رفتن به مطلب

در رابطه با نماد اعتماد موقت و لوگوی دیجیتال ستاد ساماندهی

javad_lee

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من دو تا مشکل در حال حاضر دارم اگه شما میتونید لطفا منو راهنمایی بفرمایید

1 : در تاریخ 29 اسفند 91 واسه فروشگاهم درخواست نماد اعتماد موقت دادم هنوز هم که میرم نگاه میکنم در وضعیت ( در انتظار صدور نماد اعتماد موقت ) هست بهشون ایمیل هم دادم پاسخی دریافت نکردم حتی از قسمت نظرات و شکایات هم گفتم بازم پاسخی نگرفتم . نظر شما در این مورد چیه ؟ واسه شما نیز این اتفاق افتاده ؟ الان باید چیکار کنم ؟

2 : در ادامه این روند دیشب بود فروشگاهم رو در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت کردم و پس از تایید در قسمت درخواست ها ( درخواست دریافت لوگوی دیجیتال ) کردم و بعد از اینکه روی درخواست کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته انگار این درخواستش کار نمیکنه خیلی عجیبه من بازم بهشون ایمیل دادم و مثل بالایی پاسخی دریافت نکردم . نظرتون در مورد این یکی چیه ؟

اگه میتونید خواهشمندم منو راهنمایی بفرمایید در مورد این دو مشکل

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از مورد دوم اطلاعی ندارم اما در مورد بند1 ؛

متأسفانه این مورد طبیعیه و روند پاسخگویی مسئولین ای‌نماد خیلی کند هست. حتی هفته پیش سایتشون چند روز داون بود و فکری به حال سرور سایت هم نمیکردن. پاسخ گویی به درخواست ها در ای‌نماد حتی تا 2ماه بعد هم طبیعیه و درخواستتون رو مجدد ارسال نکنید که تمام درخواست هاتون با هم لغو میشه.

به ویژه در این ایام.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

بخش دریافت لوگوی دیجیتال ستاد ساماندهی هنوز راه اندازی نشده و فقط عبارتش رو در قسمت درخواست ها نوشته اند زمان دقیق هم نگفته اند که دقیقاً چه زمانی راه اندازی خواهد شد.

در مورد نماد اعتماد هم جدیداً شرایطشون عوض شده و آزمون گذاشته اند و البته 35000 تومان هزینه شرکت در آزمون و ارسال پست و غیره.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من دو تا مشکل در حال حاضر دارم اگه شما میتونید لطفا منو راهنمایی بفرمایید

1 : در تاریخ 29 اسفند 91 واسه فروشگاهم درخواست نماد اعتماد موقت دادم هنوز هم که میرم نگاه میکنم در وضعیت ( در انتظار صدور نماد اعتماد موقت ) هست بهشون ایمیل هم دادم پاسخی دریافت نکردم حتی از قسمت نظرات و شکایات هم گفتم بازم پاسخی نگرفتم . نظر شما در این مورد چیه ؟ واسه شما نیز این اتفاق افتاده ؟ الان باید چیکار کنم ؟

2 : در ادامه این روند دیشب بود فروشگاهم رو در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت کردم و پس از تایید در قسمت درخواست ها ( درخواست دریافت لوگوی دیجیتال ) کردم و بعد از اینکه روی درخواست کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته انگار این درخواستش کار نمیکنه خیلی عجیبه من بازم بهشون ایمیل دادم و مثل بالایی پاسخی دریافت نکردم . نظرتون در مورد این یکی چیه ؟

اگه میتونید خواهشمندم منو راهنمایی بفرمایید در مورد این دو مشکل

با تشکر

سلام

زیاد نگران نما د نباش چون حدود 3 ماه طول میکشه تا بتونی نماد رو دریافت کنی من حودم برج 11 سال پیش اقدام کردم بعد از کلی دردسر و ارسال مدارک وپی گیری بعد از 3 ماه به من نماد رو تو برج 2 دادن الیته الان دیگه نماد موقت نمی دن به همه نماد تک ستاره میدن

البته این رو هم یادم رفت بگم که روند اعطای نماد الکترونیک مثل قبل نیست ولی خیلی سخت تر کردن باید کلی مدراک ارسال کنی تاره اگر تایید کن مدراک رو تازه میری تو روند اعطای نماد

لینک به دیدگاه

با سلام،

[justify]بدين وسيله به اطلاع مي رساند، اطلاعات فرم ثبت نام در سامانه نماد اعتماد الکترونيکي با موفقيت ارسال گرديد. جهت بررسی پرونده درخواست، لازم است اقدامات زیر انجام شود؛[/justify]

1- شرکت در آزمون الزامات کسب و کار اینترنتی.

2- اخذ تاییدیه شماره تماس کسب و کار (درج شده در تب وب سایت تجاری در فرم ثبت نام) .

3- اخذ تاییدیه آدرس پستی کسب و کار (درج شده در تب وب سایت تجاری در فرم ثبت نام) .

4- ارزیابی وب سایت و تایید چک لیست الزامات نماد و سایر اطلاعات فرم ثبت نام

توجه 1 : برای انجام موارد یک الی سه، به آدرس ec.ulc.ir مراجعه نموده و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه مورد استفاده در سایت نماد، وارد سایت مزبور شده و مطابق راهنماها اقدام نمایید. پس از بررسی، وضعیت از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه 2: مورد چهار، توسط ارزیابان نماد بررسي شده و نتيجه از طريق ايميل و سامانه نماد به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

[justify] این ایمیل هم برای من آمد البته میگن شرکت های رابط با دریافت پول کارها را انجام میدن قراره آدرس اون رو برام بفرستند حتماً اعلام خواهم کرد

[/justify]

لینک به دیدگاه

تنها راه سرعت بخشیدن به روند دریافت نماد الکترونیکی اینه که با شماره شون تماس بگیری کلی تو نوبت وایسی . تازه باید هر روز زنگ بزنی. البته جدیدا یک کم بهتر شدن.

لینک به دیدگاه

با سلام،

[justify]بدين وسيله به اطلاع مي رساند، اطلاعات فرم ثبت نام در سامانه نماد اعتماد الکترونيکي با موفقيت ارسال گرديد. جهت بررسی پرونده درخواست، لازم است اقدامات زیر انجام شود؛[/justify]

1- شرکت در آزمون الزامات کسب و کار اینترنتی.

2- اخذ تاییدیه شماره تماس کسب و کار (درج شده در تب وب سایت تجاری در فرم ثبت نام) .

3- اخذ تاییدیه آدرس پستی کسب و کار (درج شده در تب وب سایت تجاری در فرم ثبت نام) .

4- ارزیابی وب سایت و تایید چک لیست الزامات نماد و سایر اطلاعات فرم ثبت نام

توجه 1 : برای انجام موارد یک الی سه، به آدرس ec.ulc.ir مراجعه نموده و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه مورد استفاده در سایت نماد، وارد سایت مزبور شده و مطابق راهنماها اقدام نمایید. پس از بررسی، وضعیت از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه 2: مورد چهار، توسط ارزیابان نماد بررسي شده و نتيجه از طريق ايميل و سامانه نماد به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

[justify] این ایمیل هم برای من آمد البته میگن شرکت های رابط با دریافت پول کارها را انجام میدن قراره آدرس اون رو برام بفرستند حتماً اعلام خواهم کرد

[/justify]

[justify]البته احتیاج به شرکت واسطه نیست فقط یکم زمان بر هست و این موارد که برای ارسال کردن به خاطر نقص در مدراک بوده که برابت فرستادن و آدرس این سایت جدید که فرستادن فک کنم شرایط سخت ترکردن و ه رچی زود تر اقدام کنی بهتر[/justify]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...