش یه زیر شانه بسازین.

بعدش توی همون صفحه محصولات، توی شاخه ی خانه یه محصول به اسم تست 1 بسازین. توی شاخه ی جدیدی هم که ساختین، یه محصول به اسم تست 2 اضافه کنین.

لینک به دیدگاه

نه خواهش می کنم . بلاخره سعی مون باید بکنیم . از شما ممنونم که راهنمایی می کنید

اما در مورد اینکه گفتین من شاخه میسازم . اما همون شاخه جدید میگه با موفقیت ایجاد شد ولی نیست . عین بقیه

شاخه ی والد:

هیچ گزینه ای نداره که حتی انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه، حداقل توی شاخه ی والد باید خانه رو داشته باشه.

ورژن پرستاتون چنده؟ قبلاً موقعی که زیر شاخه اضافه می کردین، گزینه والد چیزی واسه انتخاب داشت؟

لینک به دیدگاه

نیست . نمی دونم چرا اینطوری شد

ورژن پرستا 1.3 باید باشه . آخه مساله اینه که تا چن ساعت پیش بود . موقع ایجاد شاخه ها حتی تو والد گزینه های انتخاب داشتم

عکس زیر ببینین من تا چند ساعت پیش شاخه های زیر داشتم

http://img.b-zone.ro/images/81852753396174256625.jpg

لینک به دیدگاه

متأسفانه چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه، خیلی عجیب شده، قاعدتاً نباید اینجوری باشه. بی شک سایر دوستان میان و نظراتشون رو ارائه میدن و مشکل حل می شه.

موفق و پیروز باشین

لینک به دیدگاه

من الان روی گزینه شناسه به طور اتفاقی کلیک کردم و گزینه های زیر شاخه ها اومد

الان تنها مشکلم اینه که شاخه والد تشخیص نمی ده

http://img.b-zone.ro/images/40830952206369650167.jpg

هیچ کسی نیست کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خوشبختانه دیتا بیس های شما از بین نرفته و فقط مشکل این هست که شاخه های شما در فروشگاه به نمایش در نمیاد

به احتمال زیاد یا ماژول نمایش شاخه ها غیر فعال شده ویا اینکه از قسمت position حذف شده

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون تو بخش ماژول ها است . بله هست .تو بخش موقعیت ها هم هست

مساله اینه که شاخه والد خالیه . برای همین تمام مطالب از شاخه والد شروع میشد . الان هیچی نیست .وقتی الان یک محصول ویرای می کنم هیچ دسته بندی وجود نداره برای همین هیچ کدوم از محصولات نشون نمیده

http://img.b-zone.ro/images/56214820691124096787.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...