رفتن به مطلب

به روزرسانی فروشگاه و seo

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمامی دوستان پرستاشاپی و تبریک سال نو به همه عزیزان

همونطور که می دونید موتور جستجوی گوگل تشنه مطالب جدیده و معمولا مطالب جدید جایگاه بالاتری رو در صفحه نتایج کسب می کنند.

مشکلی که در این زمینه وجود داره اینه که خیلی از فروشگاه ها از جمله خودم نمیتونیم هر روز یا هر ماه محصول جدیدی اضافه کنیم

با این وجود چطور میشه سایت رو همیشه در صفحه اول نتایج گوگل قرار داد و از کاهش ورودی گوگل جلوگیری کرد؟

هر پاسخی هر چند کوتاه می تونه کمک کننده باشه.

با تشکر از تمامی دوستان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون جواد جان

ولی من هنوز جوابمو نگرفتم.فرض کنید من امروز من یه محصولی رو به فروشگام اضافه می کنم به خاطر سئوی خوب پرستاشاپ بعد از چند روز این محصول در صفحه اول گوگل ظاهر میشه.ولی وقتی 3 4 ماه میگذره می بینم که دیگه نمی تونم تو صفحات 5 و 6 هم پیداش کنم!!!

واسه حل این مشکل چیکار باید بکنم؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه pagerank سایت من 0 هستش چطور می تونم افزایشش بدم؟لینک بخرم؟و آیا تاثیری تو آمار گوگل داره؟

مرسی

لینک به دیدگاه

متاسفانه چیزی که پاسخ سوال من باشه پیدا نکردم!

بزارید سوالم رو طور دیگری مطرح کنم:

سایت هایی که آگهی محصول یا کالای شما رو تو سایتشون قرار میدن ؛ به صاحب آگهی توصیه می کنن برای اینکه آگهیشون ورودی بیشتری از گوگل دریافت کنه ؛هر روز آگهیشون رو آپدیت کنن.و این آپدیت هم با زدن یه کلید ساده انجام میشه.

در این حالت متن آگهی شما هیچ تغییری نمیکنه

چطور گوگل به این آگهی رتبه بهتری رو اختصاص میده؟

"به نظر شما چطور این مشکل رو تو گوگل سرچ کنم؟؟؟"

لینک به دیدگاه

متاسفانه چیزی که پاسخ سوال من باشه پیدا نکردم!

بزارید سوالم رو طور دیگری مطرح کنم:

سایت هایی که آگهی محصول یا کالای شما رو تو سایتشون قرار میدن ؛ به صاحب آگهی توصیه می کنن برای اینکه آگهیشون ورودی بیشتری از گوگل دریافت کنه ؛هر روز آگهیشون رو آپدیت کنن.و این آپدیت هم با زدن یه کلید ساده انجام میشه.

در این حالت متن آگهی شما هیچ تغییری نمیکنه

چطور گوگل به این آگهی رتبه بهتری رو اختصاص میده؟

"به نظر شما چطور این مشکل رو تو گوگل سرچ کنم؟؟؟"

سلام دوست گرامی یک سری از دغدغه های شما با زمان حل می شه، من هم دو سال پیش که فروشگاه راه انداختم می دیدم حتی وبلاگها هم پیج رنک دارن ولی من که سایت دارم بعد از شش ماه هم صفره پیشنهاد من به شما چون زیاد تو این زمینه سرچ کردم و ... : شش ماه اول از راه اندازی سایت به فکر پیج رنک نباش و فقط تو سایتهای تبلیغتی و انجمن ها و وبلاگ ها لینک بده به همراه توضیحی از فعالتی که داری دوم تنظیمات تکنیکال خودت هو سئو هم لینک دهی و... رو با الکسا و سایتهای چک سئو پیش برو، از گوگل پلاس و ف-ی-س ب*و*ک غافل نشو بک لینک و آی پی و بازدید کننده نخر که اسپم می شه سایتت، یه پنل اس ام اس بخر بجاش و تبلیغ پیامکی سایتت رو بکن.

اون قسمت از سایتهای تبلیغاتی که می بینی نوشته به روز رسانی هم همشون واقعا آپ دیت کنندیی که تو گوگل تاثیر بذاره نیستن تاکید می کنم همشون اینجوری نیستن ، بعضی ها که سئو شده هستن چرا تاثیرش تا اونجاست که مثلا وقتی شما دامین خودت رو تو گوگل سرچ می کنی بالاتر از آدرس شما اون سایت داره اسم سایت شما رو نشون می ده می تونی امتحان کنی به حرفم پی می بری

http://www.supershahr.com

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

ولی سایت من یک سال نیم از راه اندازیش میگذره.

هر روز که میگذره ورودی گوگل داره کمتر و کمتر میشه!!

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

تا دو روز پیش 32 از صفحاتم تو گوگل ایندکس شده بود ولی امروز که نگاه کردم دیدم یه هو از 32 رسیده به 17 (تو وب مستر تولز)

چرا باید گوگل صفحات ایندکس شده منو کم کنه

خواهش میکنم هر کی میدونه جواب بده واقعا دیگه مستاصل شدم

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

ولی سایت من یک سال نیم از راه اندازیش میگذره.

هر روز که میگذره ورودی گوگل داره کمتر و کمتر میشه!!

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

تا دو روز پیش 32 از صفحاتم تو گوگل ایندکس شده بود ولی امروز که نگاه کردم دیدم یه هو از 32 رسیده به 17 (تو وب مستر تولز)

چرا باید گوگل صفحات ایندکس شده منو کم کنه

خواهش میکنم هر کی میدونه جواب بده واقعا دیگه مستاصل شدم

درباره ایندکس شدن مطالب سایت، اگر در مورد وبلاگ جستجو کنی مطالب کاملی وجود داره با این عنوان سرچ کنین: ایندکس کردن مطالب وبلاگ یا همچین چیزی، اما شما بیشتر روی سلیقه مشتری و کاربر تمرکز کن تا ایندکس شدن، چه مواردی رو شما به کاربر نمایش می دین؟ چه مطالبی رو کاربر به دنبالش می گرده؟ سلیقه ها متفاوته ولی شما باید یک مقدار به سمت کاربر برین چون اغلب به دنبال مطالبی هستن که کمتر مورد توجه شماست. ثبت سایت در دایرکتوری ثبت سایت یا لینک هم می تونه مفید باشه.
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام خدمت همه دوستان

در مورد به روز رسانی محصولات آیا فقط همان محصولات باید هر چند وقت یک بار به روز شود؟

یا اینکه یک مطلب یا محصول جدید هم اضافه شود رتبه بهتری در گوگل کسب میکنند؟

مورد بعدی اینکه برای کسب رتبه بهتر در گوگل چه طور میتونیم بدون اضافه کردن محصول جدید یا مطلب جدیدی همیشه در رتبه های خوبی باشیم؟

آیا گزینه ای یا امکانی هست مثل بعضی سایت های تبلیغاتی بدون تغییری سایت رو بروز کرد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...