رفتن به مطلب

فروشگاه مجازی - کار در خانه و مشکلات آن

best

پست های پیشنهاد شده

سلام و ادب دوستان، این موضوع رو مطرح کردم بدلیل اینکه چند مورد افرادی رو سراغ داشتم که سرمایه تهیه یا اجاره ی مغازه ای رو نداشتن اما با یک فروشگاه مجازی کارشون راه میافتاده. اما این وسط مشکلات / مواردی هست که راه حلش رو شما دوستانی که تجربه دارین و به چم و خم کار آشنایین میدونین و تکمیل کنین موارد بیشتر رو برای استفاده ی دوستان. تشکر و ارادت

3 مورد که فعلا در دست اقدام دارم و دوست دارم نظر شما رو بدونم:

1. بعضی افراد تنها در محیطی مانند منزل فعالیت دارند و مغازه و فروشگاهی ندارند. در نتیجه برای مواردی مانند بانک، نماد الکترونیک و .. (مجوز و ..) مشکل خواهند داشت. نظر شما چیست؟
  2. بسیاری از وبسایت های معروف فعلی، اقدام به تهیه و توزیع انواع نرم افزار و مستند و .. می کنند و به هیچ عنوان کپی/رایت رو رعایت نمی کنند. آیا برای فروشگاه های این مدلی مثلا تهیه و توزیع فیلم های مستند و .. اقدام به اخذ مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد و ... لازم و ضروری است؟ توضیح شما.
  3. افرادی که به سن قانونی نرسیده اند - زیر 18-، در نماد الکترونیک و .. به مشکل بر می خورند. غیر از راه حلّ رسیدن به سنّ قانونی، راه شما چیست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و ادب دوستان، این موضوع رو مطرح کردم بدلیل اینکه چند مورد افرادی رو سراغ داشتم که سرمایه تهیه یا اجاره ی مغازه ای رو نداشتن اما با یک فروشگاه مجازی کارشون راه میافتاده. اما این وسط مشکلات / مواردی هست که راه حلش رو شما دوستانی که تجربه دارین و به چم و خم کار آشنایین میدونین و تکمیل کنین موارد بیشتر رو برای استفاده ی دوستان. تشکر و ارادت

1. بعضی افراد تنها در محیطی مانند منزل فعالیت دارند و مغازه و فروشگاهی ندارند. در نتیجه برای مواردی مانند بانک، نماد الکترونیک و .. (مجوز و ..) مشکل خواهند داشت. نظر شما چیست؟
  2. بسیاری از وبسایت های معروف فعلی، اقدام به تهیه و توزیع انواع نرم افزار و مستند و .. می کنند و به هیچ عنوان کپی/رایت رو رعایت نمی کنند. آیا برای فروشگاه های این مدلی مثلا تهیه و توزیع فیلم های مستند و .. اقدام به اخذ مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد و ... لازم و ضروری است؟ توضیح شما.
  3. افرادی که به سن قانونی نرسیده اند - زیر 18-، در نماد الکترونیک و .. به مشکل بر می خورند. غیر از راه حلّ رسیدن به سنّ قانونی، راه شما چیست؟

با سلام به نظر من، نماد اعتماد ربطی به جا و مکان نداره ( من هم چهار سایت را از منزل مدیریت می کنم) بلکه شما نیاز به ثبت یک شرکت دارین و توی آدرس ، آدرس محل مسکونی خودتون رو بدین و یه خورده تغییرات توی موضوع شرکت( اگر خواستین شرکت رو با هزینه اندک برات ثبت می کنم چون دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاکم و از ریزه کاری های ثبتی اطلاع دارم)

بحث فیلم و مستند و کلا سی دی و دی وی دی رو فراموش کنین البته به استثنای آموزشی ها و درسی ها چون بازار نداره، اگه توی سایتهای معتبری مثل گوگل ترندز سرچ کنین می بینین همه دنبال دانلود رایگان هستن و کسی پولی به شما برای خرید نمی ده و خیلی زود نسخه های جدید نرم افزار ها می یاد و کار خودتون سخت می شه که هی محصولات رو ادیت کنین

سایتهای معروف مثل دانلودها تا اونجا که من اطلاع دارم توی تعریف محصول و مشخصات محصول موقع ثبت نام نماد از ثبت نرم افزار خودداری می کنن و موقعی که ازشون سوال می شه پس اینها چیه می گنن برای رفاه حال مشتریان دانلود رایگان قرار دادیم، اما به انصاف تیم بسیار قوی فقط روی همین قسمت دانلود رایگان و به روز بودن نرم افزارهاشون داره کار می کنه

پروسه نماد رو به فردی که سن قانونی داره بسپارید همین

لینک به دیدگاه

با سلام به نظر من، نماد اعتماد ربطی به جا و مکان نداره ( من هم چهار سایت را از منزل مدیریت می کنم) بلکه شما نیاز به ثبت یک شرکت دارین و توی آدرس ، آدرس محل مسکونی خودتون رو بدین و یه خورده تغییرات توی موضوع شرکت( اگر خواستین شرکت رو با هزینه اندک برات ثبت می کنم چون دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاکم و از ریزه کاری های ثبتی اطلاع دارم)

بحث فیلم و مستند و کلا سی دی و دی وی دی رو فراموش کنین البته به استثنای آموزشی ها و درسی ها چون بازار نداره، اگه توی سایتهای معتبری مثل گوگل ترندز سرچ کنین می بینین همه دنبال دانلود رایگان هستن و کسی پولی به شما برای خرید نمی ده و خیلی زود نسخه های جدید نرم افزار ها می یاد و کار خودتون سخت می شه که هی محصولات رو ادیت کنین

سایتهای معروف مثل دانلودها تا اونجا که من اطلاع دارم توی تعریف محصول و مشخصات محصول موقع ثبت نام نماد از ثبت نرم افزار خودداری می کنن و موقعی که ازشون سوال می شه پس اینها چیه می گنن برای رفاه حال مشتریان دانلود رایگان قرار دادیم، اما به انصاف تیم بسیار قوی فقط روی همین قسمت دانلود رایگان و به روز بودن نرم افزارهاشون داره کار می کنه

پروسه نماد رو به فردی که سن قانونی داره بسپارید همین

ممنونم. میشه شرکت رو بیشتر توضیح بدین؟ تشکر
لینک به دیدگاه

درود

1 : هیچ مشکلی وجود نداره

2 : بله ضروری هست در غیر اینصورت ممکنه چیلتر شید !

3 : راه دیگه ای نداره باید حتما 18 سال تمام داشته باشید !

لینک به دیدگاه

درود

1 : هیچ مشکلی وجود نداره

2 : بله ضروری هست در غیر اینصورت ممکنه چیلتر شید !

3 : راه دیگه ای نداره باید حتما 18 سال تمام داشته باشید !

چیل شدن به نهادی بالاتر مربوط می شود که ستاد ساماندهی هست و نهاد زیر دست دولتی مطیع محض است البته در عمل اینطور خواهد بود که با ثبت نام در این سایت این مشکل در حد خیلی زیادی کاهش پیدا می کنه نمونه می تونین بگیرین مثلا کلمات نامربوط سرچ کنین بعضی از سایتها خیلی تابلو توی کلمات کلیدی از اونها استفاده کردن ولی محصولشون ربطی به کلمه نداره، دلیلش هم که چیل نشدن همین ثبت سایت در ساماندهی هست
لینک به دیدگاه

منم منظورم ستاد ساماندهی بود !

سلام فقط یه نکته هم یادم رفت بگم برای دوستایی که می خوان به فروش این نوع محصولات بپردازن،البته شاید من بد بین شدم!

شما نرم افزاری رو به صورت کامل تعریف می کنین ، تمام مشخصات ارورها و... بازدید کننده می یاد تمام موارد رو می خونه و یاد می گیره ( تا اینجا درود بر شما برای اطلاعات کاملی که در مورد نرم افزار دادین) و با یه کپی کردن اسم نرم افزار و سرچ اون در گوگل به این ترتیب: دانلود رایگان نرم افزار ... از تلاش شما در اطلاع رسانی نرم افزار یاد شده تشکر می کنه! بقیه محصولات سی دی و دی وی دی هم همین هست.

لینک به دیدگاه

ممنونم از دو دوست عزیز behnam007 , javad_lee که در این زمینه اطلاعات خیلی خوبی دادند و راهنمائیشون مفید بود. فکر میکنم این جا میتونه تبدیل به یک تاپیک جامع برای عموم افرادی که سوالات مشابهی داند بشه و از تجربه شما استفاده های فراوانی ببریم. ارادت و باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...