رفتن به مطلب

تغییر نام تولیدکننده

rayan

پست های پیشنهاد شده

از بخش ابزارها - ترجمه ها - ترجمه‌های بخش کاربری

این راهی که شما فرمودید برای تغییر نام در صفحه مدیریت درسته؟

چون برای تغییر در سایت ماژول مربوط را تغییر دادم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام با تشکر از شما

من هم در این قسمت تمام تولید کننده ها را تغییر دادم ولی باز هم در قالب سایت سمت راست کلمه تولید کننده تغییر نکرده

ممنون

لینک به دیدگاه

از بخش مدیریت -> تنظیمات -> کارایی ها

اعمال کامپایل رو فعال کنید و کش رو غیر فعال کنید. حالا فروشگاهتون رو یکبار رفرش کنید و پس از مشاهده تغییرات دوباره کامپایل رو غیر فعال و کش رو فعال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون

فقط کلمه در صفحه اصلی که نوشته شده تولید کننده ها و زیر آن نوشته شده همه تولید کننده ها تغییر نمی کند ولی وقتی وارد لینک آن می شوم در بالای صفحه آن نوشته شده نویسندگان که خودم تغییر داده بودم

مشکل من فقط در اولین صفحه تغییر نمی کند

متشکرم

لینک به دیدگاه

به ترجمه ماژول‌ها هم برید و ماژول blockmanufactorer رو نگاه کنید. فکر کنم اونجا پیدا کنید.

بله منم از این قسمت تغییر دادم هم توزیع کننده و هم تولید کننده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من د رقسمت ماژول ها این پیغام را دریافت کردم:هشدار! ارایه کننده‌ی هاست شما در حال استفاده از وصله‌ی suhosin برای php است، که حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند:

1000 برای suhosin.post.max_vars.

1000 برای suhosin.request.max_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ی هاست برای افزایش ارسال suhosin سؤل کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به 2621 حداقل یا فایل ترجمه را دستی ویرایش نمایید.

که البته به سرویس دهنده این پیغام رادادم و لی سوال من این است که چطور م یتوانیم دستی ویرایش کنیم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من د رقسمت ماژول ها این پیغام را دریافت کردم:هشدار! ارایه کننده‌ی هاست شما در حال استفاده از وصله‌ی suhosin برای php است، که حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند:

1000 برای suhosin.post.max_vars.

1000 برای suhosin.request.max_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ی هاست برای افزایش ارسال suhosin سؤل کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به 2621 حداقل یا فایل ترجمه را دستی ویرایش نمایید.

که البته به سرویس دهنده این پیغام رادادم و لی سوال من این است که چطور م یتوانیم دستی ویرایش کنیم

ممنون

باید فایل fa.php را ویرایش کنید.

به داخل فولدر

ماژول blockmanufacturer & blocksupplier

بروید و در آنجا فایل fa.php را ویرایش کنید و به جای عبارت های موجود ، عبارات دلخواه خود را جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...