رفتن به مطلب

سوال در مورد صفر کردن تعداد خریداری شده از یک محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم

سوالی که از خدمتون داشتم اینه که من بعد از نصب پرستا روی هاست و اضافه کرده محصولات به فروشگاه ، برای اینکه سالم بودن فروشگاه رو چک کنم به صورت آزمایشی اقدام به خرید از سایت کردم و برای اینکه مبلغ خرید به مقدار حداقل خرید که تعیین کرده بودم برسه از یک محصول تعداد زیادی وارد سبد خرید کردم تا سریعا مقدار مبلغ خرید زیاد بشه . بعد از انجام این کار اون محصولاتی که من به صورت آزمایشی تعداد بالا خرید کرده بودم در بلوک پر فروش ترین ها قرار گرفتن . حالا من میخوام تعداد خریداری شده از هر محصول رو صفر کنم تا این محصولات از این قسمت حذف بشن ، ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

با تشکر :s

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از سربرگ سفارشات به سفارشی که ثبت کردید برید و وضعیت سفارش رو به لغو شده یا برگشت خورده تغییر بدید. فکر کنم مشکلتون با این کار حل بشه اگر نشد این تاپیک کمکتون میکنه که سفارشات رو از پنل حذف کنید.

لینک به دیدگاه

از سربرگ سفارشات به سفارشی که ثبت کردید برید و وضعیت سفارش رو به لغو شده یا برگشت خورده تغییر بدید. فکر کنم مشکلتون با این کار حل بشه اگر نشد این تاپیک کمکتون میکنه که سفارشات رو از پنل حذف کنید.

ممنون دوست گرامی مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...