رفتن به مطلب

جستجو

پست های پیشنهاد شده

بعد از نصب فروشگاه، محصول جدیدی اضافه نموده اید؟

جستجو روی محصولات پیش فرض در زبان فارسی ، نتیجه ای در بر ندارد.

سلام خودم محصول ارسال کردم و البته محصولات من در زیر شاخه ها هستند آیا در سرچ قسمتی داریم که تنظیم کند داخل زیر شاخه ها را هم ببیند

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

بعد از نصب فروشگاه، محصول جدیدی اضافه نموده اید؟

جستجو روی محصولات پیش فرض در زبان فارسی ، نتیجه ای در بر ندارد.

سلام خودم محصول ارسال کردم و البته محصولات من در زیر شاخه ها هستند آیا در سرچ قسمتی داریم که تنظیم کند داخل زیر شاخه ها را هم ببیند

ممنون

سلام

مشکلی که برای محصولات فارسی داره اینه که کلمات فارسی دارای کدهای مختلفیه

مثلا کاراکتر »ی« با »ي « دارای دو تا کد متفاوته همون طور که مشخصه ی دومی دارای دوتا نقطه عربی زیرشه!!

بنابراین اگر شما محصولی با نام علي داشته باشید، دقیقا باید به همین صورت در قسمت جستجو تایپ بشه که کاراکتر ي استفاده شده آن با ی که با صفحه کلید مستقیم تایپ می کنیم متفاوته!!!

بنابراین اگر شما علی جستجو کنید نتیجه ای بدست نمی یارید ولی اگر دقیقا علي تایپ کنید نتیجه بهتون بر می گردونه

این مشکلیه که منم دارم

محصولاتم را چون خیلی زیاد بود از طریق فایل

csv

بصورت کلی ایمپورت کردم و چون مستقیما تایپ نکردم با کاراکترهایی مثل

ی - ک

که بصورت فارسی و عربی وجود داره، موقع سرچ نتیجه بهم برنمی گردونه و عینا باید مثل خود کلمه باشه!!

در ضمن کاری به اینکه توی زیرشاخه هست نداره، من تست گرفتم سرچش اونقدر قویه که کلمه ات هر جا باشه پیداش می کنه

بهترین کار اینه که کد

replace

کاراکترهای موجود با کاراکترهای مجاز »اونهایی که از طریق صفحه کلید تایپ می شه« را داخل دیتابیس در جدول مربوطه بزنیم

انشالله در صورت تمایل این کدها را پیدا می کنم و در دیتابیس خودم می زنم و اگه خواستین روی سایت هم می ذارم

موفق باشی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...