رفتن به مطلب

ماژول رایگان پشتیبانی در یاهو مسنجر

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب و سلامی دوباره به شما مدیران توسعه گران و کاربران گرامی

خب همینطور که از نام تاپیک مشخص هست یک ماژول بسیار ساده و در عین حال کاربردی برای پرستاشاپ 1.4 که بازم میگم روی ورژن های 1.5 و غیره تست نشده . خودتون میتونید تست کنید ورژن پرستاشاپ من همینطور که قبلا گفتم 1.4.9.0 هست .

این ماژول نیز پیکربندی نداره ! اما بایستی یه تنظیماتی رو انجام بدید .

پس از دانلود این ماژول ( onlinehelp.zip ) وارد سی پنل بشید این قسمت : public_html/modules سپس از بالا روی upload کلیک کنید و در صفحه جدید choose file رو بزنید و ماژول دانلود شده رو انتخاب کنید . پس از بارگزاری کامل ماژول دوباره برگردید به این قسمت : public_html/modules . حالا ماژول رو پیدا کنید : onlinehelp و روی اون کلیک کنید سپس از بالا گزینه extract رو انتخاب کنید تا ماژول از حالت فشردگی بیاد بیرون . بعد وارد پوشه onlinehelp بشید و فایل onlinehelp.tpl رو انتخاب و edit رو بزنید . در این قسمت باید آی دی یاهو مسنجر خودتون رو دو بار در قسمت هایی که آی دی من هست : [email protected] ، آی دی خودتون رو بصورت کامل قرار بدید و save changes رو بزنید . سپس وارد مدیریت فروشگاهتون بشید قسمت ماژول ها و بعد سایر ماژول ها و ماژول به نام : پشتیبانی در یاهو مسنجر رو نصب کنید . کار تمام است! اکنون میتونید به فروشگاهتون برگردید و مشاهده کنید . برای جابجایی ماژول به قسمت راست یا چپ نیز میتونید از ویرایش زنده استفاده کنید .

هر سوال یا نظری داشتید در همین تاپیک بیان کنید .

نمونه ماژول نیز در فروشگاه خودم : http://ShopPlay.ir

با تشکر

هچنین میتونید در بالای نمایش وضعیت یاهو خود نوشته دلخواه خود را وارید کنید . برای این کار در پوشه ماژول خود فایل onlinehelp.tpl رو حذف کنید و فایل ( onlinehelp TPL.zip )رو از حالت زیپ خارج کنید و جایگزین کنید . سپس edit کنید و آی دی یاهو خودتون رو در هر دو قسمت تعویض کنید و متن دلخواه خودتون رو وارد کنید و ذخیره کنید .

onlinehelp.zip

post-2934-1437301902677_thumb.jpg

post-2934-14373019028705_thumb.jpg

onlinehelp TPL.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...