رفتن به مطلب

اشتباه حذف شدن یک فایل از دیتابیس!!!

پست های پیشنهاد شده

درود

یه اشتباهی کردم در دیتابیس قسمت ps_order_message یکی از اون فایل ها رو پاک کردم!! date_add رو دارم ولی یکی دیگه drop کردم!!

بخاطر این اشتباه در قسمت سفارش ها ، پیام های مشتری اخطار زردی میده میگه | پرس و جوی sql اشتباه | !

راهی داری این درست بشه ؟ یا اینکه اینی که پاک کردم مال خودتون بدید من اینجا بریزم ؟

انگار دو گزینه export و import رو داره فکر کنم بشه با این دوباره مثل قبل بشه حالا دوستان حرفه ای بیشتر میدونن اگه زحمت بکشن این فایل رو واسه من بذارن تا import کنم شاید با insert هم بشه نمیدونم . . .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راهی که به ذهن من میرسه restore کردن دیتابیس به روز قبل از پیش اومدن این مشکله. اگر هم بکاپ دارید که چه بهتر. در کل یادتون باشه قبل از هر تغییری به خصوص در دیتابیس یه پشتیبان تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متاسفانه بک آپ ندارم که بتونم ریستور کنم

راه دیگه ای داره ؟

از توی خودش نمیتونم import کنم و فایل رو از شما بگیرم ؟ export من الان میخوام واسه این فایل . مگه این کارو نمیشه انجام داد ؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم داخل اون تیبلی که پاک شده آیا چیزی بعد از راه اندازی فروشگاه بهش اضافه میشه یا خیر. منظور من این بود که از سرویس دهنده هاستتون بخواین ریستور کنن. میتونید تیبل مورد نظر رو از پک پرستا شاپ داخل انجمن و نصب اون روی لوکال استخراج کنید و سپس روی هاست ایمپورت کنید (بکاپ فراموش نشه :) )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...