رفتن به مطلب

مشکل در ظاهر شدن فروشگاه!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من تمامی مراحل رو درست رفتم و فروشگاه رو به درستی روی هاست نصب کردم اما وقتی می خوام فروشگاه رو ببینم نمیاد....!!!!!خدوتون ببنید!

shop.m-darvishi.ir

اقا یکی ما رو راهنمایی کنه!!!!!!!!! :(

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یوزر نیم و پسورد بخش مدیریت رو بدید.

جز صفحه index.php بقیه صفحه ها کار می کنند

یوزر و و پسورد بخش مدریت رو بکی بدم!؟

شما برای من پیغام خصوصی کن

لینک به دیدگاه

اقا من نسخه ی فروشگاهی رو که تو انجمن هست رو دانلود و نصب کردم اما بازم مشکل پدیدار شدن فروشگاه رو دارم!!خواهشمندم یکی ما رو راهنمایی بکنه

لینک به دیدگاه

من دیدم تو فروم اصلی انگلیسی چندین نفر این مشکل رو داشتن ولی راه حلی براش پیدا نشده بود . به محض فهمیدن مشکل ، راه حل در این جا قرار داده میشه

لینک به دیدگاه

مشکل از خودتون هست. باید تنظیمات ساب دامین رو درست انجام بدید. شما فروشگاه رو داخل یک پوشه مثل m-darvishi.ir/shop نصب کنید و نتیجه رو ببنید. مطمئنم که مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

مشکل از خودتون هست. باید تنظیمات ساب دامین رو درست انجام بدید. شما فروشگاه رو داخل یک پوشه مثل m-darvishi.ir/shop نصب کنید و نتیجه رو ببنید. مطمئنم که مشکلتون حل میشه.

همه این کار ها رو انجام دادم ولی بازم همون مشکل باقی هست

دوستان مشکل من حل شد تو فروم انگلیسی گشتم و مشکل رو بر طرف کردم.مشکل از فایل های هاست بود

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

همه این کار ها رو انجام دادم ولی بازم همون مشکل باقی هست

دوستان مشکل من حل شد تو فروم انگلیسی گشتم و مشکل رو بر طرف کردم.مشکل از فایل های هاست بود

این مشکله منم هست..! میشه لطفا بگی چیکار کردی؟ :huh:

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من هم آخرين نسخه 1.4.6 كه جديداً جناب دانوش در انجمن قرار داده را نصب كردم و صفحه فروشگاه اصلاً بالا نمياد تمام پرميشن ها صحيح هستند و در http://violon.xp3.biz/prestashop/ نصب كرده ام ، مديران عزيز انجمن لطفاً راهنمائي كنيد

لینک به دیدگاه

خطایی که مرور گر میده :

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

این خطا مربوط به هاست شماست و ربطی به پرستاشاپ نداره

لینک به دیدگاه

اصلاً فايل error_log در هاست وجود نداشت و نمي دانم منظورتان از تنظيم url چيست لطفاً بيشتر توضيح دهيد و اما از همان لحظه اول كه نصب كردم چنين مشكلي وجود داشت حتي يك بار هم صفحه اصلي پرستا بالا نيامده

لینک به دیدگاه

با تشكر فراوان بابت اينكه به مشكلات من و ديگر كاربران رسيدگي مي كنيد ، بايد عرض كنم كه فايل error_log در مسير پرستا شاپ پس از نصب كامل اسكريپت وجود نداشت بلكه من اين فايلي را كه شما لينكش را گذاشتيد را از سايت قبلي ام كه بر روي يك هاست ديگر نصب كرده ام و به خوبي كار مي كند دانلود كردم و در اين مسير آپلود كردم تا كمبود اين فايل را در هاست جبران كنم و مشكل موجود قابل بررسي باشد و ضمناً url ها را در مسيري كه فرموديد بررسي كردم كاملاً صحيح بودند و هنوز ماژول هاي بانك صادرات و ملي را نصب نكرده ام پس فكر نكنم مشكل از اينها باشه

باز هم از اينكه به اين مشكل توجه مي كنيد متشكرم

لینک به دیدگاه

شما فایل tpl ای رو دست نزنید؟

یک بار کامپایل اجباری رو روشن کنید تا فایل های tpl مجددا کامپایل شود،controller به درستی عمل می کند ، مشکل احتمالا باید از فایل های

tpl باشد ،

هر اروری باید لاگ شود من متوجه نمی شوم چرا فایل error_log وجود ندارد

در کل پوشه ی پرستاشاپ دنبال لاگ ارور بگردید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...