رفتن به مطلب

فروشگاه های اینترنتی عزیز، در "برج میلاد تهران" مهمان سیمو باشید . . .

پست های پیشنهاد شده

متن زیر توسط شرکت سیمو برای درج در بخش اخبار فروشگاه ها ارسال شدهو مدیریت انجمن فقط وظیفه درج خبر را عهده دار بوده است.

درود و عرض ادب

بعد از تاخیر طولانی در افتتاح سیمو، به این نتیجه رسیدیم با سمیناری حضوری، آموزشی با اساتید و افراد مطرح وب از جمله "حمید سپیدنام" عزیز و ... بعد از تاسوعا، عاشورا در "برج میلاد تهران"، سرویس خرید پستی سیمو را افتتاح نماییم . . .

پی نوشت 1 : به دلیل دعوتی بودن این همایش و محدود بودن تعداد صندلی ها، دوستانی که 100% مایل به شرکت در این سمینار و افتتاحیه سیمو هستند لطفا از طریق کامنت این پست اعلام کنند تا طی چند روز آینده زمان و ساعت دقیق و لینک ثبت نام برایشان ارسال شود.

و یا برای رزرو اسم و فامیل و اسم سایت خود را به شماره 09197179207 اس ام اس نمایید.

پی نوشت 2 : شرکت این سمینار به طور "رایگان" خواهد بود.

پی نوشت 3 : به دلیل محدود بودن صندلی، لطفا اگر 100% در همایش شرکت خواهید کرد اعلام بفرمایید تا خدای نکرده دوستانی که مایل به حضور هستند حقشان ضایع نشود.

منتظر نظرات گرم شما عزیزان هستیم . . .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

اوه اوه، پس از مدت ها، سایتشون که قبل از انتشار خیلی قشنگ بود، فک کنم یک سال پیش بود که سایتشون رو دیده بودم ...

از اون موقع الان ؟ ولی خوب اینکه طول کشیده و افتتاح با سمینار و اشخاص مهم حتماً باید پروژه عالی شده باشه ...

فقط اگه می شه مواردی که راجبشون صحبت می شه رو مطرح کنید، چون من اگه بخوام بیام باید از مشهد بیام، می خوام ببینم ارزش داره یا موضوع سمینار بیشتر مواردی هست که بعد بالا اومدن سایت هم میشه متوجه شون شد ؟

من به عنوان یک توسعه دهنده ی وب و سیستم های مدیریت محتوا می خوام بدونم که چرا باید با سیمو کار کنم ؟ بازدهی اقتصادی استفاده از سیمو برام چیه ؟ روی این موضوع ها کار شده ؟

اگه کار شده من 100% شرکت می کنم ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...