رفتن به مطلب

تغییر در ماژول پی لاین

mohammadirrap

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از پرستا شاپ 1.4 استفاده می کنم و همچنین از درگاه پی لاین....سایت من سایت فروش موزیک هستش و از اونجایی که خواننده اعتماد نمیکنه به هر کسی من میخوام که به هر آرتیست اسکریپت پی لاین مختص به خودش رو بدم تا تراکنش های موفق یا ناموفق خودش رو چک کنه

حالا واسه اینکار باید توی قسمت محصول جدید یه فیلد اضافه بشه که api کد مخصوص اون خواننده رو بخواد و توی فروشگاه هم سبد خرید به کل حذف بشه و جاش فقط دکمه پرداخت باشه...

حالا میخوام ببینم کسی میتونه این ماژول رو اینطوری که من گفتم ادیت کنه یا بهتره بگم ماژول و شایدم خود پرستا شاپ ؟؟

حالا یا هزینه اش رو میدم که اختصاصی خودم باشه یا یه نفر این کار رو رایگان انجام بده و آموزشش رو بذاره تا بقیه هم انجام بدن یا ماژول رو رایگان بذاره برای دانلود

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما مطمئن هستید پیلاین روی یک سایت چندین درگاه میده؟

آره من باهاشون صحبت کردم گفتند که اگه سایتتون خلاف قوانین نباشه مشکلی نداره گفتم سایتم فروش موزیکه اشکالی نداره ؟ گفتش که نه فقط فروش وی*پی*ان نباشه مشکلی نداره

درگاه هر چند تا بخوام بهم میدن

لینک به دیدگاه

به هر حال چیزی که میگید هنوز برام عجیبه. هرچندتا درگاه بخواهید بهتون میدن اما این که چند تا اکانت متفاوت برای یک سایت درگاه بگیرند ممکنه؟

به هر حال این تغییر با یک آموزش قابل انجام نیست و نیاز به تعریف دیتابیسی از وابستگی نام صاحب اثر و شماره ترمینال درگاه دارد.

در حال حاضر فرصت ندارم و نمیتونم انجام بدم ولی میتونید درخواستتون رو ثبت کنید تا در اینده رسیدگی شود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منظورم اینه که با یه اکانت توی سایت پی لاین میتونم چندتا درگاه بگیرم با آدرس های متفاوت

مثلا اگه اسم سایت من site.com باشه و اگه درگاه مثلا برای یاس بحوام این آدرس رو میدم به پی لاین: site.com/yas یا yas.site.com و توی فولدر یاس توی هاستم اسکریپت آسان پرداخت پی لاین رو نصب میکنم و اطلاعات مدیریتش رو میدم به یاس

حالا کسی به جز جناب Danoosh نمیتونه انجام بده این رو ؟

لینک به دیدگاه

درود

چرا میخواهید همه چیزو بپیچونید ! :D کدوم فروشگاه واسه هر محصولی که میذاره یک درگاه جداگانه میگیره ؟!

شما اگه میخواهید مشتری اعتماد کنه برید نماد اعتماد بگیرید سایتتون توی ستاد ساماندهی ثبت کنید نه اینکه واسه هر محصول درگاه جدا بگیرید !

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

حاجی خب حتما لازمه که میخوام وگرنه خودم اینطوری راضی ام بعد گفتم که سایت فروشه موزیکه اگه مثلا این فروشگاه های معمولی بود یعنی همه محصولات از خودم یا یه شرکت خاص بود آره مشکلی نداشت ولی الان فک کن 20 تا تولید کننده داریم این 20تا هر کاری هم بکنی اعتماد نمی کنن چون همین چند وقت پیش واسه فروش آلبوم یه خواننده معروف یه سایتی 80 میلیون پول اون خواننده بد بخت رو بالا کشید و یه آبم روش سره همین دیگه اعتماد نمی کنن :D

حالا کسی هست که بتونه انجام بده ؟

لینک به دیدگاه

راهی که انتخاب کردید اشتباه هست و در آینده به مشکل میخوری

از طریق ایمیل در ارتباط باشید شاید بتونم راه دیگه ای پیشنهاد بدم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...