رفتن به مطلب

استفاده از تصاویر یک محصول برای محصولات دیگر

pitit

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی از دوستان برای این مساله راه حلی داره؟

:D

چطور میشه وقتی یک محصول جدید ایجاد می کنیم که تصاویرش با محصول دیگری مشابه هست، دیگه از اول تصاویر رو آپلود نکنیم و حجم هاست رو پر نکنیم. و بگیم از عکس های اون یکی محصول استفاده کنه؟

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی چی؟ متوجه نمیشم! یعنی مثلا دوتا محصول یکسان دارید که فقط ویژگی هاشون فرق میکنن؟ مثلا فلش مدل X با 8 گیگ حافظه و همون فلش با 16 گیگ حافظه؟

اگر اینطوره که نیازی به اضافه کردن محصول جدید برای این مورد ندارید! کافیه از قابلیت "ترکیبیات" هنگام اضافه کردن محصول استفاده کنید

به طور مثال یک محصول با عنوان فلش برند X دارید که شامل سه ترکیب مختلفه: 4 گیگ، 8 گیگ و 16 گیگ که برای هرکدوم یه قیمت خاصی رو برای اضافه شدن به قیمت اصلی محصول تعیین میکنید

در غیر این صورت بفرمایید دقیقا منظورتون چیه؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یعنی چی؟ متوجه نمیشم! یعنی مثلا دوتا محصول یکسان دارید که فقط ویژگی هاشون فرق میکنن؟ مثلا فلش مدل X با 8 گیگ حافظه و همون فلش با 16 گیگ حافظه؟

اگر اینطوره که نیازی به اضافه کردن محصول جدید برای این مورد ندارید! کافیه از قابلیت "ترکیبیات" هنگام اضافه کردن محصول استفاده کنید

به طور مثال یک محصول با عنوان فلش برند X دارید که شامل سه ترکیب مختلفه: 4 گیگ، 8 گیگ و 16 گیگ که برای هرکدوم یه قیمت خاصی رو برای اضافه شدن به قیمت اصلی محصول تعیین میکنید

در غیر این صورت بفرمایید دقیقا منظورتون چیه؟

موفق باشید

به عنوان مثال 10 مدل نوت بوک سری k43 در فروشگاه دارم

که از نظر مشخصات و رنگ با هم فرق می کنند.

به عنوان مثال با مشخصات رم 4 گیگ 3 رنگ موجوده

با رم 2 گیگ 2 مدل

با رم 6 یگ 5 مدل

اما در نهایت تمامی اونها از یک سری تصاویر استفاده می کنند. قابلیت ترکیبات هم یکی از راه هاست . اما اینجوری محصول پیچیده می شه . همچنین نمیشه تو سربرگ مشخصات ، ویژگی های مختلف رو تعریف کرد.

این قابلیت duplicate که در صفحه فهرست محصولات کنار دکمه delete هست فکر کنم ساده ترین راه برای من باشه

لینک به دیدگاه

با داپلیکیت فقط فروشگاهتون رو شلوغ میکنید! پرستا قابلیت تعریف رنگ محصول رو به همراه امکان قرار دادن عکس مرتبط با هر رنگ داره! ترکیبیات هم فکر نمیکنم پیچیده باشه! یه جعبه ی انتخابی میاد واسه محصول که یکی مشخصات اول رو داراست و دومی مشخصات دوم رو و مشتری میتونه انتخاب کنه و قیمتشو ببینه. به همین سادگی. البته این ها فقط یه پیشنهاده و شما میتونید هر طور که احساس راحتی میکنید استفاده کنید :)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

من خودم تو این مواقع از قابلیت تکرار استفاده میکنم

یک محصول رو با مشخصات مورد نظرم درست میکنم سپس تو قسمت محصولات اون محصول رو تکرار می کنم و فقط مشخصات یا قیمت هارو ادیت میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...